Nogomet
Slovenija

Prva Liga Telemach

| | |
16. jul
22. maj
Zadnji video povzetki
Povzetek tekme: Radomlje - Celje (0-3) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Tabor Sežana - Olimpija Ljubljana (0-8) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Maribor - Gorica (2-1) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: NK Bravo - Koper (0-1) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Olimpija Ljubljana - Mura (0-0) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Domžale - Celje (2-1) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Koper - Tabor Sežana (5-1) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Gorica - NK Bravo (0-0) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Maribor - Radomlje (7-0) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Olimpija Ljubljana - Celje (0-0) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Koper - Mura (0-0) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Radomlje - Domžale (0-2) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Gorica - Tabor Sežana (1-1) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Maribor - NK Bravo (3-0) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Celje - Koper (1-1) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Prikaži še ostale (+10)
Info - Prva Liga Telemach
Začenja se nova sezona Prve Lige Telemach. Telemach je poleg pravic za prenos tekem prve slovenske nogometne lige, pridobil še pravice za prenos tekem Pokala Slovenije, 2. slovenske nogometne lige in Prve slovenske ženske lige. Pravice so pridobili za obdobje od 2021 do 2025.
V sezoni 2021/22 bodo gledalci lahko spremljali prenose tekem Prve Lige v živo na programu Šport TV in na SportKlubu. Šport TV bo predvajal eno tekmo kroga, SportKlub pa bo predvajal preostale tekme kroga. Najverjetneje bo Šport TV ponudil prvo izbiro t.j. najbolj zanimivo tekmo.
Prva Liga Telemach - Naslednje tekme v živo
11. feb
Sobota
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
15:00
NK Bravo
NK Bravo
Celje
Celje
17:30
Mura
Mura
12. feb
Nedelja
Gorica
Gorica
13:00
Radomlje
Radomlje
Koper
Koper
15:00
Maribor
Maribor
Domžale
Domžale
17:30
Tabor Sežana
Tabor Sežana
18. feb
Sobota
Tabor Sežana
Tabor Sežana
13:00
Celje
Celje
Radomlje
Radomlje
15:00
Mura
Mura
Gorica
Gorica
17:30
Koper
Koper
19. feb
Nedelja
NK Bravo
NK Bravo
13:00
Domžale
Domžale
Maribor
Maribor
15:00
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
21. feb
Torek
Koper
Koper
15:00
Radomlje
Radomlje
Mura
Mura
17:30
Tabor Sežana
Tabor Sežana
22. feb
Sreda
Celje
Celje
15:00
NK Bravo
NK Bravo
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
17:30
Gorica
Gorica
23. feb
Četrtek
Domžale
Domžale
17:30
Maribor
Maribor
25. feb
Sobota
NK Bravo
NK Bravo
13:00
Mura
Mura
Radomlje
Radomlje
15:00
Tabor Sežana
Tabor Sežana
Koper
Koper
17:30
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
26. feb
Nedelja
Maribor
Maribor
15:00
Celje
Celje
Gorica
Gorica
17:30
Domžale
Domžale
O Z R P Goli Toč
1 Olimpija Ljubljana 20 15 3 2 39:16 48
2 Koper 20 10 5 5 31:18 35
3 Celje 20 9 7 4 30:23 34
4 Maribor 20 10 3 7 45:27 33
5 Domžale 20 8 7 5 31:24 31
6 Mura 20 8 7 5 31:25 31
7 NK Bravo 20 6 4 10 19:18 22
8 Gorica 20 2 7 11 14:30 13
9 Radomlje 20 2 7 11 15:42 13
10 Tabor Sežana 20 2 6 12 14:46 12
# Igralec Ekipa G A
1. . Daku M. Mura 11 1
2. . Zan Vipotnik Maribor 10 1
3. . Andrej Kotnik Koper 9 0
4. . Svit Seslar NK Olimpija Ljubljana 8 1
5. . Martin Kramaric NK Bravo 7 3
6. . Ivan Durdov Domzale 7 2
7. . Rui Pedro Silva Sousa NK Olimpija Ljubljana 6 4
8. . Mario Kvesic NK Olimpija Ljubljana 6 3
8. . Ikwuemesi C. Celje 6 3
10. . Mustafa Nukic NK Olimpija Ljubljana 6 2
11. . Marko Tolic Maribor 5 8
12. . Mihael Klepac Mura 5 2
12. . Bede Osuji Koper 5 2
14. . Roko Baturina Maribor 5 1
14. . Jan Repas Maribor 5 1
16. . Anis Jasaragic Koper 5 0
17. . Bozic M. Maribor 4 3
17. . Timi Elsnik NK Olimpija Ljubljana 4 3
19. . Ivan Brnic Maribor 4 2
19. . Aljosa Matko Celje 4 2
11. feb
Sobota
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
15:00
NK Bravo
NK Bravo
Celje
Celje
17:30
Mura
Mura
12. feb
Nedelja
Gorica
Gorica
13:00
Radomlje
Radomlje
Koper
Koper
15:00
Maribor
Maribor
Domžale
Domžale
17:30
Tabor Sežana
Tabor Sežana