Prenos nogometnih tekem v živo (Prva Liga Telekom, Liga Prvakov, Liga Narodov)
Sledi prvi sklop pripravljalnih tekem slovenske reprezentance pred eurom 2024. 21. marca bo Slovenija formo preizkušala na Malti, pet dni kasneje pa še v Stožicah proti zvezdniški Portugalski.
Pred začetkom Eura 2024 bodo slovenski reprezentanti odigrali še dve pripravljalni tekmi v Stožicah, 4. junija z Armenijo in 8. junija še proti Bolgariji.
Slovenija bo letos igrala na evropskem prvenstvu v Nemčiji v skupini C, kjer jo 16. junija v Stuttgartu čaka tekma z Dansko, 20. junija v Münchnu s Srbijo in 25. junija v Kölnu protu Angliji.
Pred začetkom Eura 2024 bodo slovenski reprezentanti odigrali še dve pripravljalni tekmi v Stožicah, 4. junija z Armenijo in 8. junija še proti Bolgariji.
Slovenija bo letos igrala na evropskem prvenstvu v Nemčiji v skupini C, kjer jo 16. junija v Stuttgartu čaka tekma z Dansko, 20. junija v Münchnu s Srbijo in 25. junija v Kölnu protu Angliji.
Nogomet prenosi v živo
Nogomet
Petek, 29. mar
Nogomet
Prva Liga Telemach
Slovenija
17:30
Maribor
Radomlje
Nogomet - Prva Liga Telemach: Maribor - Radomlje
20:15
Domžale
Mura
Nogomet - Prva Liga Telemach: Domžale - Mura
Championship
Anglija
13:30
Bristol City
Leicester
Bristol City - Leicester | Efl Championship 2023/24
18:30
Blackburn
Ipswich
Blackburn - Ipswich | Efl Championship 2023/24
21:00
Watford
Leeds United
Watford - Leeds United | Efl Championship 2023/24
League Two
Anglija
16:00
Wrexham
Mansfield
Wrexham - Mansfield | Efl League Two 2023/24
Španska La Liga
Španija
21:00
Cadiz CF
Granada CF
Cadiz - Granada | La Liga 2023/24
Španska 2. liga
Španija
20:30
Burgos
Espanyol
Burgos - Espanyol | Segunda Division 2023/24
Francoska Ligue 1
Francija
21:00
Lille
Lens
Lille - Lens | Ligue 1 2023/24
SuperSport HNL
Hrvaška
15:50
Istra 1961
Lokomotiva
Istra 1961 - Lokomotiva Zagreb | Hnl 2023/24
18:00
Belupo
Osijek
Slaven Belupo - Osijek | Hnl 2023/24
CAF Champions League
Afrika
19:00
Simba
Al Ahly
Nogomet - Afriška Liga Prvakov: 1/4 Finale: Simba - Al Ahly Cairo
Parva Liga
Bolgarija
13:00
Pirin Blagoevgrad
Etar
Nogomet - Bolgarska Liga: Pirin - Etar
15:30
Arda
Levski Krumovgrad
Nogomet - Bolgarska Liga: Arda - Krumovgrad
18:00
Levski
Slavia Sofia
Nogomet - Bolgarska Liga: Levski - Slavia
Erovnuli Liga
Gruzija
18:00
Dinamo Batumi
Torpedo Kutaisi
Nogomet - Gruzijska Liga: Dinamo Batumi - Torpedo
Saudi Professional League
Saudova Arabija
20:00
Al-Ettifaq
Al Ahli SC
Nogomet - Savdska Pro Liga: Al Ettifaq - Al Ahli
Portugalska liga
Portugalska
21:30
Amadora
Sporting
Nogomet - Portugalska Liga: Estrela Amadora - Sporting
1. Slovenska ženska liga
Slovenija
15:30
Olimpija Ljubljana (Ž)
Radomlje (Ž)
žnk Olimpija Ljubljana : žnk Radomlje Medex | Sznl2324
Sobota, 30. mar
Nogomet
Prva Liga Telemach
Slovenija
15:00
Olimpija Ljubljana
FC Koper
Prva Liga Telemach: Olimpija - Koper, | Nogomet
17:30
Celje
Aluminij
Nogomet - Prva Liga Telemach: Celje - Aluminij
2. SNL
Slovenija
15:30
NK Bistrica
Gorica
Kety Emmi&impol Bistrica : Gorica | 2snl2324
20:00
Nafta
