Prenose Prve lige Telemach lahko spremljate v živo na Športklubu, derbi posameznega kola pa se prenaša na Šport TV. Evropsko prvenstvo v nogometu bo na voljo na TV SLO2, Ligo prvakov prenaša Kanal A in Športklub, angleška Premier liga je na voljo na Areni Šport, nemška bundesliga pa na Šport TV.
V nedeljo bodo košarkarji LA Clippersov in Dallasa začeli medsebojne dvoboje v prvem krogu končnice v ligi NBA.
Ekipi sta se srečali v prvem krogu v letih 2020 in 2021. Obakrat so bili uspešnejši Clippersi. Prvo leto je bilo 4:2, leta 2021 pa so Clippersi napredovali šele po sedmi tekmi.

Nogomet Nogomet

Prva Liga Telemach Prva Liga Telemach Slovenija
16:00
DomžaleDomžale
FC KoperFC Koper
Nogomet: Prva Liga Telemach: Domžale - Koper
Sportklub 1
Konferenčna liga Konferenčna liga Evropa
18:45
LilleLille
Aston VillaAston Villa
Nogomet: Konferenčna Liga: 1/4 Finale: Lille - Aston Villa
Sportklub 1
21:00
FenerbahceFenerbahce
Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus
Miha Zajc
Nogomet: Konferenčna Liga: 1/4 Finale: Olympiacos - Fenerbahce
Sportklub 2
Azijski pokal U23 Azijski pokal U23 Azija
15:00
Indonezija U23Indonezija U23
Avstralija U23Avstralija U23
Nogomet: Azijski Pokal U23: Indonezija - Avstralija
Sportklub 3
Evropska liga Evropska liga Evropa
21:00
AS RomaAS Roma
AC MilanAC Milan
Nogomet: Uefa Evropska Liga: 1/4 Finale: Roma - Milan
Sportklub 1
21:00
MarseilleMarseille
BenficaBenfica
Nogomet: Uefa Evropska Liga: 1/4 Finale: O. Marseille - Benfica
Sportklub 3
21:00
AtalantaAtalanta
LiverpoolLiverpool
Atalanta - Liverpool / 2. Tekma | Uefa Evropska Liga 2023/24 - četrtfinale
Kanal AArena Sport Premium

Košarka Košarka

NBA NBA ZDA
03:30
Chicago BullsChicago Bulls
Atlanta HawksAtlanta Hawks
Chicago Bulls - Atlanta Hawks | Nba 2023/24
Arena Sport 1
Süper Ligi Süper Ligi Turčija
18:30
FenerbahceFenerbahce
BesiktasBesiktas
Fenerbahče - Bešiktaš | Basketbol Super Ligi 2023/24
Arena Sport 3
LKL LKL Litva
17:50
Lietuvos RytasLietuvos Rytas
SiauliaiSiauliai
Košarka - Litovska Liga: Rytas - Siauliai
Sportklub 5

Tenis Tenis

ATP Barcelona ATP Barcelona Španija
11:00
Tomas Martin Etcheverry
Brandon Nakashima
Atp 500 Barcelona & Atp 250 Munchen
Sportklub 2Sportklub 1
12:30
Alejandro Davidovich FokinaAlejandro Davidovich Fokina
Dušan LajovićDušan Lajović
Tenis - Wta 500 Stuttgart, Atp 250 Bukarešta, Wta 250 Rouen, Atp 500 Barcelona In Atp 250 München
Sportklub 4
ATP Munich ATP Munich Nemčija
12:30
Daniel Elahi Galan RiverosDaniel Elahi Galan Riveros
Holger Vitus Nodskov RuneHolger Vitus Nodskov Rune
Wta 500 Stuttgart, Atp 250 Bukarešta, Wta 250 Rouen, Atp 500 Barcelona In Atp 250 München
Sportklub 5
ATP Bucharest ATP Bucharest Romunija
12:00
Joao FonsecaJoao Fonseca
Radu AlbotRadu Albot
Tenis - Atp 250 Bukarešta, Wta 250 Rouen, Atp 500 Barcelona In Atp 250 München
Sportklub 2
WTA Stuttgart WTA Stuttgart Nemčija
12:30
Elena RybakinaElena Rybakina
Veronika KudermetovaVeronika Kudermetova
Atp 500 Barcelona & Atp 250 Munchen & Atp 250 Bucharest & Wta 250 Rouen & Wta 500 Stuttgart
Sportklub 2Sportklub HD

