Slovenska moška košarkarska reprezentanca bo v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo leta 2025 igrala v skupini A z Ukrajino, Izraelom in Portugalsko. Slovenija se bo v Kopru pomerila z Ukrajino in Izraelom. Prenose tekem iz kvalifikacij na Eurobasketu boste laho spremljali na Šport TV.

Nogomet Nogomet

Prva Liga Telemach Prva Liga Telemach Slovenija
17:30
AluminijAluminij
Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana
Nogomet - Prva Liga Telemach: Aluminij - Olimpija
Sportklub 1
Angleška Premier Liga Angleška Premier Liga Anglija
16:00
Manchester UnitedManchester United
FulhamFulham
Manchester United - Fulham | Premier League 2023/24
Arena Sport 1
16:00
Aston VillaAston Villa
NottinghamNottingham
Aston Villa - Nottingham Forest | Premier League 2023/24
Arena Sport 2
16:00
Brighton & Hove AlbionBrighton & Hove Albion
EvertonEverton
Brighton - Everton | Premier League 2023/24
Arena Sport 3
18:30
BournemouthBournemouth
Manchester CityManchester City
Bournemouth - Manchester City | Premier League 2023/24
Arena Sport 1
21:00
ArsenalArsenal
Newcastle UtdNewcastle Utd
Arsenal - Newcastle United | Premier League 2023/24
Arena Sport 1
Španska La Liga Španska La Liga Španija
14:00
Granada CFGranada CF
ValenciaValencia
Granada - Valencia | La Liga 2023/24
Arena Sport 2
16:15
BarcelonaBarcelona
GetafeGetafe
Barcelona - Getafe | La Liga 2023/24
Arena Sport Premium
18:30
AlavesAlaves
MallorcaMallorca
Deportivo Alaves - Mallorca | La Liga 2023/24
Arena Sport Premium
21:00
AlmeriaAlmeria
Atletico MadridAtletico Madrid
Jan Oblak
Almeria - Atletico Madrid | La Liga 2023/24
Arena Sport Premium
Italijanska Serie A Italijanska Serie A Italija
18:00
SalernitanaSalernitana
MonzaMonza
Salernitana - Monza | Serie A 2023/24
Arena Sport 3
20:45
GenoaGenoa
UdineseUdinese
Jaka Bijol
Genoa - Udinese | Serie A 2023/24
Arena Sport 3
Serie B Serie B Italija
14:00
CremoneseCremonese
PalermoPalermo
Leo Štulac
Nogomet - Serie B: Cremonese - Palermo
Sportklub 2
16:15
ComoComo
ParmaParma
Nogomet - Serie B: Como - Parma
Sportklub 4
Nemška liga Nemška liga Nemčija
15:30
VfB StuttgartVfB Stuttgart
1. FC Köln1. FC Köln
Bundesliga: Stuttgart - Köln, | Nogomet
Sport TV 1
15:30
Union BerlinUnion Berlin
HeidenheimHeidenheim
Bundesliga: Union Berlin - Heidenheim, | Nogomet
Sport TV 2
15:30
Borussia MonchengladbachBorussia Monchengladbach
BochumBochum
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - Bochum, | Nogomet
Sport TV 3
18:30
Bayern MunichBayern Munich
RB LeipzigRB Leipzig
Kevin Kampl, Benjamin Šesko
Bundesliga: Bayern München - Leipzig, | Nogomet
Sport TV 1
Nizozemska liga Nizozemska liga Nizozemska
20:00
ZwolleZwolle
PSVPSV
Eredivisie: Zwolle - Psv, | Nogomet
Sport TV 3
Super League Super League Grčija
18:30
PanserraikosPanserraikos
AtromitosAtromitos
Nogomet - Grška Liga: Panserraikos - Atromitos
Sportklub 5
SuperSport HNL SuperSport HNL Hrvaška
15:00
VaraždinVaraždin
Hajduk SplitHajduk Split
Varaždin - Hajduk | Hnl 2023/24
Arena Sport 4
Prva Crnogorska Liga Prva Crnogorska Liga Črna gora
14:30
RudarRudar
BuducnostBuducnost
Gorica : Rudar Velenje Korektbau | 1sml2324
Stream nzs.si
Turška liga Turška liga Turčija
17:00
FenerbahceFenerbahce
KasimpasaKasimpasa
Miha Zajc
Nogomet - Turška Liga: Fenerbahce - Kasimpasa
Sportklub HD
Parva Liga Parva Liga Bolgarija
11:45
Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv
HebarHebar
Nogomet - Bolgarska Liga: Lokomotiv Plovdiv - Hebar
Sportklub 4
Nemška 2. liga Nemška 2. liga Nemčija
13:00
BraunschweigBraunschweig
Hertha BerlinHertha Berlin
2. Bundesliga: Eintracht Braunschweig - Hertha, | Nogomet
Sport TV 1
13:00
VfL OsnabruckVfL Osnabruck
HannoverHannover
2. Bundesliga: Osnabrück - Hannover, | Nogomet
Sport TV 3
20:30
MagdeburgMagdeburg
SchalkeSchalke
2. Bundesliga: Magdeburg - Schalke, | Nogomet
Sport TV 1
TFF 1. Lig TFF 1. Lig Turčija
17:00
Adanaspor ASAdanaspor AS
GoztepeGoztepe
David Tijanic
Nogomet: Turška 2. Liga: Adana - Göztepe
Sportklub 5
3. Liga 3. Liga Nemčija
14:00
SG Dynamo DresdenSG Dynamo Dresden
RW EssenRW Essen
Nogomet: 3. Bundesliga: Dynamo Dresden - Rot Weiss
Sportklub 4
14:00
UnterhachingUnterhaching
Dortmund IIDortmund II
Nogomet: 3. Bundesliga: Unterhaching - Dortmund Ii
Sportklub HD
16:30
VerlVerl
1860 München1860 München
Nogomet: 3. Bundesliga: Verl - 1860 München
Sportklub 6

