Slovenska nogometna reprezentanca se bo v mesecu marcu pomerili proti Malti in Portugalski, junija pa se bodo pred odhodom v Nemčijo uigravali še proti Armeniji in Bolgariji. Tekma proti Malti bo odigrana 21.marca v Valleti, 26. marca v Stožicah gostuje Portugalska. Junija bo obe prijateljski tekmi odigrala v Stožicah in sicer 4. junija proti Armeniji in 8. junija še proti Bolgariji.
Prijateljske tekme
24. feb 13:00
Nafta - NK Polet
24. feb 13:00
Beltinci - Fužinar
24. feb 14:00
Gorica - Bilje
24. feb 14:00
Brežice - Ljubljana Svoboda
24. feb 14:00
Primorje - Grosuplje
24. feb 14:00
Krško - Lučko
Sobota, 24. feb Nogomet Nogomet
Prva Liga Telemach Prva Liga Telemach Slovenija
17:30
AluminijAluminij
Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana
Nogomet - Prva Liga Telemach: Aluminij - Olimpija
Sportklub 1
Angleška Premier Liga Angleška Premier Liga Anglija
16:00
Manchester UnitedManchester United
FulhamFulham
Manchester United - Fulham | Premier League 2023/24
Arena Sport 1
16:00
Aston VillaAston Villa
NottinghamNottingham
Aston Villa - Nottingham Forest | Premier League 2023/24
Arena Sport 2
16:00
Brighton & Hove AlbionBrighton & Hove Albion
EvertonEverton
Brighton - Everton | Premier League 2023/24
Arena Sport 3
18:30
BournemouthBournemouth
Manchester CityManchester City
Bournemouth - Manchester City | Premier League 2023/24
Arena Sport 1
21:00
ArsenalArsenal
Newcastle UtdNewcastle Utd
Arsenal - Newcastle United | Premier League 2023/24
Arena Sport 1
Španska La Liga Španska La Liga Španija
14:00
Granada CFGranada CF
ValenciaValencia
Granada - Valencia | La Liga 2023/24
Arena Sport 2
16:15
BarcelonaBarcelona
GetafeGetafe
Barcelona - Getafe | La Liga 2023/24
Arena Sport Premium
18:30
AlavesAlaves
MallorcaMallorca
Deportivo Alaves - Mallorca | La Liga 2023/24
Arena Sport Premium
21:00
AlmeriaAlmeria
Atletico MadridAtletico Madrid
Jan Oblak
Almeria - Atletico Madrid | La Liga 2023/24
Arena Sport Premium
Italijanska Serie A Italijanska Serie A Italija
18:00
SalernitanaSalernitana
MonzaMonza
Salernitana - Monza | Serie A 2023/24
Arena Sport 3
20:45
GenoaGenoa
UdineseUdinese
Jaka Bijol
Genoa - Udinese | Serie A 2023/24
Arena Sport 3
Serie B Serie B Italija
14:00
CremoneseCremonese
PalermoPalermo
Leo Štulac
Nogomet - Serie B: Cremonese - Palermo
Sportklub 2
16:15
ComoComo
ParmaParma
Nogomet - Serie B: Como - Parma
Sportklub 4
Nemška liga Nemška liga Nemčija
15:30
VfB StuttgartVfB Stuttgart
1. FC Köln1. FC Köln
Bundesliga: Stuttgart - Köln, | Nogomet
Sport TV 1
15:30
Union BerlinUnion Berlin
HeidenheimHeidenheim
Bundesliga: Union Berlin - Heidenheim, | Nogomet
Sport TV 2
15:30
Borussia MonchengladbachBorussia Monchengladbach
BochumBochum
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - Bochum, | Nogomet
Sport TV 3
18:30
Bayern MunichBayern Munich
RB LeipzigRB Leipzig
Kevin Kampl, Benjamin Šesko
Bundesliga: Bayern München - Leipzig, | Nogomet
Sport TV 1
Nizozemska liga Nizozemska liga Nizozemska
20:00
ZwolleZwolle
PSVPSV
Eredivisie: Zwolle - Psv, | Nogomet
Sport TV 3
Super League Super League Grčija
18:30
PanserraikosPanserraikos
AtromitosAtromitos
Nogomet - Grška Liga: Panserraikos - Atromitos
Sportklub 5
