2. SNL 2. SNL
Slovenija Slovenija
2023/2024
| |
30. jul
18. maj
2. SNL
2. SNL - Naslednje tekme v živo
Jutri, 19. apr
17:00
Tolmin Tolmin
Dravinja Dravinja
TV prenos še ni na voljo
17:00
Beltinci Beltinci
NK Krka NK Krka
19:00
Triglav Triglav
Rudar Rudar
Sobota, 20. apr
17:00
Fužinar Fužinar
Gorica Gorica
TV prenos še ni na voljo
17:00
Bilje Bilje
Nafta Nafta
TV prenos še ni na voljo
Nedelja, 21. apr
17:00
Tabor Sežana Tabor Sežana
NK Bistrica NK Bistrica
TV prenos še ni na voljo
17:00
Primorje Primorje
Ilirija Ilirija
TV prenos še ni na voljo
17:00
Grosuplje Grosuplje
Jadran Dekani Jadran Dekani
TV prenos še ni na voljo
Petek, 26. apr
17:00
Ilirija Ilirija
Tabor Sežana Tabor Sežana
TV prenos še ni na voljo
Sobota, 27. apr
17:00
Dravinja Dravinja
Grosuplje Grosuplje
TV prenos še ni na voljo
18:00
NK Krka NK Krka
Tolmin Tolmin
TV prenos še ni na voljo
18:00
Nafta Nafta
Rudar Rudar
TV prenos še ni na voljo
Nedelja, 28. apr
17:00
NK Bistrica NK Bistrica
Beltinci Beltinci
TV prenos še ni na voljo
17:00
Jadran Dekani Jadran Dekani
Bilje Bilje
TV prenos še ni na voljo
17:00
Fužinar Fužinar
Triglav Triglav
TV prenos še ni na voljo
20:00
Gorica Gorica
Primorje Primorje
TV prenos še ni na voljo
Petek, 3. maj
17:30
Triglav Triglav
Nafta Nafta
TV prenos še ni na voljo
Sobota, 4. maj
17:00
Grosuplje Grosuplje
NK Krka NK Krka
TV prenos še ni na voljo
17:00
Bilje Bilje
Dravinja Dravinja
TV prenos še ni na voljo
17:00
Tabor Sežana Tabor Sežana
Gorica Gorica
TV prenos še ni na voljo
O Z R P Goli Toč
1. Nafta Nafta 25 16 3 6 51:26 51
2. Beltinci Beltinci 25 15 5 5 39:17 50
3. Gorica Gorica 25 14 6 5 44:20 48
4. Primorje Primorje 25 13 8 4 38:23 47
5. Triglav Triglav 25 13 5 7 39:26 44
6. Grosuplje Grosuplje 25 12 6 7 42:28 42
7. NK Bistrica NK Bistrica 25 11 5 9 39:36 38
8. Rudar Rudar 25 9 4 12 31:43 31
9. Jadran Dekani Jadran Dekani 25 7 8 10 27:31 29
10. Bilje Bilje 25 8 5 12 39:46 29
11. Dravinja Dravinja 25 8 4 13 26:37 28
12. Tolmin Tolmin 25 7 6 12 26:40 27
13. Fužinar Fužinar 25 6 6 13 30:48 24
14. NK Krka NK Krka 25 6 5 14 30:45 23
15. Ilirija Ilirija 25 5 7 13 25:38 22
16. Tabor Sežana Tabor Sežana 25 5 7 13 32:54 22
# Igralec Ekipa G
1. Toni Lun Boncina Nafta
17
2. Betriu R. F. NK Krka
12
2. Stjepan Ostrek Nafta
12
4. Adriano Bloudek Rudar
10
4. Tihomir Maksimovic NK Krka
10
4. Ismir Nadarevic NK Krka
10
4. Lan Piskule Grosuplje
10
8. Martincic J. NK Bistrica
9
8. Robert Caks Beltinci
9
10. Luka Baruca ND Gorica
8
11. Divine Ikenna Fuzinar
7
11. Ante Kulis NK Bistrica
7
11. Nejc Mocnik Tolmin
7
11. Franci Perko Bilje
7
11. Aleks Stojakovic Grosuplje
7
11. Kebba Suso Jadran Dekani
7
17. Zan Besir Nafta
6
17. Matic Zavnik Primorje
6
17. Salo Primorje
6
17. Veron Salja NK Krka
6
Jutri, 19. apr
Sobota, 20. apr
Nedelja, 21. apr