Košarka Košarka

Afrobasket Afrobasket Afrika
11:00
UgandaUganda
NigerijaNigerija
Košarka - Kvalifikacije Za Afriško Prvenstvo (m): Uganda - Nigerija
Sportklub 2
14:00
KenijaKenija
AngolaAngola
Košarka - Kvalifikacije Za Afriško Prvenstvo (m): Kenija - Angola
Sportklub 6
15:00
Srednjeafriška republikaSrednjeafriška republika
Slonokoščena obalaSlonokoščena obala
Košarka - Kvalifikacije Za Afriško Prvenstvo (m): Centralnoafriška Republika - Slonokoščena Obala
DAZNSportklub 1
17:00
GvinejaGvineja
TunizijaTunizija
Guinea Vs. Tunisia | Watch Afrobasket Qualifiers Basketball Action As Guinea Takes On Tunisia.
DAZN
18:00
MadagaskarMadagaskar
EgiptEgipt
Madagascar Vs. Egypt | Watch Afrobasket Qualifiers Basketball Action As Madagascar Takes On Egypt.
DAZN
20:00
AfrikaAfrika
Zelenortski otokiZelenortski otoki
Košarka - Kvalifikacije Za Afriško Prvenstvo (m): Libya - Cape Verde
DAZNSportklub HD
NCAA NCAA ZDA
18:00
Notre DameNotre Dame
SyracuseSyracuse
Košarka - Ncaa: Syracuse - Notre Dame
Sportklub 4
20:00
Iowa StateIowa State
West VirginiaWest Virginia
Košarka - Ncaa: Iowa State - West Virginia
Sportklub 4

