Prenos nogometnih tekem v živo (Prva Liga Telekom, Liga Prvakov, Liga Narodov) - Slovenija, Ponedeljek
Sledi prvi sklop pripravljalnih tekem slovenske reprezentance pred eurom 2024. 21. marca bo Slovenija formo preizkušala na Malti, pet dni kasneje pa še v Stožicah proti zvezdniški Portugalski.
Pred začetkom Eura 2024 bodo slovenski reprezentanti odigrali še dve pripravljalni tekmi v Stožicah, 4. junija z Armenijo in 8. junija še proti Bolgariji.
Slovenija bo letos igrala na evropskem prvenstvu v Nemčiji v skupini C, kjer jo 16. junija v Stuttgartu čaka tekma z Dansko, 20. junija v Münchnu s Srbijo in 25. junija v Kölnu protu Angliji.
Pred začetkom Eura 2024 bodo slovenski reprezentanti odigrali še dve pripravljalni tekmi v Stožicah, 4. junija z Armenijo in 8. junija še proti Bolgariji.
Slovenija bo letos igrala na evropskem prvenstvu v Nemčiji v skupini C, kjer jo 16. junija v Stuttgartu čaka tekma z Dansko, 20. junija v Münchnu s Srbijo in 25. junija v Kölnu protu Angliji.
Ponedeljek, 1. apr | Nogomet prenosi v živo
Ponedeljek, 1. apr | Nogomet
Ponedeljek, 1. apr
Nogomet
Championship
Anglija
16:00
Stoke City
Huddersfield
Stoke City - Huddersfield | Efl Championship 2023/24
18:30
Ipswich
Southampton
Ipswich - Southampton | Efl Championship 2023/24
21:00
Leeds United
Hull City
Leeds United - Hull City | Efl Championship 2023/24
Španska La Liga
Španija
21:00
Villarreal
Atletico Madrid
Jan Oblak
Villarreal - Atletico Madrid | La Liga 2023/24
Italijanska Serie A
Italija
12:30
Bologna
Salernitana
Bologna - Salernitana | Serie A 2023/24
15:00
Cagliari
Verona
Cagliari - Hellas Verona | Serie A 2023/24
15:00
Sassuolo
Udinese
Jaka Bijol
Sassuolo - Udinese | Serie A 2023/24
18:00
Lecce
AS Roma
Lecce - Roma | Serie A 2023/24
20:45
Inter
Empoli
Inter - Empoli | Serie A 2023/24
Ligue 2
Francija
20:45
AC Ajaccio
Auxerre
Ajaccio - Auxerre | Ligue 2 2023/24
Rok Kronaveter (Allerheiligen) igra v pet. (29. mar) ob 19:00 proti SC Weiz
Mitja Lotrič (Allerheiligen) igra v pet. (29. mar) ob 19:00 proti SC Weiz
Vanja Drkušić (Sochi) igra v sob. (30. mar) ob 14:30 proti CSKA Moscow
Benjamin Šesko (RB Leipzig) igra v sob. (30. mar) ob 15:30 proti Mainz
Kevin Kampl (RB Leipzig) igra v sob. (30. mar) ob 15:30 proti Mainz
Miha Mevlja (Spartak Moscow) igra v sob. (30. mar) ob 17:00 proti Ural, v sre. ( 3. apr) ob 19:30 proti Zenit Petersburg
Žan Celar (Lugano) igra v sob. (30. mar) ob 18:00 proti Lausanne Ouchy, v ned. (31. mar) ob 20:30 proti Justo Jose de Urquiza, v tor. ( 2. apr) ob 20:30 proti Basel
Žan Vipotnik (Bordeaux) igra v sob. (30. mar) ob 19:00 proti Paris FC
Luka Zahović (Pogon Szczecin) igra v sob. (30. mar) ob 20:00 proti Cracovia, v sre. ( 3. apr) ob 20:30 proti Jagiellonia
David Brekalo (Orlando City) igra v ned. (31. mar) ob 0:30 proti New York Red Bulls
Žan Kolmanic (Austin FC) igra v ned. (31. mar) ob 1:30 proti FC Dallas
Aljaz Ivačič (Portland Timbers) igra v ned. (31. mar) ob 4:30 proti Vancouver Whitecaps
Vid Belec (APOEL) igra v ned. (31. mar) ob 16:00 proti AEK Larnaca
Adam Gnezda Čerin (Panathinaikos) igra v ned. (31. mar) ob 17:00 proti PAOK, v sre. ( 3. apr) ob 20:00 proti AEK Athens FC
Jon Stankovič (Sturm Graz) igra v ned. (31. mar) ob 17:00 proti Salzburg, v čet. ( 4. apr) ob 20:45 proti Salzburg
Benjamin Verbič (Panathinaikos) igra v ned. (31. mar) ob 17:00 proti PAOK, v sre. ( 3. apr) ob 20:00 proti AEK Athens FC
Andraž Šporar (Panathinaikos) igra v ned. (31. mar) ob 17:00 proti PAOK, v sre. ( 3. apr) ob 20:00 proti AEK Athens FC
Jasmin Kurtić (Sudtirol) igra v pon. ( 1. apr) ob 15:00 proti Como
Leo Štulac (Palermo) igra v pon. ( 1. apr) ob 15:00 proti Pisa
Jaka Bijol (Udinese) igra v pon. ( 1. apr) ob 15:00 proti Sassuolo
Miha Blazič (Lech Poznan) igra v pon. ( 1. apr) ob 15:00 proti Stal Mielec
Jan Mlakar (Pisa) igra v pon. ( 1. apr) ob 15:00 proti Palermo
Domen Črnigoj (Reggiana) igra v pon. ( 1. apr) ob 15:00 proti Venezia
Erik Janža (Gornik Zabrze) igra v pon. ( 1. apr) ob 20:00 proti Legia
Petar Stojanovič (Sampdoria) igra v pon. ( 1. apr) ob 20:30 proti Ternana
Jan Oblak (Atletico Madrid) igra v pon. ( 1. apr) ob 21:00 proti Villarreal
Jure Balkovec (Alanyaspor) igra v tor. ( 2. apr) ob 19:30 proti Gaziantep
Miha Zajc (Fenerbahce) igra v sre. ( 3. apr) ob 19:30 proti Adana Demirspor