SuperSport HNL SuperSport HNL Hrvaška
15:00
VaraždinVaraždin
Hajduk SplitHajduk Split
Varaždin - Hajduk | Hnl 2023/24
Arena Sport 4
Prva Crnogorska Liga Prva Crnogorska Liga Črna gora
14:30
RudarRudar
BuducnostBuducnost
Gorica : Rudar Velenje Korektbau | 1sml2324
Stream nzs.si
Turška liga Turška liga Turčija
17:00
FenerbahceFenerbahce
KasimpasaKasimpasa
Miha Zajc
Nogomet - Turška Liga: Fenerbahce - Kasimpasa
Sportklub HD
Parva Liga Parva Liga Bolgarija
11:45
Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv
HebarHebar
Nogomet - Bolgarska Liga: Lokomotiv Plovdiv - Hebar
Sportklub 4
Nemška 2. liga Nemška 2. liga Nemčija
13:00
BraunschweigBraunschweig
Hertha BerlinHertha Berlin
2. Bundesliga: Eintracht Braunschweig - Hertha, | Nogomet
Sport TV 1
13:00
VfL OsnabruckVfL Osnabruck
HannoverHannover
2. Bundesliga: Osnabrück - Hannover, | Nogomet
Sport TV 3
20:30
MagdeburgMagdeburg
SchalkeSchalke
2. Bundesliga: Magdeburg - Schalke, | Nogomet
Sport TV 1
TFF 1. Lig TFF 1. Lig Turčija
17:00
Adanaspor ASAdanaspor AS
GoztepeGoztepe
David Tijanic
Nogomet: Turška 2. Liga: Adana - Göztepe
Sportklub 5
3. Liga 3. Liga Nemčija
14:00
SG Dynamo DresdenSG Dynamo Dresden
RW EssenRW Essen
Nogomet: 3. Bundesliga: Dynamo Dresden - Rot Weiss
Sportklub 4
14:00
UnterhachingUnterhaching
Dortmund IIDortmund II
Nogomet: 3. Bundesliga: Unterhaching - Dortmund Ii
Sportklub HD
16:30
VerlVerl
1860 München1860 München
Nogomet: 3. Bundesliga: Verl - 1860 München
Sportklub 6
Nedelja, 25. feb Nogomet Nogomet
Prva Liga Telemach Prva Liga Telemach Slovenija
13:00
RogaškaRogaška
MariborMaribor
Nogomet - Prva Liga Telemach: Rogaška - Maribor
Sportklub 1
15:00
DomžaleDomžale
CeljeCelje
Prva Liga Telemach: Domžale - Celje, | Nogomet
Sport TV 1
17:30
MuraMura
RadomljeRadomlje
Nogomet - Prva Liga Telemach: Mura - Radomlje
Sportklub 1
Angleška Premier Liga Angleška Premier Liga Anglija
14:30
Wolverhampton WanderersWolverhampton Wanderers
Sheffield UtdSheffield Utd
Wolverhampton - Sheffield United | Premier League 2023/24
Arena Sport 4
Angleški ligaški pokal Angleški ligaški pokal Anglija
16:00
ChelseaChelsea
LiverpoolLiverpool
Chelsea - Liverpool | Carabao Cup 2023/24 - Finale
Arena Sport 1
Španska La Liga Španska La Liga Španija
16:15
Real BetisReal Betis
Athletic BilbaoAthletic Bilbao
Real Betis - Athletic Bilbao / Vklop V živo | La Liga 2023/24
Arena Sport 4
18:30
Las PalmasLas Palmas
OsasunaOsasuna
Las Palmas - Osasuna | La Liga 2023/24
Arena Sport 3
21:00
Real MadridReal Madrid
SevillaSevilla
Real Madrid - Sevilla | La Liga 2023/24
Arena Sport 1
Italijanska Serie A Italijanska Serie A Italija
12:30
JuventusJuventus
FrosinoneFrosinone
Juventus - Frosinone | Serie A 2023/24
Arena Sport Premium
15:00
CagliariCagliari
NapoliNapoli
Cagliari - Napoli | Serie A 2023/24
Arena Sport Premium
18:00
LecceLecce
InterInter
Lecce - Inter | Serie A 2023/24
Arena Sport Premium
20:45
AC MilanAC Milan
AtalantaAtalanta
Milan - Atalanta | Serie A 2023/24
Arena Sport Premium
Serie B Serie B Italija
16:15
ModenaModena
SpeziaSpezia
Nogomet - Serie B: Modena - Spezia
Sportklub 2
Francoska Ligue 1 Francoska Ligue 1 Francija
13:00
LensLens
MonakoMonako
Lens - Monaco | Ligue 1 2023/24
Arena Sport 2