Beltinci
Nogomet - 2. Snl: Nafta - Beltinci
Angleška Premier Liga
Anglija
13:30
Newcastle Utd
West Ham United
Newcastle United - West Ham | Premier League 2023/24
16:00
Tottenham
Luton
Tottenham - Luton Town | Premier League 2023/24
16:00
Bournemouth
Everton
Bournemouth - Everton | Premier League 2023/24
16:00
Nottingham
Crystal Palace
Javor - Crvena Zvezda | Super Liga Srbije 2023/24
16:00
Chelsea
Burnley
Chelsea - Burnley | Premier League 2023/24
18:30
Aston Villa
Wolverhampton Wanderers
Aston Villa - Wolverhampton | Premier League 2023/24
21:00
Brentford
Manchester United
Brentford - Manchester United | Premier League 2023/24
Španska La Liga
Španija
14:00
Getafe
Sevilla
Getafe - Sevilla | La Liga 2023/24
21:00
Barcelona
Las Palmas
Barcelona - Las Palmas | La Liga 2023/24
Italijanska Serie A
Italija
12:30
Napoli
Atalanta
Napoli - Atalanta | Serie A 2023/24
18:00
Lazio
Juventus
Lazio - Juventus | Serie A 2023/24
20:45
Fiorentina
AC Milan
Fiorentina - Milan | Serie A 2023/24
Nemška liga
Nemčija
15:30
RB Leipzig
Mainz
Kevin Kampl, Benjamin Šesko
Bundesliga: Leipzig - Mainz, | Nogomet
15:30
Bayer Leverkusen
Hoffenheim
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Hoffenheim, | Nogomet
18:30
Bayern Munich
Dortmund
Bundesliga: Bayern München - Borussia Dortmund, | Nogomet
Nizozemska liga
Nizozemska
21:00
AZ Alkmaar
Vitesse
Eredivisie: Az Alkmaar - Vitesse, | Nogomet
Super Liga
Srbija
18:30
Partizan
Spartak Subotica
Partizan - Spartak | Super Liga Srbije 2023/24
SuperSport HNL
Hrvaška
19:30
Hajduk Split
Dinamo Zagreb
Hajduk - Dinamo | Hnl 2023/24
CAF Champions League
Afrika
14:00
Mazembe
Petro Atletico
Nogomet - Afriška Liga Prvakov: 1/4 Finale: Mazembe - Petro De Luanda
19:00
Young Africans
Mamelodi
Nogomet - Afriška Liga Prvakov: 1/4 Finale: Young Africans - Mamelodi
22:00
Esperance Tunis
ASEC Mimosas
Nogomet - Afriška Liga Prvakov: 1/4 Finale: Esperance Tunis - Asec Mimosas
Parva Liga
Bolgarija
13:00
Botev Vratsa
Hebar
Nogomet - Bolgarska Liga: Botev Vratsa - Hebar
15:30
Lokomotiv Plovdiv
Ludogorets
Nogomet - Bolgarska Liga: Lokomotiv Plovdiv - Ludogorets
Saudi Professional League
Saudova Arabija
20:00
Al Shabab
Al-Hilal
Nogomet - Savdska Pro Liga: Al Shabab - Al Hilal
Nemška 2. liga
Nemčija
13:00
Holstein Kiel
Hansa Rostock
2. Bundesliga: Holstein Kiel - Hansa Rostock, | Nogomet
20:30
Hertha Berlin
Nurnberg
2. Bundesliga: Hertha - Nürnberg, | Nogomet
3. Liga
Nemčija
14:00
Preussen Munster
SG Dynamo Dresden
Nogomet: 3. Bundesliga: Münster - Dynamo Dresden
14:00
Ulm
FC Erzgebirge Aue
Nogomet: 3. Bundesliga (brez Komentarja): Ulm 1846 - Aue
16:30
Freiburg II
1860 München
Nogomet: 3. Bundesliga: Freiburg Ii - 1860 München
Portugalska liga
Portugalska
21:30
Estoril
FC Porto
Nogomet - Portugalska Liga: Estoril - Porto
FA WSL (Ž)
Anglija
13:30
Liverpool (Ž)
Manchester City (Ž)
Liverpool Vs. Man City | Liverpool Welcome Manchester City To Prenton Park For Women’s Super League Action. Locked In A Three-way Title Race, The Visitors Are Intent On Keeping Pace With Chelsea And Arsenal.
