Nogomet
Slovenija

Prva Liga Telemach

| | |
16. jul
22. maj
Zadnji video povzetki
Povzetek tekme: NK Bravo - Gorica (2-0) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Mura - Olimpija Ljubljana (2-3) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Tabor Sežana - Koper (0-2) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Mura - Koper (2-1) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Tabor Sežana - Gorica (1-3) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Celje - Olimpija Ljubljana (4-3) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Domžale - Radomlje (3-1) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Radomlje - NK Bravo (1-1) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Olimpija Ljubljana - Domžale (3-2) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Maribor - Tabor Sežana (2-2) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Koper - Celje (0-2) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Gorica - Mura (0-0) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Mura - Maribor (0-1) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Olimpija Ljubljana - Radomlje (2-1) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Domžale - Koper (0-2) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Prikaži še ostale (+10)
Info - Prva Liga Telemach
Začenja se nova sezona Prve Lige Telemach. Telemach je poleg pravic za prenos tekem prve slovenske nogometne lige, pridobil še pravice za prenos tekem Pokala Slovenije, 2. slovenske nogometne lige in Prve slovenske ženske lige. Pravice so pridobili za obdobje od 2021 do 2025.
V sezoni 2021/22 bodo gledalci lahko spremljali prenose tekem Prve Lige v živo na programu Šport TV in na SportKlubu. Šport TV bo predvajal eno tekmo kroga, SportKlub pa bo predvajal preostale tekme kroga. Najverjetneje bo Šport TV ponudil prvo izbiro t.j. najbolj zanimivo tekmo.
Prva Liga Telemach - Naslednje tekme v živo
1. okt
Sobota
Domžale
Domžale
15:00
Mura
Mura
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
17:30
Tabor Sežana
Tabor Sežana
Koper
Koper
20:15
NK Bravo
NK Bravo
2. okt
Nedelja
Gorica
Gorica
15:00
Maribor
Maribor
Celje
Celje
17:30
Radomlje
Radomlje
8. okt
Sobota
Tabor Sežana
Tabor Sežana
15:00
Domžale
Domžale
Maribor
Maribor
17:30
Koper
Koper
9. okt
Nedelja
NK Bravo
NK Bravo
15:00
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
Mura
Mura
20:15
Celje
Celje
10. okt
Ponedeljek
Radomlje
Radomlje
17:30
Gorica
Gorica
15. okt
Sobota
Mura
Mura
17:00
Radomlje
Radomlje
Koper
Koper
17:00
Gorica
Gorica
Domžale
Domžale
17:00
NK Bravo
NK Bravo
Celje
Celje
17:00
Tabor Sežana
Tabor Sežana
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
17:00
Maribor
Maribor
22. okt
Sobota
Tabor Sežana
Tabor Sežana
17:00
Mura
Mura
Radomlje
Radomlje
17:00
Koper
Koper
Gorica
Gorica
17:00
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
Maribor
Maribor
17:00
Domžale
Domžale
NK Bravo
NK Bravo
17:00
Celje
Celje
O Z R P Goli Toč
1 Olimpija Ljubljana 10 9 0 1 21:9 27
2 Celje 10 5 4 1 16:11 19
3 Koper 10 6 0 4 16:10 18
4 Maribor 10 4 2 4 17:16 14
5 Mura 10 3 4 3 15:16 13
6 Domžale 10 3 3 4 14:15 12
7 NK Bravo 10 3 1 6 8:8 10
8 Radomlje 10 2 4 4 9:18 10
9 Gorica 10 2 2 6 8:12 8
10 Tabor Sežana 10 1 4 5 8:17 7
# Igralec Ekipa G A
1. . Mustafa Nukic NK Olimpija Ljubljana 6 2
2. . Daku M. Mura 6 0
2. . Andrej Kotnik Koper 6 0
4. . Ikwuemesi C. Celje 5 2
5. . Ivan Durdov Domzale 5 0
6. . Roko Baturina Maribor 4 1
7. . Stankovic J. Tabor Sezana 4 0
7. . Svit Seslar NK Olimpija Ljubljana 4 0
9. . Mario Kvesic NK Olimpija Ljubljana 3 2
9. . Martin Kramaric NK Bravo 3 2
11. . Bozic M. Maribor 3 0
11. . Jasaragic A. Koper 3 0
11. . Bede Osuji Koper 3 0
11. . Jan Repas Maribor 3 0
15. . Rok Kronaveter Maribor 2 6
16. . Rui Pedro Silva Sousa NK Olimpija Ljubljana 2 3
17. . Gbamble B. N. J. Celje 2 2
18. . Timi Elsnik NK Olimpija Ljubljana 2 1
18. . Almin Kurtovic NK Bravo 2 1
20. . Etien Velikonja ND Gorica 2 0
1. okt
Sobota
Domžale
Domžale
15:00
Mura
Mura
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
17:30
Tabor Sežana
Tabor Sežana
Koper
Koper
20:15
NK Bravo
NK Bravo
2. okt
Nedelja
Gorica
Gorica
15:00
Maribor
Maribor
Celje
Celje
17:30
Radomlje
Radomlje