3. okt
19. maj
Zadnji video povzetki
Povzetek tekme: London Lions - BC Wolves (80-85) | Eurocup
7. feb EUROLEAGUE BASKETBALL
Povzetek tekme: Paris - Cedevita Olimpija (119-66) | Eurocup
7. feb EUROLEAGUE BASKETBALL
Povzetek tekme: Hapoel Tel-Aviv - Besiktas (73-94) | Eurocup
7. feb EUROLEAGUE BASKETBALL
Povzetek tekme: Aris - Trento (84-77) | Eurocup
7. feb EUROLEAGUE BASKETBALL
Povzetek tekme: Buducnost - Gran Canaria (90-77) | Eurocup
7. feb EUROLEAGUE BASKETBALL
Povzetek tekme: Prometey - Joventut Badalona (94-80) | Eurocup
7. feb EUROLEAGUE BASKETBALL
Povzetek tekme: Cluj Napoca - Lietkabelis (92-87) | Eurocup
7. feb EUROLEAGUE BASKETBALL
Povzetek tekme: Slask Wroclaw - Turk Telekom (70-86) | Eurocup
6. feb EUROLEAGUE BASKETBALL
Povzetek tekme: JL Bourg - Ulm (81-85) | Eurocup
6. feb EUROLEAGUE BASKETBALL
Povzetek tekme: Hamburg - Venezia (83-90) | Eurocup
6. feb EUROLEAGUE BASKETBALL
Povzetek tekme: Gran Canaria - Cluj Napoca (111-113) | Eurocup
31. jan EUROLEAGUE BASKETBALL
Povzetek tekme: Trento - Buducnost (78-97) | Eurocup
31. jan EUROLEAGUE BASKETBALL
Povzetek tekme: Ulm - Aris (66-86) | Eurocup
31. jan EUROLEAGUE BASKETBALL
Povzetek tekme: Cedevita Olimpija - London Lions (85-92) | Eurocup
31. jan EUROLEAGUE BASKETBALL
Povzetek tekme: Turk Telekom - JL Bourg (64-68) | Eurocup
31. jan EUROLEAGUE BASKETBALL
Prikaži še ostale (+10)
Eurocup
Eurocup - Naslednje tekme v živo
Ni podatkov
Group A O Z P Toč
1. Paris Paris 18 17 1 0.944
2. Hapoel Tel-Aviv Hapoel Tel-Aviv 18 13 5 0.722
3. London Lions London Lions 18 12 6 0.667
4. Prometey Prometey 18 10 8 0.556
5. Joventut Badalona Joventut Badalona 18 10 8 0.556
6. Besiktas Besiktas 18 9 9 0.500
7. BC Wolves BC Wolves 18 8 10 0.444
8. Venezia Venezia 18 8 10 0.444
9. Hamburg Hamburg 18 2 16 0.111
10. Cedevita Olimpija Cedevita Olimpija 18 1 17 0.056
Group B O Z P Toč
1. JL Bourg JL Bourg 18 14 4 0.778
2. Cluj Napoca Cluj Napoca 18 13 5 0.722
3. Gran Canaria Gran Canaria 18 12 6 0.667
4. Ulm Ulm 18 10 8 0.556
5. Aris Aris 18 9 9 0.500
6. Turk Telekom Turk Telekom 18 8 10 0.444
7. Buducnost Buducnost 18 8 10 0.444
8. Trento Trento 18 7 11 0.389
9. Lietkabelis Lietkabelis 18 7 11 0.389
10. Slask Wroclaw Slask Wroclaw 18 2 16 0.111
Torek, 3. okt
Hapoel Tel-Aviv Hapoel Tel-Aviv
Cedevita Olimpija Cedevita Olimpija
100
73
Ulm Ulm
Trento Trento
80
70
Paris Paris
BC Wolves BC Wolves
105
78
Sreda, 4. okt
Cluj Napoca Cluj Napoca
Turk Telekom Turk Telekom
80
71
Prometey Prometey
Hamburg Hamburg
97
77
Aris Aris
Gran Canaria Gran Canaria
66
82
Buducnost Buducnost
Lietkabelis Lietkabelis
76
65
Joventut Badalona Joventut Badalona
Besiktas Besiktas
62
63
London Lions London Lions
Venezia Venezia
76
69
Četrtek, 5. okt
JL Bourg JL Bourg
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
90
74