Tenis Tenis

Qatar ExxonMobil Open Qatar ExxonMobil Open Katar
16:00
Jakub MensikJakub Mensik
Karen KhachanovKaren Khachanov
Tenis - Atp 250 Doha: Finale
Sportklub 2
ATP Rio de Janeiro ATP Rio de Janeiro Brazilija
21:00
Sebastian BaezSebastian Baez
Francisco CerundoloFrancisco Cerundolo
Tenis - Atp 500 Rio De Janeiro: 1/2 Finale
Sportklub 2
WTA Dubai WTA Dubai ZAE
15:30
Anna KalinskayaAnna Kalinskaya
Jasmine PaoliniJasmine Paolini
Tenis - Wta 1000 Dubaj: Finale
Sportklub 3

Rokomet Rokomet

1. NLB liga 1. NLB liga Slovenija
20:00
Celje Pivovarna LaškoCelje Pivovarna Laško
RibnicaRibnica
Rokomet - Slovenska Liga: Celje P.l. - Riko Ribnica
Sportklub 1
Asobal Asobal Španija
13:00
BarcelonaBarcelona
Atletico ValladolidAtletico Valladolid
španska Liga: Barcelona - Atletico Valladolid, | Rokomet
Sport TV 2
Handball-Bundesliga Handball-Bundesliga Nemčija
19:00
BergischerBergischer
Hannover-BurgdorfHannover-Burgdorf
Rokomet - Bundesliga: Bergischer - Hannover
Sportklub 2

Odbojka Odbojka

Italijanska liga Italijanska liga Italija
18:00
PadovaPadova
MonzaMonza
Odbojka - Italijanska Liga (m): Padova - Monza
Sportklub 6
Turška liga Turška liga Turčija
12:00
FenerbahceFenerbahce
ArkassporArkasspor
Odbojka - Turška Liga (m): Fenerbahce - Arkas
Sportklub 1
Orlen Liga (Ž) Orlen Liga (Ž) Poljska
19:00
Budowlani Lodz (Ž)Budowlani Lodz (Ž)
Chemik Police (Ž)Chemik Police (Ž)
Odbojka - Poljska Liga (ž): Budowlani Lodz - Chemik Police
Sportklub 3

Kolesarstvo Kolesarstvo

Gran Camino Gran Camino Španija
15:30
Xinzo de Limia - Castelo de Ribadavia (Ravninska) | 173 km

Gran Camino

Eurosport Player
Faun-Ardeche Classic Faun-Ardeche Classic Francija
14:00
Faun-Ardeche Classic | 168 km

Faun-Ardeche Classic

Eurosport Player
Dirka po Arabskih emiratih Dirka po Arabskih emiratih ZAE
11:50
Abu Dhabi - Abu Dhabi (Ravninska) | 138 km | 214 m

Dirka po Arabskih emiratih

Eurosport 2 - BalkanEurosport Player
Omloop Het Nieuwsblad Omloop Het Nieuwsblad Belgija
13:30
Omloop Het Nieuwsblad | 202 km | 1400 m

Omloop Het Nieuwsblad

Eurosport 2 - BalkanEurosport Player

MMA MMA

Professional Fighters League Professional Fighters League
18:00
Jesus PinedoJesus Pinedo
Patricio FreirePatricio Freire
Pfl Champions Vs. Bellator Champions: Prelims | The First Bell Rings On A Mouthwatering Night Of Mma, As Two Elite Promotions Pit Their Fighters Against Each Other On Dazn. With Fireworks Inevitable On This Huge preliminary Bill, Will It Be The Pfl Of Bellator That Gets Off To A Winning Start?
DAZN
18:00
Renan FerreiraRenan Ferreira
Ryan BaderRyan Bader
Pfl Champions Vs. Bellator Champions: Main Card | Tune Into This Unprecedented Mma Mega Event, As Pfl And Bellator Champions Collide In Riyadh, Saudi Arabia. The Main Event Pits 2023 Pfl Heavyweight Champion Renan Ferreira Against Bellator Heavyweight Champion Ryan Bader.
DAZN