Primera Division (Ž)
Španija
16:00
Atletico Madrid (Ž)
Valencia (Ž)
Atletico Madrid Vs. Valencia | Catch Liga F Action As Atletico Madrid Welcomes Valencia To Centro Deportivo Wanda. The Stakes Are High For Both, With The Host Hunting Down The Final Uefa Women’s Champions League Spot And Valencia Keen To Make One Last Push To Confirm Survival.
19:00
Villarreal (Ž)
Real Madrid (Ž)
Villarreal Vs. Real Madrid | Catch Liga F Action As Villarreal Welcomes Real Madrid To Ciudad Deportiva Pamesa Ceramica. Signe Bruun’s Last-minute Winner Captured The Three Points For Second-placed Real In The Reverse Fixture.
DFB Pokal (Ž)
Nemčija
13:00
Wolfsburg (Ž)
SGS Essen (Ž)
Wolfsburg Vs. Essen | Catch Dfb-pokal Frauen Semi-final Action As Wolfsburg Welcome Essen To Aok Stadion. Wolfsburg aim To Lift The Cup For A 10th Successive Season; The Juggernaut Will Need To Overcome Two-time Runners Up Essen To Stamp Their Ticket To The Final.
Nedelja, 31. mar
Nogomet
Angleška Premier Liga
Anglija
15:00
Liverpool
Brighton & Hove Albion
Liverpool - Brighton | Premier League 2023/24
17:30
Manchester City
Arsenal
Manchester City - Arsenal | Premier League 2023/24
Španska La Liga
Španija
14:00
Celta Vigo
Rayo Vallecano
Celta Vigo - Rayo Vallecano | La Liga 2023/24
16:15
Girona
Real Betis
Girona - Real Betis | La Liga 2023/24
18:30
Alaves
Real Sociedad
Deportivo Alaves - Real Sociedad | La Liga 2023/24
21:00
Real Madrid
Athletic Bilbao
Real Madrid - Athletic Bilbao | La Liga 2023/24
Francoska Ligue 1
Francija
15:00
Le Havre
Montpellier
Le Havre - Montpellier | Ligue 1 2023/24
17:05
Strasbourg
Rennes
Strasbourg - Rennes | Ligue 1 2023/24
20:45
Marseille
Paris Saint Germain
Marseille - Psg | Ligue 1 2023/24
Nemška liga
Nemčija
15:30
Augsburg
1. FC Köln
Bundesliga: Augsburg - Köln, | Nogomet
17:30
VfB Stuttgart
Heidenheim
Bundesliga: Stuttgart - Heidenheim, | Nogomet
19:30
Bochum
Darmstadt
Bundesliga: Bochum - Darmstadt, | Nogomet
Nizozemska liga
Nizozemska
12:15
Zwolle
Ajax
Eredivisie: Zwolle - Ajax, | Nogomet
14:30
Feyenoord
Utrecht
Eredivisie: Feyenoord - Utrecht, | Nogomet
Avstrijska liga
Avstrija
14:30
Hartberg
Rapid Vienna
Nogomet - Avstrijska Liga: Hartberg - Rapid
17:00
Sturm Graz
Salzburg
Jon Stankovič
Nogomet - Avstrijska Liga: Sturm - Rb Salzburg
Super League
Grčija
17:00
Panathinaikos
PAOK
Benjamin Verbič, Adam Gnezda Čerin, Andraž Šporar
Nogomet - Grška Liga: Panathinaikos - Paok
19:30
AEK Athens FC
Olympiakos Piraeus
Nogomet - Grška Liga: Aek - Olympiacos
Eliteserien
Norveška
19:00
Odd
Haugesund
Nogomet - Norveška Liga: Začetek Sezone: Odd - Haugesund
