Prva Liga Telemach Prva Liga Telemach
Slovenija Slovenija
2023/2024
Začenja se nova sezona Prve Lige Telemach. Telemach je poleg pravic za prenos tekem prve slovenske nogometne lige, pridobil še pravice za prenos tekem Pokala Slovenije, 2. slovenske nogometne lige in Prve slovenske ženske lige. Pravice so pridobili za obdobje od 2021 do 2025.
V sezoni 2023/24 bodo gledalci lahko spremljali prenose tekem Prve Lige v živo na programu Šport TV in na SportKlubu. Šport TV bo predvajal eno tekmo kroga, SportKlub pa bo predvajal preostale tekme kroga. Najverjetneje bo Šport TV ponudil prvo izbiro t.j. najbolj zanimivo tekmo.
| | |
22. jul
22. maj
Zadnji video povzetki
Povzetek tekme: Celje - Rogaška (4-1) | Prva Liga Telemach
22. feb Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Maribor - NK Bravo (2-1) | Prva Liga Telemach
22. feb Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Olimpija Ljubljana - Domžale (1-0) | Prva Liga Telemach
21. feb Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Radomlje - Aluminij (1-2) | Prva Liga Telemach
20. feb Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: NK Bravo - Celje (0-0) | Prva Liga Telemach
18. feb Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Radomlje - Olimpija Ljubljana (1-3) | Prva Liga Telemach
17. feb Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Rogaška - Domžale (4-1) | Prva Liga Telemach
17. feb Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Aluminij - FC Koper (1-2) | Prva Liga Telemach
16. feb Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Maribor - Aluminij (7-0) | Prva Liga Telemach
11. feb Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Celje - Mura (4-1) | Prva Liga Telemach
11. feb Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Domžale - NK Bravo (1-3) | Prva Liga Telemach
10. feb Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Olimpija Ljubljana - Rogaška (2-2) | Prva Liga Telemach
10. feb Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: FC Koper - Radomlje (0-1) | Prva Liga Telemach
10. feb Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Rogaška - Aluminij (0-1) | Prva Liga Telemach
16. dec Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Celje - FC Koper (2-0) | Prva Liga Telemach
16. dec Prva liga Telekom Slovenije
Prikaži še ostale (+10)
Prva Liga Telemach
Prva Liga Telemach - Naslednje tekme v živo
Danes, 24. feb
17:30
Aluminij Aluminij
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
Jutri, 25. feb
13:00
Rogaška Rogaška
Maribor Maribor
15:00
Domžale Domžale
Celje Celje
17:30
Mura Mura
Radomlje Radomlje
Ponedeljek, 26. feb
15:00
NK Bravo NK Bravo
FC Koper FC Koper
TV prenos še ni na voljo
Petek, 1. mar
17:30
Aluminij Aluminij
Mura Mura
TV prenos še ni na voljo
Sobota, 2. mar
15:00
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
Celje Celje
TV prenos še ni na voljo
17:30
Maribor Maribor
Domžale Domžale
TV prenos še ni na voljo
Nedelja, 3. mar
15:00
FC Koper FC Koper
Rogaška Rogaška
TV prenos še ni na voljo
17:30
Radomlje Radomlje
NK Bravo NK Bravo
TV prenos še ni na voljo
Sobota, 9. mar
15:00
NK Bravo NK Bravo
Aluminij Aluminij
17:30
Celje Celje
Maribor Maribor
Nedelja, 10. mar
13:00
Rogaška Rogaška
Radomlje Radomlje
15:00
Mura Mura
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
TV prenos še ni na voljo
20:15
Domžale Domžale
FC Koper FC Koper
Sreda, 13. mar
17:00
Radomlje Radomlje
Domžale Domžale
TV prenos še ni na voljo
17:00
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
Maribor Maribor
TV prenos še ni na voljo
17:00
Mura Mura
NK Bravo NK Bravo
TV prenos še ni na voljo
17:00
FC Koper FC Koper
Celje Celje
TV prenos še ni na voljo
17:00
Aluminij Aluminij
Rogaška Rogaška
TV prenos še ni na voljo
O Z R P Goli Toč
1. Celje Celje 22 17 3 2 51:15 54
2. Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana 22 13 5 4 44:28 44
3. Maribor Maribor 21 10 5 6 39:24 35
4. FC Koper FC Koper 21 9 6 6 33:27 33
5. NK Bravo NK Bravo 22 9 6 7 31:29 33
6. Mura Mura 20 7 4 9 22:31 25
7. Domžale Domžale 22 7 2 13 31:36 23
8. Aluminij Aluminij 22 6 3 13 24:44 21
9. Radomlje Radomlje 22 5 5 12 21:37 20
10. Rogaška Rogaška 22 4 3 15 22:47 15
# Igralec Ekipa G
1. Rui Pedro NK Olimpija Ljubljana
10
2. Arnel Jakupovic Maribor
10
3. Matej Poplatnik NK Bravo
9
4. Aljosa Matko Celje
8
5. Dardan Shabanhaxhaj Mura
7
6. Madzid Sosic Radomlje
7
7. El Arbi Soudani Maribor
7
7. Nejc Gradisar Rogaska
7
9. Danijel Sturm Domzale
6
10. Josip Iličić Maribor
6
10. Nemanja Motika NK Olimpija Ljubljana
6
12. Mario Krstovski Domzale
6
13. Edmilson Celje
5
13. Jan Repas Maribor
5
15. Timothee Nkada Koper
5
16. Jost Pisek Domzale
4
16. Amadej Marosa Mura
4
18. Marko Bozic Maribor
4
18. Bede Osuji Koper
4
20. Raul Florucz NK Olimpija Ljubljana
4
Danes, 24. feb
Jutri, 25. feb
Ponedeljek, 26. feb