Ta vikend bo odigrano 2. kolo Prve Liga Telemach, že danes se bosta pomerila Tabor Sežana in Celje, jutri bo zanimivo na primorskem, kjer se bosta srečala Koper in Mura, v nedeljo sledi še derbi kola med Mariborom in Domžalami.
Slovenski nastopi na OI za 24. jul
Strelstvo:
01.30 zračna puška 10 m, ženske, kvalifikacije (Živa Dvoršak)
Kolesarstvo:
04.00 Tokio - Oyama (234,00 km), moški, cestna dirka (Tadej Pogačar, Primož Roglič, Jan Polanc, Jan Tratnik)
Judo:
04.00 do 48 kg, ženske, 1. krog (Maruša Štangar)
Namizni tenis:
07.15 posamično, ženske in moški, 1. krog (Darko Jorgić, Bojan Tokić)
Plavanje:
12.00 400 m prosto, moški, kvalifikacije (Martin Bau), 400 m mešano, ženske, kvalifikacije (Katja Fain)
Hansa Rostock - Karlsruher
Nemška 2. liga
Hansa Rostock - Karlsruher
Nemška 2. liga
Heidenheim - Paderborn
Nemška 2. liga
Heidenheim - Paderborn
Nemška 2. liga
Darmstadt - Regensburg
Nemška 2. liga
Darmstadt - Regensburg
Nemška 2. liga
Kaiserslautern - Braunschweig
3. Liga
Kaiserslautern - Braunschweig
3. Liga
1860 München - Wurzburger Kickers
3. Liga
1860 München - Wurzburger Kickers
3. Liga
Bastia - Nimes
Ligue 2
Bastia - Nimes
Ligue 2
Dortmund - Athletic Bilbao
Klubske prijateljske
Dortmund - Athletic Bilbao
Klubske prijateljske
Khimki - Zenit Petersburg
Premier League
Khimki - Zenit Petersburg
Premier League
Bayern Munich - Ajax
Klubske prijateljske
Bayern Munich - Ajax
Klubske prijateljske
NK Bravo - Aluminij
Prva Liga Telemach
NK Bravo - Aluminij
Prva Liga Telemach
Rapid Vienna - Hartberg
Avstrijska liga
Rapid Vienna - Hartberg
Avstrijska liga
Eintracht Frankfurt - Strasbourg
Klubske prijateljske
Eintracht Frankfurt - Strasbourg
Klubske prijateljske
Shakhtar Donetsk - Inhulets
Premier League
Shakhtar Donetsk - Inhulets
Premier League
Belupo - Lokomotiva
1. HNL
Belupo - Lokomotiva
1. HNL
Radnički Niš - Napredak
Super Liga
Radnički Niš - Napredak
Super Liga
Lokomotiv Moscow - Arsenal Tula
Premier League
Lokomotiv Moscow - Arsenal Tula
Premier League
Rubin Kazan - Spartak Moscow
Premier League
Rubin Kazan - Spartak Moscow
Premier League
Sparta Prague - Sigma Olomouc
Češka liga
Sparta Prague - Sigma Olomouc
Češka liga
Koper - Mura
Prva Liga Telemach
Koper - Mura
Prva Liga Telemach
Werder Bremen - Hannover
Nemška 2. liga
Werder Bremen - Hannover
Nemška 2. liga
Gorica - Šibenik
1. HNL
Gorica - Šibenik
1. HNL
Atlanta United - Columbus Crew
MLS
Atlanta United - Columbus Crew
MLS

Aktualni eventi - Nogomet

21. jul - 6. avg
Olimpijske igre (Ž)
22. jul - 7. avg
Olimpijske igre