Slovenska moška košarkarska reprezentanca bo v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo leta 2025 igrala v skupini A z Ukrajino, Izraelom in Portugalsko. Slovenija se bo v Kopru prihodnji teden pomerila z Ukrajino in Izraelom. Prenose tekem iz kvalifikacij na eurobasketu boste laho spremljali na Šport TV.
Sobota, 24. feb Košarka Košarka
AmeriCup AmeriCup Južna Amerika
01:10
Dominikanska republikaDominikanska republika
MehikaMehika
Košarka - Kvalifikacije Za Americup: Dominikanska Republika - Mehika
DAZNSportklub 1
01:10
KanadaKanada
NikaragvaNikaragva
Košarka - Kvalifikacije Za Americup: Kanada - Nikaragva (brez Komentarja)
DAZNSportklub 3
01:10
UrugvajUrugvaj
PanamaPanama
Košarka - Kvalifikacije Za Americup: Urugvaj - Panama
DAZNSportklub 5
Afrobasket Afrobasket Afrika
11:00
UgandaUganda
NigerijaNigerija
Košarka - Kvalifikacije Za Afriško Prvenstvo (m): Uganda - Nigerija
Sportklub 2
14:00
KenijaKenija
AngolaAngola
Košarka - Kvalifikacije Za Afriško Prvenstvo (m): Kenija - Angola
Sportklub 6
15:00
Srednjeafriška republikaSrednjeafriška republika
Slonokoščena obalaSlonokoščena obala
Košarka - Kvalifikacije Za Afriško Prvenstvo (m): Centralnoafriška Republika - Slonokoščena Obala
DAZNSportklub 1
17:00
GvinejaGvineja
TunizijaTunizija
Guinea Vs. Tunisia | Watch Afrobasket Qualifiers Basketball Action As Guinea Takes On Tunisia.
DAZN
18:00
MadagaskarMadagaskar
EgiptEgipt
Madagascar Vs. Egypt | Watch Afrobasket Qualifiers Basketball Action As Madagascar Takes On Egypt.
DAZN
20:00
AfrikaAfrika
Zelenortski otokiZelenortski otoki
Košarka - Kvalifikacije Za Afriško Prvenstvo (m): Libya - Cape Verde
DAZNSportklub HD
NCAA NCAA ZDA
18:00
Notre DameNotre Dame
SyracuseSyracuse
Košarka - Ncaa: Syracuse - Notre Dame
Sportklub 4
20:00
Iowa StateIowa State
West VirginiaWest Virginia
Košarka - Ncaa: Iowa State - West Virginia
Sportklub 4
Nedelja, 25. feb Košarka Košarka
NBA NBA ZDA
02:30
New York KnicksNew York Knicks
Boston CelticsBoston Celtics
New York Knicks - Boston Celtics | Nba 2023/24
Arena Sport Premium
19:00
Philadelphia 76ersPhiladelphia 76ers
Milwaukee BucksMilwaukee Bucks
Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks | Nba 2023/24
Arena Sport 2
21:30
Phoenix SunsPhoenix Suns
Los Angeles LakersLos Angeles Lakers
Phoenix Suns - Los Angeles Lakers | Nba 2023/24
Arena Sport 2
EuroBasket EuroBasket Evropa
14:00
TurčijaTurčija
IslandijaIslandija
Košarka - Kvalifikacije Za Evropsko Prvenstvo: Turkey - Iceland
Sportklub HD
16:00
BolgarijaBolgarija
NemčijaNemčija
Košarka - Kvalifikacije Za Evropsko Prvenstvo: Bulgaria - Germany
Sportklub HD
18:00
MadžarskaMadžarska
ItalijaItalija
Košarka - Kvalifikacije Za Evropsko Prvenstvo: Madžarska - Italija
Sportklub 4
18:00
IzraelIzrael
SlovenijaSlovenija
Kvalifikacije Za Eurobasket 2025: Slovenija - Izrael, | Košarka
Sport TV 1
20:00
UkrajinaUkrajina
PortugalskaPortugalska
Košarka - Kvalifikacije Za Evropsko Prvenstvo: Ukrajina - Portugalska
Sportklub 2Sportklub 4
AmeriCup AmeriCup Južna Amerika
23:10
KubaKuba
ZDAZDA
Košarka - Kvalifikacije Za Americup: Kuba - Zda
Sportklub 3
Afrobasket Afrobasket Afrika
11:00
GvinejaGvineja
KenijaKenija
Košarka - Kvalifikacije Za Afriško Prvenstvo (m): Gvineja - Kenija
Sportklub 5
20:00
Zelenortski otokiZelenortski otoki