Parva Liga
Bolgarija
15:30
Botev Plovdiv
Cherno More
Nogomet - Bolgarska Liga: Botev Plovdiv - Cherno More
Prva liga
Makedonija
15:00
Akademija Pandev
Rabotnicki
Nogomet - Makedonska Liga: Ap Brera - Rabotnički
Premier League
Kazahstan
16:00
Ordabasy
Kairat Almaty
Nogomet - Kazahstanska Liga: Ordabasy - Kairat
Premiership
Škotska
13:00
Livingston
Celtic
Livingston - Celtic | Scottish Premiership 2023/24
Nemška 2. liga
Nemčija
13:30
St. Pauli
Paderborn
2. Bundesliga: St. Pauli - Paderborn, | Nogomet
13:30
Greuther Furth
Hamburger SV
2. Bundesliga: Greuther Fürth - Hamburger Sv, | Nogomet
3. Liga
Nemčija
13:30
Viktoria Koln
Lubeck
Nogomet: 3. Bundesliga: Viktoria Köln - Lübeck
19:30
Arminia Bielefeld
Duisburg
Nogomet: 3. Bundesliga: Arminia Bielefeld - Duisburg
Women's League Cup
VB
16:00
Arsenal (Ž)
Chelsea (Ž)
Arsenal Vs. Chelsea | The Fa Womens League Cup Final Is Here As The Competitions Most Successful Side Arsenal Face Current Champions Chelsea In What Will Be A Tense But Entertaining Game. Both Sides Will Be Fighting For Silverware Here, Which Will Be Victorious?
Primera Division (Ž)
Španija
18:00
Levante (Ž)
Barcelona (Ž)
Levante Vs. Barcelona | Watch Levante take On Barcelona In The Liga F.
DFB Pokal (Ž)
Nemčija
15:45
Bayern Munich (Ž)
Eintracht Frankfurt (Ž)
Bayern Munich Vs. Frankfurt | Catch Dfb-pokal Frauen Semi-final Action As Bayern Munich Welcomes Frankfurt To The Fc Bayern Campus. Two Former Champions Collide, Both Determined To Stamp A Ticket To Cologne, Where A Shot At Ending Wolfsburg’s Nine-year Grasp On The Cup Awaits.
Ponedeljek, 1. apr
Nogomet
Championship
Anglija
13:30
Leicester
Norwich City
Leicester - Norwich | Efl Championship 2023/24
16:00
Stoke City
Huddersfield
Stoke City - Huddersfield | Efl Championship 2023/24
18:30
Ipswich
Southampton
Ipswich - Southampton | Efl Championship 2023/24
21:00
Leeds United
Hull City
Leeds United - Hull City | Efl Championship 2023/24
Španska La Liga
Španija
21:00
Villarreal
Atletico Madrid
Jan Oblak
Villarreal - Atletico Madrid | La Liga 2023/24
Italijanska Serie A
Italija
12:30
Bologna
Salernitana
Bologna - Salernitana | Serie A 2023/24
15:00
Cagliari
Verona
Cagliari - Hellas Verona | Serie A 2023/24
15:00
Sassuolo
Udinese
Jaka Bijol
Sassuolo - Udinese | Serie A 2023/24
18:00
Lecce
AS Roma
Lecce - Roma | Serie A 2023/24
20:45
Inter
Empoli
Inter - Empoli | Serie A 2023/24
Serie B
Italija
15:00
Parma
Catanzaro
Nogomet - Serie B: Parma - Catanzaro
Ligue 2
Francija
20:45
AC Ajaccio
Auxerre
Ajaccio - Auxerre | Ligue 2 2023/24
Superliga
Danska
