EuroBasket - Prenosi v živo Košarka
Evropa
2023/2024
Evropsko prvenstvo bo potekalo od 1. do 18. septembra. Slovenija bo igrala v skupini B v Kölnu. Prenose tekem na Eurobasketu boste lahko spremljali na KANAL A in VOYO. Izločilni boji bodo od 10. septembra dalje v Berlinu. Seznam slovenskih reprezntantov na Eurobasketu: Luka Dončić (Dallas Mavericks), Goran Dragić (Chicago Bulls), Vlatko Čančar (Denver Nuggets), Zoran Dragić (Cedevita Olimpija), Edo Murić (Cedevita Olimpija), Jaka Blažič
(Bahçeşehir), Aleksander Nikolić (Burgos), Klemen Prepelič (Valencia), Luka Rupnik (Yalovaspor), Žiga Samar (Hamburg Towers), Žiga Dimec (Anwil Wloclawek), Mike Tobey (Barcelona).
19. jul
18. feb
Zadnji video povzetki
Povzetek tekme: Hrvaška - Ciper (92-63) | EuroBasket
26. feb FIBA
|
||||
Povzetek tekme: Nizozemska - Grčija (72-74) | EuroBasket
26. feb FIBA
|
||||
Povzetek tekme: BiH - Francija (64-74) | EuroBasket
26. feb FIBA
|
||||
Povzetek tekme: Poljska - Makedonija (71-96) | EuroBasket
26. feb FIBA
|
||||
Povzetek tekme: Estonija - Litva (65-59) | EuroBasket
26. feb FIBA
|
||||
Povzetek tekme: Gruzija - Srbija (63-76) | EuroBasket
26. feb FIBA
|
||||
Povzetek tekme: Ukrajina - Portugalska (77-79) | EuroBasket
25. feb FIBA
|
||||
Povzetek tekme: Črna gora - Švedska (95-70) | EuroBasket
25. feb FIBA
|
||||
Povzetek tekme: Izrael - Slovenija (88-79) | EuroBasket
25. feb FIBA
|
||||
Povzetek tekme: Madžarska - Italija (62-83) | EuroBasket
25. feb FIBA
|
||||
Povzetek tekme: Belgija - Španija (58-53) | EuroBasket
25. feb FIBA
|
||||
Povzetek tekme: Bolgarija - Nemčija (67-62) | EuroBasket
25. feb FIBA
|
||||
Povzetek tekme: Latvija - Slovaška (64-52) | EuroBasket
25. feb FIBA
|
||||
Povzetek tekme: Turčija - Islandija (76-75) | EuroBasket
25. feb FIBA
|
||||
Povzetek tekme: Francija - Hrvaška (73-61) | EuroBasket
23. feb FIBA
|
||||
Prikaži še ostale (+10) |
EuroBasket
EuroBasket - Naslednje tekme v živo
Četrtek, 21. nov
18:00
Poljska
Estonija
TV prenos še ni na voljo
18:00
Makedonija
Litva
TV prenos še ni na voljo
18:00
Velika Britanija
Grčija
TV prenos še ni na voljo
18:00
Finska
Gruzija
TV prenos še ni na voljo
18:00
Danska
Srbija
TV prenos še ni na voljo
18:00
Češka
Nizozemska
TV prenos še ni na voljo
18:00
Ciper
Francija
TV prenos še ni na voljo
18:00
Hrvaška
BiH
TV prenos še ni na voljo
Petek, 22. nov
18:00
Latvija
Belgija
TV prenos še ni na voljo
18:00
Islandija
Italija
TV prenos še ni na voljo
18:00
Ukrajina
Izrael
TV prenos še ni na voljo
18:00
Turčija
Madžarska
TV prenos še ni na voljo
18:00
Švedska
Nemčija
TV prenos še ni na voljo
18:00
Slovaška
Španija
TV prenos še ni na voljo
18:00
Portugalska
Slovenija
TV prenos še ni na voljo
18:00
Črna gora
Bolgarija
TV prenos še ni na voljo
Nedelja, 24. nov
18:00
Francija
Ciper
TV prenos še ni na voljo
18:00
Estonija
Poljska
TV prenos še ni na voljo
18:00
BiH
Hrvaška
TV prenos še ni na voljo
18:00
Srbija
Danska
TV prenos še ni na voljo
Group A | O | Z | P | Toč |
---|---|---|---|---|
1. Slovenija | 2 | 2 | 0 | 4 |
2. Izrael | 2 | 1 | 1 | 3 |
3. Portugalska | 2 | 1 | 1 | 3 |
4. Ukrajina | 2 | 0 | 2 | 2 |
Group B | O | Z | P | Toč |
---|---|---|---|---|
1. Italija | 2 | 2 | 0 | 4 |
2. Turčija | 2 | 1 | 1 | 3 |
3. Islandija | 2 | 1 | 1 | 3 |
4. Madžarska | 2 | 0 | 2 | 2 |
Group C | O | Z | P | Toč |
---|---|---|---|---|
1. Latvija | 2 | 2 | 0 | 4 |
2. Belgija | 2 | 2 | 0 | 4 |
3. Španija | 2 | 0 | 2 | 2 |
4. Slovaška | 2 | 0 | 2 | 2 |
Group D | O | Z | P | Toč |
---|---|---|---|---|
1. Nemčija | 2 | 1 | 1 | 3 |
2. Črna gora | 2 | 1 | 1 | 3 |
3. Bolgarija | 2 | 1 | 1 | 3 |
4. Švedska | 2 | 1 | 1 | 3 |
Group E | O | Z | P | Toč |
---|---|---|---|---|
1. Francija | 2 | 2 | 0 | 4 |
2. BiH | 2 | 1 | 1 | 3 |
3. Hrvaška | 2 | 1 | 1 | 3 |
4. Ciper | 2 | 0 | 2 | 2 |
Group F | O | Z | P | Toč |
---|---|---|---|---|
1. Grčija | 2 | 2 | 0 | 4 |
2. Češka | 2 | 1 | 1 | 3 |
3. Velika Britanija | 2 | 1 | 1 | 3 |
4. Nizozemska | 2 | 0 | 2 | 2 |
Group G | O | Z | P | Toč |
---|---|---|---|---|
1. Srbija | 2 | 2 | 0 | 4 |
2. Finska | 2 | 1 | 1 | 3 |
3. Danska | 2 | 1 | 1 | 3 |
4. Gruzija | 2 | 0 | 2 | 2 |
Group H | O | Z | P | Toč |
---|---|---|---|---|
1. Estonija | 2 | 2 | 0 | 4 |
2. Makedonija | 2 | 1 | 1 | 3 |
3. Litva | 2 | 1 | 1 | 3 |
4. Poljska | 2 | 0 | 2 | 2 |
Četrtek, 22. feb
Slovaška
Belgija
60
75
Slovenija
Ukrajina
87
73
Litva
Poljska
83
64
Švedska
Bolgarija
84
70
Nemčija
Črna gora
85
61
Španija
Latvija
75
79
Portugalska
Izrael
70
72
Islandija
Madžarska
70
65
Italija
Turčija
87
80
Petek, 23. feb