Slovenski klubi in igralci
Preveri prihajajoče nogometne prenose tekem v živo slovenskih klubov in slovenskih nogometašev v tujini. V španski La ligi kot glavni vratar Atletica Madrida brani Jan Oblak, Benjaminim Šeško je postal soigralec Kevinu Kamplu pri Leipzigu, Sandi Lovrič in Jaka Bijol branita dres Udineseja, Andraž Šporar in Benjamin Verbič zabijata gole v grškem Panatinaikos-u.
Danes, 21. jul
13:35
Beijing Guoan Beijing Guoan
Tianjin Jinmen Tiger Tianjin Jinmen Tiger Robert Beric
Super League Super League
TV prenos še ni na voljo
14:00
Belupo Belupo Tomaz Brdik
Lecce Lecce
Prijateljske tekme
TV prenos še ni na voljo
14:00
Tondela Tondela
Benfica B Benfica B Zan Jevsenak
Prijateljske tekme
TV prenos še ni na voljo
14:15
Vaduz Vaduz
Stade Nyonnais Stade Nyonnais Dalibor Stevanovic
Challenge League Challenge League
TV prenos še ni na voljo
15:00
Auda Auda
FK Liepaja FK Liepaja Nik Kapun
SynotTip Virsliga SynotTip Virsliga
TV prenos še ni na voljo
16:00
Vejle Vejle Igor Vekic
Randers FC Randers FC
Superliga Superliga
TV prenos še ni na voljo
16:30
Orenburg Orenburg
Spartak Moscow Spartak Moscow Miha Mevlja
Premier League Premier League
TV prenos še ni na voljo
17:00
Neftekhimik Neftekhimik
Ufa Ufa Bojan Jokic
FNL Russia FNL Russia
TV prenos še ni na voljo
17:30
Lech Poznan Lech Poznan Miha Blazič
Gornik Zabrze Gornik Zabrze Erik Janža
Ekstraklasa Ekstraklasa
17:30
KuPS KuPS Filip Valencic
Lahti Lahti
Veikkausliiga Veikkausliiga
TV prenos še ni na voljo
17:30
Maribor Maribor
Domžale Domžale
Prva Liga Telemach Prva Liga Telemach
18:00
Sochi Sochi Vanja Drkušić
Baltika Baltika
FNL Russia FNL Russia
TV prenos še ni na voljo
18:00
Viborg Viborg Zan Zaletel
Brondby Brondby
Superliga Superliga
TV prenos še ni na voljo
18:00
Botev Vratsa Botev Vratsa
Botev Plovdiv Botev Plovdiv Alen Korosec
Parva Liga Parva Liga
18:00
Frosinone Frosinone Matjaz Kamensek Pahic
Volos NFC Volos NFC Matic Kotnik
Prijateljske tekme
TV prenos še ni na voljo
20:15
Celje Celje
Bravo Kostel Bravo Kostel
Prva Liga Telemach Prva Liga Telemach
21:00
Dinamo Bucuresti Dinamo Bucuresti Adnan Golubovic
Petrolul Petrolul
Liga 1 Liga 1
TV prenos še ni na voljo
Jutri, 22. jul
17:00
Hapoel Hadera Hapoel Hadera Klemen Sturm
Leczna Leczna Egzon Kryeziu
Prijateljske tekme
TV prenos še ni na voljo
17:30
Shkupi Shkupi Aleks Zlatkov
Mervue (Irl) Mervue (Irl)
Prijateljske tekme
TV prenos še ni na voljo
19:30
FC Kosice FC Kosice
AS Roma AS Roma Lovro Golic
Prijateljske tekme
TV prenos še ni na voljo
Torek, 23. jul
17:00
Bodo/Glimt Bodo/Glimt Nino Zugelj
Rigas Rigas Ziga Lipuscek
Liga Prvakov Liga Prvakov
TV prenos še ni na voljo
17:00
Pruszkow 2 (Pol) Pruszkow 2 (Pol)
Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv Alen Ozbolt
Prijateljske tekme
TV prenos še ni na voljo
17:30
FK Panevezys FK Panevezys
Jagiellonia Jagiellonia Dusan Stojinovic
Liga Prvakov Liga Prvakov
TV prenos še ni na voljo
17:30
Yantra Gabrovo Yantra Gabrovo
Etar Etar Dino Martinovic
Vtora liga Vtora liga
TV prenos še ni na voljo
19:00
APOEL APOEL Vid Belec
Petrocub Petrocub
Liga Prvakov Liga Prvakov
TV prenos še ni na voljo
19:00
Sturm Graz Sturm Graz Tomi Horvat
FC Porto FC Porto
Prijateljske tekme
TV prenos še ni na voljo
20:30
Lugano Lugano Žan Celar
Fenerbahce Fenerbahce Miha Zajc
Liga Prvakov Liga Prvakov
TV prenos še ni na voljo
20:45
Aberdeen Aberdeen Ester Sokler
Airdrieonians Airdrieonians
League Cup League Cup
TV prenos še ni na voljo
Sreda, 24. jul
11:00
Patro Eisden Patro Eisden
Helmond Helmond Enrik Ostrc
Prijateljske tekme
TV prenos še ni na voljo
11:00
Bordeaux Bordeaux Žan Vipotnik
Southampton Southampton
Prijateljske tekme
TV prenos še ni na voljo
Žan Kolmanic (Austin FC) igra v ned. (21. jul) ob 2:30 proti Charlotte
Miha Mevlja (Spartak Moscow) igra v ned. (21. jul) ob 16:30 proti Orenburg
Miha Blazič (Lech Poznan) igra v ned. (21. jul) ob 17:30 proti Gornik Zabrze, v sob. (27. jul) ob 20:15 proti Widzew Lodz
Erik Janža (Gornik Zabrze) igra v ned. (21. jul) ob 17:30 proti Lech Poznan, v pet. (26. jul) ob 18:00 proti Puszcza
Vanja Drkušić (Sochi) igra v ned. (21. jul) ob 18:00 proti Baltika, v sob. (27. jul) ob 17:00 proti SKA Khabarovsk
Jon Stankovič (Sturm Graz) igra v tor. (23. jul) ob 19:00 proti FC Porto
Vid Belec (APOEL) igra v tor. (23. jul) ob 19:00 proti Petrocub
Žan Celar (Lugano) igra v tor. (23. jul) ob 20:30 proti Fenerbahce, v sob. (27. jul) ob 20:30 proti Basel
Miha Zajc (Fenerbahce) igra v tor. (23. jul) ob 20:30 proti Lugano
Žan Vipotnik (Bordeaux) igra v sre. (24. jul) ob 11:00 proti Southampton
Benjamin Verbič (Panathinaikos) igra v čet. (25. jul) ob 20:00 proti Botev Plovdiv
Andraž Šporar (Panathinaikos) igra v čet. (25. jul) ob 20:00 proti Botev Plovdiv
Adam Gnezda Čerin (Panathinaikos) igra v čet. (25. jul) ob 20:00 proti Botev Plovdiv