14:00
FC Copenhagen
Brondby
Nogomet - Danska Liga: Copenhagen - Brondby
Allsvenskan
Švedska
14:00
Goteborg
Djurgarden
Nogomet - švedska Liga: Göteborg - Djurgarden
Mitja Lotrič (Allerheiligen) igra v pet. (29. mar) ob 19:00 proti SC Weiz
Rok Kronaveter (Allerheiligen) igra v pet. (29. mar) ob 19:00 proti SC Weiz
Vanja Drkušić (Sochi) igra v sob. (30. mar) ob 14:30 proti CSKA Moscow
Benjamin Šesko (RB Leipzig) igra v sob. (30. mar) ob 15:30 proti Mainz
Kevin Kampl (RB Leipzig) igra v sob. (30. mar) ob 15:30 proti Mainz
Miha Mevlja (Spartak Moscow) igra v sob. (30. mar) ob 17:00 proti Ural, v sre. ( 3. apr) ob 19:30 proti Zenit Petersburg
Žan Celar (Lugano) igra v sob. (30. mar) ob 18:00 proti Lausanne Ouchy, v ned. (31. mar) ob 20:30 proti Justo Jose de Urquiza, v tor. ( 2. apr) ob 20:30 proti Basel
Žan Vipotnik (Bordeaux) igra v sob. (30. mar) ob 19:00 proti Paris FC
Luka Zahović (Pogon Szczecin) igra v sob. (30. mar) ob 20:00 proti Cracovia, v sre. ( 3. apr) ob 20:30 proti Jagiellonia
David Brekalo (Orlando City) igra v ned. (31. mar) ob 0:30 proti New York Red Bulls
Žan Kolmanic (Austin FC) igra v ned. (31. mar) ob 1:30 proti FC Dallas
Aljaz Ivačič (Portland Timbers) igra v ned. (31. mar) ob 4:30 proti Vancouver Whitecaps
Vid Belec (APOEL) igra v ned. (31. mar) ob 16:00 proti AEK Larnaca
Benjamin Verbič (Panathinaikos) igra v ned. (31. mar) ob 17:00 proti PAOK, v sre. ( 3. apr) ob 20:00 proti AEK Athens FC
Andraž Šporar (Panathinaikos) igra v ned. (31. mar) ob 17:00 proti PAOK, v sre. ( 3. apr) ob 20:00 proti AEK Athens FC
Adam Gnezda Čerin (Panathinaikos) igra v ned. (31. mar) ob 17:00 proti PAOK, v sre. ( 3. apr) ob 20:00 proti AEK Athens FC
Jon Stankovič (Sturm Graz) igra v ned. (31. mar) ob 17:00 proti Salzburg, v čet. ( 4. apr) ob 20:45 proti Salzburg
Jasmin Kurtić (Sudtirol) igra v pon. ( 1. apr) ob 15:00 proti Como
Leo Štulac (Palermo) igra v pon. ( 1. apr) ob 15:00 proti Pisa
Jaka Bijol (Udinese) igra v pon. ( 1. apr) ob 15:00 proti Sassuolo
Miha Blazič (Lech Poznan) igra v pon. ( 1. apr) ob 15:00 proti Stal Mielec
Jan Mlakar (Pisa) igra v pon. ( 1. apr) ob 15:00 proti Palermo
Domen Črnigoj (Reggiana) igra v pon. ( 1. apr) ob 15:00 proti Venezia
Erik Janža (Gornik Zabrze) igra v pon. ( 1. apr) ob 20:00 proti Legia
Petar Stojanovič (Sampdoria) igra v pon. ( 1. apr) ob 20:30 proti Ternana
Jan Oblak (Atletico Madrid) igra v pon. ( 1. apr) ob 21:00 proti Villarreal
Jure Balkovec (Alanyaspor) igra v tor. ( 2. apr) ob 19:30 proti Gaziantep
Miha Zajc (Fenerbahce) igra v sre. ( 3. apr) ob 19:30 proti Adana Demirspor