Konferenčna liga Konferenčna liga
Sezona 2024/2026
Nogometaši Olimpije bodo v skupinskem delu konferenčne lige tekmovali v skupini A, kjer se bodo pomerili proti francoskemu velikanu Lillu, serijskemu prvaku Slovaške Slovanu iz Bratislave in prvaku Ferskih otokov KI Klaksvik. Olimpija bo nastopila v tretjem najmočnejšem tekmovanju in postala prvi slovenski klub po Muri, ki bo igral v skupinskem delu konferenčne lige. Uefa bo Ljubljančane za udeležbo nagradila s slabimi tremi milijoni evrov.

V prvem krogu kvalifikacij za konferenčno ligo bo nastopil tudi ljubljanski Bravo.  Evropski krst bodo doživeli na domačih tleh proti Connah’s Quay Nomads FC iz Walesa. Prvi krog bo odigran 11. julija, povratna tekma pa bo sledila 18. julija. Prenos prve tekme bo v živo na Šport TV 1.

10. jul
23. maj
Konferenčna liga
Konferenčna liga - Naslednje tekme v živo
Torek, 23. jul
18:00
KF Ballkani KF Ballkani
Hamrun Hamrun
TV prenos še ni na voljo
19:00
Differdange Differdange
Ordabasy Ordabasy
TV prenos še ni na voljo
21:00
Virtus Virtus
Flora Flora
TV prenos še ni na voljo
Sreda, 24. jul
17:00
Struga Struga
Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan
TV prenos še ni na voljo
18:00
Riga FC Riga FC
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
TV prenos še ni na voljo
19:00
Dinamo Batumi Dinamo Batumi
Decic Decic
TV prenos še ni na voljo
20:00
AEK Athens FC AEK Athens FC
Inter Escaldes Inter Escaldes
TV prenos še ni na voljo
20:45
Cliftonville Cliftonville
Auda Auda
TV prenos še ni na voljo
Četrtek, 25. jul
17:00
KuPS KuPS
Tromso Tromso
TV prenos še ni na voljo
17:30
Zira Zira
DAC Dunajska Streda DAC Dunajska Streda
TV prenos še ni na voljo
18:00
Ilves Ilves
Austria Vienna Austria Vienna
TV prenos še ni na voljo
18:00
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
Transinvest Transinvest
TV prenos še ni na voljo
18:00
SumQayit SumQayit
Fehervar FC Fehervar FC
TV prenos še ni na voljo
18:00
FC Copenhagen FC Copenhagen
Magpies Magpies
TV prenos še ni na voljo
18:00
Saburtalo Tbilisi Saburtalo Tbilisi
Partizani Partizani
TV prenos še ni na voljo
18:00
Milsami Milsami
FC Astana FC Astana
TV prenos še ni na voljo
18:00
Noah Noah
Sliema Sliema
TV prenos še ni na voljo
18:00
Žalgiris Žalgiris
Paphos Paphos
TV prenos še ni na voljo
18:30
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Brann Brann
TV prenos še ni na voljo
18:30
Omonia Omonia
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
TV prenos še ni na voljo
# Igralec Ekipa G
1. Eran Zahavi Maccabi Tel Aviv
5
2. Benjamin Nygren Nordsjaelland
5
2. Gift O. Gent
5
4. Aleksandar Cavric Slovan Bratislava
4
5. Dor Peretz Maccabi Tel Aviv
4
5. Jakub Piotrowski Ludogorets
4
5. Yazici Y. Lille
4
8. Hans Vanaken Club Brugge KV
4
8. Rodriguez T. Club Brugge KV
4
8. Bruno Petkovic Dinamo Zagreb
4
8. Omar Marmoush Eintracht Frankfurt
4
12. Tarik Tissoudali Gent
3
13. Michy Batshuayi Fenerbahce
3
13. Tomas Chory Plzen
3
13. Cuypers H. Gent
3
13. Gorbach I. FK Zorya Luhansk
3
13. Pavlidis E. AZ Alkmaar
3
13. Amahl William Pellegrino Bodo/Glimt
3
13. Luca Ranieri Fiorentina
3
20. Rasmussen C. Nordsjaelland
3
Torek, 23. jul
18:00
KF Ballkani KF Ballkani
Hamrun Hamrun
TV prenos še ni na voljo
19:00
Differdange Differdange
Ordabasy Ordabasy
TV prenos še ni na voljo
21:00
Virtus Virtus
Flora Flora
TV prenos še ni na voljo
Sreda, 24. jul
17:00
Struga Struga
Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan
TV prenos še ni na voljo
18:00
Riga FC Riga FC
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
TV prenos še ni na voljo
19:00
Dinamo Batumi Dinamo Batumi
Decic Decic
TV prenos še ni na voljo
20:00
AEK Athens FC AEK Athens FC
Inter Escaldes Inter Escaldes
TV prenos še ni na voljo
20:45
Cliftonville Cliftonville
Auda Auda
TV prenos še ni na voljo
Četrtek, 25. jul
17:00
KuPS KuPS
Tromso Tromso
TV prenos še ni na voljo
17:30
Zira Zira
DAC Dunajska Streda DAC Dunajska Streda
TV prenos še ni na voljo
18:00
Žalgiris Žalgiris
Paphos Paphos
TV prenos še ni na voljo
18:00
Ilves Ilves
Austria Vienna Austria Vienna
TV prenos še ni na voljo
18:00
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
Transinvest Transinvest
TV prenos še ni na voljo
18:00
SumQayit SumQayit
Fehervar FC Fehervar FC
TV prenos še ni na voljo
18:00
FC Copenhagen FC Copenhagen
Magpies Magpies
TV prenos še ni na voljo
18:00
Saburtalo Tbilisi Saburtalo Tbilisi
Partizani Partizani
TV prenos še ni na voljo
18:00
Milsami Milsami
FC Astana FC Astana
TV prenos še ni na voljo
18:00
Noah Noah
Sliema Sliema
TV prenos še ni na voljo
18:30
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Brann Brann
TV prenos še ni na voljo
18:30
Omonia Omonia
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
TV prenos še ni na voljo
Tabela
O Z R P Goli Toč