Ragbi Ragbi

Six Nations Six Nations Evropa
17:45
ŠkotskaŠkotska
AnglijaAnglija
škotska - Anglija | Six Nations 2024
Arena Sport 4

Hokej Hokej

NHL NHL ZDA
18:00
Detroit Red WingsDetroit Red Wings
St. Louis BluesSt. Louis Blues
Detroit Red Wings - St. Louis Blues | Nhl 2023/24
Arena Sport 2
21:00
Philadelphia FlyersPhiladelphia Flyers
New York RangersNew York Rangers
Philadelphia Flyers - New York Rangers | Nhl 2023/24
Arena Sport 2
Alpska liga Alpska liga Avstrija
19:30
Acroni JeseniceAcroni Jesenice
Liwest Linz IILiwest Linz II
Alpska Liga: Jesenice - Linz, | Hokej Na Ledu
Sport TV 2

Biljard Biljard

Coral Players Championship Coral Players Championship VB
20:00
Zhang AndaZhang Anda
Mark SelbyMark Selby
Snooker, Semi-final | Enjoy The Best Snooker Action On Eurosport.
Eurosport 1 - BalkanEurosport Player

Alpsko smučanje Alpsko smučanje

Palisades Tahoe Palisades Tahoe ZDA
18:45
Veleslalom | Palisades Tahoe

Palisades Tahoe

TV Slo 2Eurosport Player
Val di Fassa (Ž) Val di Fassa (Ž) Italija
10:45
Super-G | Val di Fassa (Ž)

Val di Fassa (Ž)

Eurosport 1 - BalkanTV Slo 2

Golf Golf

Kenya Open Kenya Open Kenija
10:30
Magical Kenya Open: Day 3

Kenya Open

Sportklub Golf
Mexico Open Mexico Open Mehika
19:00
MEXICAN OPEN

Day 3  

Eurosport 2 - Balkan

Zimski športi Zimski športi

Smučarski kros Smučarski kros Avstrija
12:30
World Cup, Mixed's SKI CROSS, Reiteralm

Enjoy the best freestyle skiing action on Eurosport.

Eurosport 1 - BalkanEurosport Player
Deskanje Deskanje Poljska
12:55
Deskanje na snegu - svetovni pokal, paralelni veleslalom

Deskanje

TV Slo 2

Namizni tenis Namizni tenis

Svetovno prvenstvo v namiznem tenisu Svetovno prvenstvo v namiznem tenisu
09:00
Namizni tenis: ITTF Finale - Busan: 9. dan

Svetovno prvenstvo v namiznem tenisu

Sportklub 3

Skoki Skoki

Oberstdorf HS235 Oberstdorf HS235 Nemčija
15:45
Individual competition | Oberstdorf HS235

Oberstdorf HS235

Eurosport 1 - BalkanTV Slo 2
Hinzenbach HS90 Ženske Hinzenbach HS90 Ženske Avstrija
13:45
Kvalifikacije | Hinzenbach HS90 Ženske

Hinzenbach HS90 Ženske

Eurosport 1 - BalkanTV Slo 2

Biatlon Biatlon

IBU Mladinsko Svetovno prvenstvo IBU Mladinsko Svetovno prvenstvo Estonija
09:20
Otepaa | Men's Individual, Youth Junior World Championships

Live coverage of the youth men's individual at the 2024 IBU Biathlon Youth Junior World Championships in Otepaa, Estonia

Eurosport Player

Boks Boks

10:00
Alexandro Santiago
Junto Nakatani
Boks Tokyo Japan: Nakatani Vs Santiago
Sportklub Fight
20:00
Connor ButlerConnor Butler
Jay HarrisJay Harris
Butler Vs. Harris: Fight Night | Liverpool Plays Host To A Huge Domestic Clash At Flyweight, As Jay Harris (20-3) Collides With Connor Butler (11-0-1). With The Coveted British, Commonwealth And European Titles On The Line, Who Will Become The Divisions Next Top Contender?
DAZN