17:05
Paris Saint GermainParis Saint Germain
RennesRennes
Psg - Rennes | Ligue 1 2023/24
Arena Sport 2
Nemška liga Nemška liga Nemčija
15:30
Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
WolfsburgWolfsburg
Bundesliga: Eintracht Frankfurt- Wolfsburg, | Nogomet
Sport TV 2
17:30
DortmundDortmund
HoffenheimHoffenheim
Bundesliga: Borussia Dortmund - Hoffenheim, | Nogomet
Sport TV 2
19:30
AugsburgAugsburg
FreiburgFreiburg
Bundesliga: Augsburg - Freiburg, | Nogomet
Sport TV 2
Nizozemska liga Nizozemska liga Nizozemska
14:30
Almere CityAlmere City
FeyenoordFeyenoord
Eredivisie: Almere City - Feyenoord, | Nogomet
Sport TV 3
16:45
AZ AlkmaarAZ Alkmaar
AjaxAjax
Eredivisie: Az Alkmaar - Ajax, | Nogomet
Sport TV 3
Super League Super League Švica
16:30
Young BoysYoung Boys
Servette Geneve FCServette Geneve FC
Nogomet - švicarska Liga: Young Boys - Servette
Sportklub 3
Super League Super League Grčija
15:30
GianninaGiannina
OFI CreteOFI Crete
Nogomet - Grška Liga: Giannina - Ofi
Sportklub 4
19:00
KifisiasKifisias
PanathinaikosPanathinaikos
Benjamin Verbič, Adam Gnezda Čerin, Andraž Šporar
Nogomet - Grška Liga: Panathinaikos - Kifisia
Sportklub 3
SuperSport HNL SuperSport HNL Hrvaška
15:00
Dinamo ZagrebDinamo Zagreb
RijekaRijeka
Dinamo - Rijeka | Hnl 2023/24
Arena Sport 2
Turška liga Turška liga Turčija
14:00
TrabzonsporTrabzonspor
Adana DemirsporAdana Demirspor
Nogomet - Turška Liga: Trabzonspor - Adana Demir
Sportklub 6
17:00
Istanbulspor ASIstanbulspor AS
BesiktasBesiktas
Nogomet - Turška Liga: Istanbul - Besiktas
Sportklub 6
Prva liga Prva liga Makedonija
14:00
Akademija PandevAkademija Pandev
Makedonija GPMakedonija GP
Nogomet - Makedonska Liga: Ap Brera - Makedonija
Sportklub 3
Copa de la Liga Profesional Copa de la Liga Profesional Argentina
21:00
River PlateRiver Plate
Boca JuniorsBoca Juniors
River Plate - Boca Juniors | Copa De La Liga Profesional 2024
Arena Sport 4
Saudi Professional League Saudi Professional League Saudova Arabija
18:00
Al ShababAl Shabab
Al-NassrAl-Nassr
Nogomet - Savdska Pro Liga: Shabab - Nassr
Sportklub HD
Premiership Premiership Škotska
13:00
MotherwellMotherwell
CelticCeltic
Motherwell - Celtic | Scottish Premiership 2023/24
Arena Sport 3
Nemška 2. liga Nemška 2. liga Nemčija
13:30
Hamburger SVHamburger SV
ElversbergElversberg
2. Bundesliga: Hamburger Sv - Elversberg, | Nogomet
Sport TV 2
Vtora liga Vtora liga Bolgarija
11:00
Marek
Belasitsa
Nogomet - Bolgarska 2. Liga: Marek - Belasitsa
Sportklub 6
Portugalska liga Portugalska liga Portugalska
19:00
BenficaBenfica
PortimonensePortimonense
Nogomet - Portugalska Liga: Benfica - Portimonense
Sportklub 5
21:30
Rio AveRio Ave
SportingSporting
Nogomet - Portugalska Liga: Rio Ave - Sporting
Sportklub 2
Ponedeljek, 26. feb Nogomet Nogomet
Angleška Premier Liga Angleška Premier Liga Anglija
21:00
West Ham UnitedWest Ham United
BrentfordBrentford
West Ham - Brentford | Premier League 2023/24
Arena Sport 1
Španska La Liga Španska La Liga Španija
21:00
GironaGirona
Rayo VallecanoRayo Vallecano
Girona - Rayo Vallecano | La Liga 2023/24
Arena Sport 2
Španska 2. liga Španska 2. liga Španija
20:30
MirandesMirandes
HuescaHuesca
Mirandes - Huesca | Segunda Division 2023/24
