Nogomet
Slovenija

2. SNL

| |
31. jul
18. maj
Info - 2. SNL
2. SNL - Naslednje tekme v živo
5. mar
Nedelja
Rogaška
Rogaška
15:00
Grosuplje
Grosuplje
Bilje
Bilje
15:00
Beltinci
Beltinci
Primorje
Primorje
15:00
NK Bistrica
NK Bistrica
Aluminij
Aluminij
15:00
Rudar
Rudar
NK Krka
NK Krka
15:00
Fužinar
Fužinar
Krško
Krško
15:00
Triglav
Triglav
Ilirija
Ilirija
15:00
Nafta
Nafta
Dob
Dob
15:00
Jadran Dekani
Jadran Dekani
12. mar
Nedelja
Nafta
Nafta
15:00
Rogaška
Rogaška
Jadran Dekani
Jadran Dekani
15:00
Bilje
Bilje
Grosuplje
Grosuplje
15:00
Aluminij
Aluminij
Triglav
Triglav
15:00
Ilirija
Ilirija
Fužinar
Fužinar
15:00
Krško
Krško
Rudar
Rudar
15:00
Dob
Dob
Beltinci
Beltinci
15:00
Primorje
Primorje
NK Bistrica
NK Bistrica
15:00
NK Krka
NK Krka
19. mar
Nedelja
Grosuplje
Grosuplje
15:00
Rudar
Rudar
Rogaška
Rogaška
15:00
Triglav
Triglav
Bilje
Bilje
15:00
Dob
Dob
Primorje
Primorje
15:00
Jadran Dekani
Jadran Dekani
O Z R P Goli Toč
1 Rogaška 18 13 4 1 33:14 43
2 Aluminij 18 12 3 3 32:14 39
3 NK Krka 18 11 4 3 31:14 37
4 Ilirija 18 9 5 4 32:14 32
5 Nafta 18 8 4 6 37:28 28
6 Beltinci 18 7 4 7 28:29 25
7 Bilje 18 7 3 8 30:39 24
8 Primorje 18 5 7 6 25:26 22
9 NK Bistrica 18 5 6 7 19:22 21
10 Fužinar 18 6 3 9 28:32 21
11 Rudar 18 5 6 7 26:30 21
12 Jadran Dekani 18 4 8 6 15:17 20
13 Triglav 18 5 3 10 18:33 18
14 Grosuplje 18 4 3 11 15:27 15
15 Dob 18 3 6 9 24:39 15
16 Krško 18 4 3 11 23:38 15
# Igralec Ekipa G A
1. . Matej Poplatnik Ilirija 14 0
2. . Susso B. Bilje 13 0
3. . Nik Marinsek Aluminij 12 0
4. . Gasper Cerne Dob 9 0
4. . Gradisar Nejc Rogaska 9 0
6. . Dino Kapitanovic NK Krka 8 0
7. . Zubanovic F. Fuzinar 7 0
7. . Stjepan Ostrek Nafta 7 0
7. . Marko Musulin Rogaska 7 0
7. . Hajric A. Rogaska 7 0
7. . Gal Grobelnik Beltinci 7 0
7. . Dejan Djermanovic Ilirija 7 0
13. . Chris Cener Fuzinar 6 0
13. . Gordic M. Krsko 6 0
13. . Tai Mateo Panic NK Bistrica 6 0
16. . Nermin Haljeta Nafta 5 0
16. . Stjepan Igrec Nafta 5 0
16. . Strukelj J. Bilje 5 0
16. . Skiba D. Aluminij 5 0
16. . Sagitov A. Primorje 5 0
5. mar
Nedelja
Aluminij
Aluminij
15:00
Rudar
Rudar
Bilje
Bilje
15:00
Beltinci
Beltinci
Dob
Dob
15:00
Jadran Dekani
Jadran Dekani
Ilirija
Ilirija
15:00
Nafta
Nafta
Krško
Krško
15:00
Triglav
Triglav
NK Krka
NK Krka
15:00
Fužinar
Fužinar
Primorje
Primorje
15:00
NK Bistrica
NK Bistrica
Rogaška
Rogaška
15:00
Grosuplje
Grosuplje