NigerijaNigerija
Košarka - Kvalifikacije Za Afriško Prvenstvo (m): Zelenortski Otoki - Nigerija
Sportklub 6
Asia Cup Asia Cup Azija
04:30
Nova ZelandijaNova Zelandija
HongkongHongkong
Košarka - Kvalifikacije Za Azijski Pokal: Nova Zelandija - Hongkong
Sportklub 3
06:00
JaponskaJaponska
KitajskaKitajska
Košarka - Kvalifikacije Za Azijski Pokal: Japonska - Kitajska
Sportklub 4
07:00
Južna KorejaJužna Koreja
TajskaTajska
Košarka - Kvalifikacije Za Azijski Pokal: Južna Koreja - Tajska
Sportklub 1
08:00
MongolijaMongolija
GuamGuam
Košarka - Kvalifikacije Za Azijski Pokal: Mongolija - Gvam
Sportklub 2
12:30
FilipiniFilipini
TajvanTajvan
Košarka - Kvalifikacije Za Azijski Pokal: Filipini - Tajpej
Sportklub 4
14:00
IndonezijaIndonezija
AvstralijaAvstralija
Košarka - Kvalifikacije Za Azijski Pokal: Indonezija - Avstralija
Sportklub 5
Ponedeljek, 26. feb Košarka Košarka
AmeriCup AmeriCup Južna Amerika
00:10
KolumbijaKolumbija
VenezuelaVenezuela
Košarka - Kvalifikacije Za Americup: Kolumbija - Venezuela
Sportklub 2
01:20
ČileČile
ArgentinaArgentina
Košarka - Kvalifikacije Za Americup: čile - Argentina
Sportklub 1
02:10
BahamiBahami
PortorikoPortoriko
Košarka - Kvalifikacije Za Americup: Bahami - Portoriko
Sportklub 2
Torek, 27. feb Košarka Košarka
NBA NBA ZDA
04:00
Sacramento KingsSacramento Kings
Miami HeatMiami Heat
Sacramento Kings - Miami Heat | Nba 2023/24
Arena Sport Premium
Sreda, 28. feb Košarka Košarka
NBA NBA ZDA
01:30
Boston CelticsBoston Celtics
Philadelphia 76ersPhiladelphia 76ers
Boston Celtics - Philadelphia 76ers | Nba 2023/24
Arena Sport Premium
Četrtek, 29. feb Košarka Košarka
Liga Nova KBM Liga Nova KBM Slovenija
18:00
Krka Novo MestoKrka Novo Mesto
PodčetrtekPodčetrtek
Liga Nova Kbm: Krka - Podčetrtek, | Košarka
Sport TV 1
NBA NBA ZDA
04:00
Los Angeles ClippersLos Angeles Clippers
Los Angeles LakersLos Angeles Lakers
Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers | Nba 2023/24
Arena Sport Premium
Petek, 1. mar Košarka Košarka
NBA NBA ZDA
01:30
New York KnicksNew York Knicks
Golden State WarriorsGolden State Warriors
New York Knicks - Golden State Warriors | Nba 2023/24
Arena Sport Premium
Luka Dončić (Dallas Mavericks) igra v ned. (25. feb) ob 23:00 proti Indiana Pacers, v sre. (28. feb) ob 1:00 proti Cleveland Cavaliers, v čet. (29. feb) ob 1:30 proti Toronto Raptors, v sob. ( 2. mar) ob 1:30 proti Boston Celtics
Vlatko Čančar (Denver Nuggets) igra v pon. (26. feb) ob 1:00 proti Golden State Warriors, v čet. (29. feb) ob 3:00 proti Sacramento Kings, v pet. ( 1. mar) ob 4:00 proti Miami Heat
Klemen Prepelič (Galatasaray) igra v sob. ( 2. mar) ob 13:30 proti Turk Telekom
Preveri prihajajoče košarkarske prenose tekem v živo slovenskih klubov in najboljših slovenskih košarkašev v tujini.
V ameriški profesionalni NBA ligi nastopajo Luka Dončić(Dallas Mavericks), Goran Dragić(Milwaukee Bucks) in Vlatko Čančar(Denver Nuggets). V Euroligi bosta slovensko košarko zastopala Mike Tobey pri Crveni zvezdi in Žiga Samar pri berlinski Albi, v Eurocupu bo v skupini A igrala Cedevita Olimpija. V Ligi ABA bo polek Cedevite Olimpije nastopala še novomeška Krka.
Prenose tekem v ligi NBA in ABA ligi boste lahko spremljali na kanalih Arene Sport, prenose tekem v Evroligi pa na kanalih Sportkluba.