Arena Sport 3
Italijanska Serie A Italijanska Serie A Italija
18:30
AS RomaAS Roma
TorinoTorino
Roma - Torino | Serie A 2023/24
Arena Sport Premium
20:45
FiorentinaFiorentina
LazioLazio
Fiorentina - Lazio | Serie A 2023/24
Arena Sport Premium
Torek, 27. feb Nogomet Nogomet
Španski kraljevi pokal Španski kraljevi pokal Španija
21:30
Real SociedadReal Sociedad
MallorcaMallorca
Real Sociedad - Mallorca / 2. Tekma | Copa Del Rey 2023/24 - Polfinale
Arena Sport Premium
Premiership Premiership Škotska
21:00
Ross CountyRoss County
St. MirrenSt. Mirren
Ross County - St. Mirren | Scottish Premiership 2023/24
Arena Sport 3
Domen Črnigoj (Reggiana) igra v sob. (24. feb) ob 14:00 proti Brescia, v tor. (27. feb) ob 18:15 proti Sudtirol
Jasmin Kurtić (Sudtirol) igra v sob. (24. feb) ob 14:00 proti Bari, v tor. (27. feb) ob 18:15 proti Reggiana
Leo Štulac (Palermo) igra v sob. (24. feb) ob 14:00 proti Cremonese, v tor. (27. feb) ob 20:30 proti Ternana
David Brekalo (Viking) igra v sob. (24. feb) ob 15:00 proti Tromso
Jan Mlakar (Pisa) igra v sob. (24. feb) ob 16:15 proti Venezia, v sre. (28. feb) ob 20:30 proti Modena
Miha Zajc (Fenerbahce) igra v sob. (24. feb) ob 17:00 proti Kasimpasa, v tor. (27. feb) ob 18:45 proti Ankaragucu
David Tijanic (Goztepe) igra v sob. (24. feb) ob 17:00 proti Adanaspor AS
Miha Blazič (Lech Poznan) igra v sob. (24. feb) ob 17:30 proti Slask Wroclaw, v tor. (27. feb) ob 20:30 proti Pogon Szczecin
Benjamin Šesko (RB Leipzig) igra v sob. (24. feb) ob 18:30 proti Bayern Munich
Kevin Kampl (RB Leipzig) igra v sob. (24. feb) ob 18:30 proti Bayern Munich
Žan Vipotnik (Bordeaux) igra v sob. (24. feb) ob 19:00 proti Guingamp
Jaka Bijol (Udinese) igra v sob. (24. feb) ob 20:45 proti Genoa
Jan Oblak (Atletico Madrid) igra v sob. (24. feb) ob 21:00 proti Almeria, v čet. (29. feb) ob 21:30 proti Athletic Bilbao
Žan Kolmanic (Austin FC) igra v ned. (25. feb) ob 2:30 proti Minnesota
Aljaz Ivačič (Portland Timbers) igra v ned. (25. feb) ob 4:30 proti Colorado Rapids
Jure Balkovec (Alanyaspor) igra v ned. (25. feb) ob 14:00 proti Karagumruk
Žan Celar (Lugano) igra v ned. (25. feb) ob 14:15 proti Zurich, v sre. (28. feb) ob 20:30 proti Basel
Jon Stankovič (Sturm Graz) igra v ned. (25. feb) ob 14:30 proti WSG Swarovski Tirol
Vid Belec (APOEL) igra v ned. (25. feb) ob 15:00 proti Anorthosis
Rok Kronaveter (Allerheiligen) igra v ned. (25. feb) ob 15:00 proti Gleinstatten, v pet. ( 1. mar) ob 19:00 proti Deutschlandsberger
Erik Janža (Gornik Zabrze) igra v ned. (25. feb) ob 15:00 proti Widzew Lodz
Mitja Lotrič (Allerheiligen) igra v ned. (25. feb) ob 15:00 proti Gleinstatten, v pet. ( 1. mar) ob 19:00 proti Deutschlandsberger
Andraž Šporar (Panathinaikos) igra v ned. (25. feb) ob 19:00 proti Kifisias, v sre. (28. feb) ob 20:00 proti Aris
Adam Gnezda Čerin (Panathinaikos) igra v ned. (25. feb) ob 19:00 proti Kifisias, v sre. (28. feb) ob 20:00 proti Aris
Benjamin Verbič (Panathinaikos) igra v ned. (25. feb) ob 19:00 proti Kifisias, v sre. (28. feb) ob 20:00 proti Aris
Petar Stojanovič (Sampdoria) igra v tor. (27. feb) ob 20:30 proti Cremonese
Luka Zahović (Pogon Szczecin) igra v tor. (27. feb) ob 20:30 proti Lech Poznan