Rokomet Rokomet

Handball-Bundesliga Handball-Bundesliga Nemčija
19:00
Rhein-NeckarRhein-Neckar
MT MelsungenMT Melsungen
Rokomet - Bundesliga: Rn Löwen - Melsungen
Sportklub 6

Odbojka Odbojka

FIVB Beach Pro Tour FIVB Beach Pro Tour
03:00
Odbojka na mivki - Pro Tour Mexico (Ž): Kvalifikacije

FIVB Beach Pro Tour

Sportklub HD
17:00
Odbojka na mivki - Pro Tour Mexico (Ž)

FIVB Beach Pro Tour

Sportklub HD
20:20
Odbojka na mivki - Pro Tour Mexico (M)

FIVB Beach Pro Tour

Sportklub HD
Italijanska liga Italijanska liga Italija
20:30
PerugiaPerugia
MonzaMonza
Odbojka - Italijanska Liga (m): Finale (1. Tekma): Perugia - Monza
Sportklub 5
Division 1 (Ž) Division 1 (Ž) Turčija
17:00
Eczacibasi (Ž)Eczacibasi (Ž)
Fenerbahce (Ž)Fenerbahce (Ž)
Odbojka - Turška Liga (ž): Finale (4. Tekma): Eczacibasi - Fenerbahce
Sportklub 3

Kolesarstvo Kolesarstvo

Dirka po Alpah Dirka po Alpah Italija
13:35
Laives - Borgo Valsugana (Gorska) | 141 km

Dirka po Alpah

Eurosport 1 - BalkanEurosport Player

Futsal Futsal

AFC Championship AFC Championship Azija
09:00
TadžikistanTadžikistan
Južna KorejaJužna Koreja
Futsal - Azijski Pokal: Tadžikistan - Južna Koreja
Sportklub 3
11:00
IranIran
AfganistanAfganistan
Futsal - Azijski Pokal: Iran - Afganistan
Sportklub 3
13:00
JaponskaJaponska
KirgizistanKirgizistan
Futsal - Azijski Pokal: Japonska - Kirgizistan
Sportklub 3
16:00
KuvajtKuvajt
BahrajnBahrajn
Futsal - Azijski Pokal: Kuvajt - Bahrajn
Sportklub 6

Golf Golf

RBC Heritage RBC Heritage ZDA
20:00
RBC Heritage | Day 1

PGA Tour

Eurosport 2 - Balkan
Asian Tour Asian Tour Azija
12:30
PIF Saudi International: Day 2

Asian Tour

Sportklub Golf
Chevron Championship Chevron Championship ZDA
16:30
LPGA The Chevron Championship: Day 1/1

Chevron Championship

Sportklub Golf

Baseball Baseball

MLB MLB ZDA
19:10
Tampa Bay RaysTampa Bay Rays
Los Angeles AngelsLos Angeles Angels
Tampa Bay Rays - Los Angeles Angels | Mlb 2024
Arena Sport 1
Preveri prenose tekem slovenskih klubov in slovenskih reprezantanc. Za tekoči teden so na voljo v živo prenosi nogometa, košarke, rokometa, kolesarstva, odbojke, zimskih športov, motošporta, pikada, biljarda... Športne prenose v Sloveniji pokrivajo televizijske hiše: Športklub, Arena Šport, Šport TV, TV Slovenija in ProPlus (Kanal A, Pop TV, Voyo) - Prenosi tekem živo