TV spored - Seznam prenosov tekem v živo - Slovenija, Jutri
Prenose Prve lige Telemach lahko spremljate v živo na Športklubu, derbi posameznega kola pa se prenaša na Šport TV. Evropsko prvenstvo v nogometu bo na voljo na TV SLO2, Ligo prvakov prenaša Kanal A in Športklub, angleška Premier liga je na voljo na Areni Šport, nemška bundesliga pa na Šport TV.
V nedeljo bodo košarkarji LA Clippersov in Dallasa začeli medsebojne dvoboje v prvem krogu končnice v ligi NBA.
Ekipi sta se srečali v prvem krogu v letih 2020 in 2021. Obakrat so bili uspešnejši Clippersi. Prvo leto je bilo 4:2, leta 2021 pa so Clippersi napredovali šele po sedmi tekmi.
V nedeljo bodo košarkarji LA Clippersov in Dallasa začeli medsebojne dvoboje v prvem krogu končnice v ligi NBA.
Ekipi sta se srečali v prvem krogu v letih 2020 in 2021. Obakrat so bili uspešnejši Clippersi. Prvo leto je bilo 4:2, leta 2021 pa so Clippersi napredovali šele po sedmi tekmi.
Petek, 19. apr | Vsi športi prenosi v živo
Petek, 19. apr | Vsi športi
Nogomet
2. SNL
Slovenija
17:00
Beltinci
NK Krka
Nogomet: 2. Snl: Beltinci - Krka
19:00
Triglav
Rudar
Triglav Kranj : Rudar Velenje | 2snl2324
Španska La Liga
Španija
21:00
Athletic Bilbao
Granada CF
Athletic Bilbao - Granada | La Liga 2023/24
Španska 2. liga
Španija
20:30
Tenerife
Leganes
Tenerife - Leganes | Segunda Division 2023/24
Italijanska Serie A
Italija
18:30
Genoa
Lazio
Genoa - Lazio | Serie A 2023/24
20:45
Cagliari
Juventus
Cagliari - Juventus | Serie A 2023/24
Serie B
Italija
20:30
Palermo
Parma
Leo Štulac
Nogomet: Serie B: Palermo - Parma
Francoska Ligue 1
Francija
21:00
Nice
Lorient
Nice - Lorient | Ligue 1 2023/24
Nemška liga
Nemčija
20:30
Eintracht Frankfurt
Augsburg
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Augsburg, | Nogomet
Avstrijska liga
Avstrija
19:30
Sturm Graz
Rapid Vienna
Jon Stankovič
Nogomet: Avstrijska Liga: Sturm - Rapid
Azijski pokal U23
Azija
15:00
Kitajska U23
Južna Koreja U23
Nogomet: Azijski Pokal U23: Kitajska - Južna Koreja
17:30
ZAE U23
Japonska U23
Nogomet: Azijski Pokal U23: Zae - Japonska
Saudi Professional League
Saudova Arabija
17:00
Al-Nassr
Al Feiha
Nogomet: Savdska Pro Liga: Al Nassr - Al Fayha
Nemška 2. liga
Nemčija
18:30
Nurnberg
Paderborn
2. Bundesliga: Nürnberg - Paderborn, | Nogomet
18:30
Elversberg
Schalke
2. Bundesliga: Elversberg - Schalke, | Nogomet
UEFA Youth League
Evropa
14:00
Olympiakos Piraeus U19
Nantes U19
Nogomet: Mladinska Liga Prvakov: 1/2 Finale: Olympiacos - Nantes
18:00
FC Porto U19
AC Milan U19
Nogomet: Mladinska Liga Prvakov: 1/2 Finale: Porto - Milan
Košarka
Evroliga
Evropa
20:00
Košarka - Evroliga: playin (2. krog): TBA
Evroliga
Liga ABA
Evropa
19:00
Zadar
Buducnost
Zadar - Budućnost Voli / 2. Tekma | Aba Liga 2023/24 - četrtfinale
Motošport
Formula 1
05:30
Formula 1: VN Kitajske: trening 1
Formula 1
09:30
Formula 1: VN Kitajske: sprint kvalifikacije
Formula 1
SuperBike
10:15
WorldSBK | Round 3 | Netherlands, Free Practice 1
Live coverage of the first free practice session at the third round of the 2024 FIM World Superbike Championship, taking place at the TT Assen Circuit, Netherlands
14:05
WorldSBK | Round 3 | Netherlands, Free Practice 2
Live coverage of the second free practice session at the third round of the 2024 FIM World Superbike Championship, taking place at the TT Assen Circuit, Netherlands
Tenis
ATP Barcelona
Španija
12:30
ATP 250 Munchen & ATP 250 Bucharest & ATP 500 Barcelona: 1/4 Finala
ATP Barcelona
ATP Munich
Nemčija
11:00
Tenis - ATP 250 München in ATP 250 Bukarešta: 1/4 finale
ATP Munich
Rokomet
Handball-Bundesliga
Nemčija
20:00
SG Flensburg-Handewitt
SC Magdeburg
Rokomet - Bundesliga: Flensburg - Magdeburg
Odbojka
FIVB Beach Pro Tour
00:30
Odbojka na mivki - Pro Tour Mexico (Ž)
FIVB Beach Pro Tour
03:00
Odbojka na mivki - Pro Tour Mexico (M)
FIVB Beach Pro Tour
07:00
Odbojka na mivki - Pro Tour Mexico (M)
FIVB Beach Pro Tour
22:00
Odbojka na mivki - Pro Tour Mexico (Ž)
FIVB Beach Pro Tour
Kolesarstvo
Dirka po Alpah
Italija
13:35
Levico Terme - Levico Terme (Hribovita) | 118 km
Dirka po Alpah
Futsal
AFC Championship
Azija
09:00
Kitajska
Vietnam
Futsal - Azijski Pokal: Kitajska - Vietnam
11:00
Avstralija
Saudova Arabija
Futsal - Azijski Pokal: Avstralija - Savdska Arabija
13:00
Mjanmar
Tajska
Futsal - Azijski Pokal: Mjanmar - Tajska
Hokej
NHL
ZDA
04:00
Vegas Golden Knights
Anaheim Ducks
Vegas Golden Knights - Anaheim Ducks | Nhl 2023/24
Golf
RBC Heritage
ZDA
20:00
RBC Heritage | Day 2
PGA Tour
Asian Tour
Azija
12:30
PIF Saudi International: Day 3
Asian Tour
Chevron Championship
ZDA
00:00
LPGA The Chevron Championship: Day 1/2
Chevron Championship
16:30
LPGA The Chevron Championship: Day 2/1
Chevron Championship
Boating
WSL Tour
01:00
WSL Championship Tour, Margaret River, Australia
Live coverage of the fifth event of the 2024 WSL Championship Tour, taking place at Margaret River in Western Australia
Preveri prenose tekem slovenskih klubov in slovenskih reprezantanc. Za tekoči teden so na voljo v živo prenosi nogometa, košarke, rokometa, kolesarstva, odbojke, zimskih športov, motošporta, pikada, biljarda... Športne prenose v Sloveniji pokrivajo televizijske hiše: Športklub, Arena Šport, Šport TV, TV Slovenija in ProPlus (Kanal A, Pop TV, Voyo) - Prenosi tekem živo