Prenos nogometnih tekem v živo (Prva Liga Telekom, Liga Prvakov, Liga Narodov)
Preveri prihajajoče prenose nogometnih tekem v živo na TV. Kdaj igra naslednje tekme slovenska nogometna reprezentanca. Kdaj so na sporedu naslednji prenosi Prve lige Telemach in kdaj igra Olimpija, Maribor, Mura, Celje, Koper in ostali klubi.
Slovenija bo letos igrala na evropskem prvenstvu v Nemčiji v skupini C, kjer jo 16. junija v Stuttgartu čaka tekma z Dansko, 20. junija v Münchnu s Srbijo in 25. junija v Kölnu protu Angliji.
Nogomet prenosi v živo
Nogomet
Sobota, 27. apr
Nogomet
Prva Liga Telemach
Slovenija
20:15
Domžale
Maribor
Nogomet: Prva Liga Telemach: Domžale - Maribor
2. SNL
Slovenija
18:00
Nafta
Rudar
Nafta 1903 : Rudar Velenje | 2snl2324
Angleška Premier Liga
Anglija
13:30
West Ham United
Liverpool
West Ham - Liverpool | Premier League 2023/24
16:00
Newcastle Utd
Sheffield Utd
Newcastle United - Sheffield United | Premier League 2023/24
16:00
Fulham
Crystal Palace
Fulham - Crystal Palace | Premier League 2023/24
16:00
Manchester United
Burnley
Manchester United - Burnley | Premier League 2023/24
18:30
Everton
Brentford
Everton - Brentford | Premier League 2023/24
21:00
Aston Villa
Chelsea
Aston Villa - Chelsea | Premier League 2023/24
Španska La Liga
Španija
14:00
Las Palmas
Girona
Las Palmas - Girona | La Liga 2023/24
18:30
Alaves
Celta Vigo
Deportivo Alaves - Celta Vigo | La Liga 2023/24
21:00
Atletico Madrid
Athletic Bilbao
Jan Oblak
Atletico Madrid - Athletic Bilbao | La Liga 2023/24
Italijanska Serie A
Italija
15:00
Lecce
Monza
Inter - Torino | Serie A 2023/24
18:00
Juventus
AC Milan
Juventus - Milan | Serie A 2023/24
Serie B
Italija
16:15
Sampdoria
Como
Petar Stojanovič
Nogomet: Serie B: Sampdoria - Como
16:15
Palermo
Reggiana
Leo Štulac | Domen Črnigoj
Nogomet: Serie B: Palermo - Reggina
Francoska Ligue 1
Francija
21:00
Paris Saint Germain
Le Havre
Psg - Le Havre | Ligue 1 2023/24
Nemška liga
Nemčija
15:30
RB Leipzig
Dortmund
Kevin Kampl, Benjamin Šesko
Bundesliga: Leipzig - Borussia Dortmund, | Nogomet
15:30
Bayern Munich
Eintracht Frankfurt
Bundesliga: Bayern München - Eintracht Frankfurt, | Nogomet
15:30
Augsburg
Werder Bremen
Bundesliga: Augsburg - Werder Bremen, | Nogomet
18:30
Bayer Leverkusen
VfB Stuttgart
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Stuttgart, | Nogomet
SuperSport HNL
Hrvaška
17:00
Varaždin
Dinamo Zagreb
Varaždin - Dinamo | Hnl 2023/24
19:10
Hajduk Split
Rudeš
Hajduk - Rudeš | Hnl 2023/24
Turška liga
Turčija
18:00
Fenerbahce
Besiktas
Miha Zajc
Nogomet - Turška Liga: Fenerbahce - Besiktas
Nemška 2. liga
Nemčija
13:00
Holstein Kiel
Kaiserslautern
2. Bundesliga: Holstein Kiel - Kaiserslautern, | Nogomet
13:00
Braunschweig
Hamburger SV
2. Bundesliga: Eintracht Braunschweig - Hamburger Sv, | Nogomet
13:00
Paderborn
Elversberg
2. Bundesliga: Paderborn - Elversberg, | Nogomet
20:30
Schalke
Dusseldorf
2. Bundesliga: Schalke - Fortuna Düsseldorf, | Nogomet
3. Liga
Nemčija
14:00
Regensburg
SG Dynamo Dresden
Nogomet: 3. Bundesliga: Regensburg - Dynamo Dresden
Portugalska liga
Portugalska
19:00
Benfica
Braga
Nogomet: Portugalska Liga: Benfica - Braga
21:30
Guimaraes
Boavista
Nogomet: Portugalska Liga: Vitoria Guimaraes - Boavista
Champions League (Ž)
Evropa
18:30
Chelsea (Ž)
Barcelona (Ž)
Chelsea Fc Women Vs. Fc Barcelona | Chelsea Fc Women Will Face Off Against Barcelona At Stamford Bridge In The Second Leg Of The Uefa Womens Champions League Semi-finals.
Nedelja, 28. apr
Nogomet
Prva Liga Telemach
Slovenija
15:00
Celje
Olimpija Ljubljana
Prva Liga Telemach: Celje - Olimpija, | Nogomet
17:30
Rogaška
FC Koper
Nogomet: Prva Liga Telemach: Rogaška - Koper
2. SNL
Slovenija
20:00
Gorica
Primorje
Nogomet: 2. Snl: Gorica - Primorje
Angleška Premier Liga
Anglija
15:00
Tottenham
Arsenal
Tottenham - Arsenal | Premier League 2023/24
15:00
Bournemouth
Brighton & Hove Albion
Bournemouth - Brighton | Premier League 2023/24
17:30
Nottingham
Manchester City
Nottingham Forest - Manchester City | Premier League 2023/24
Španska La Liga
Španija
14:00
Cadiz CF
Mallorca
Cadiz - Mallorca | La Liga 2023/24
16:15
Granada CF
Osasuna
Granada - Osasuna | La Liga 2023/24
18:30
Villarreal
Rayo Vallecano
Villarreal - Rayo Vallecano | La Liga 2023/24
21:00
Real Betis
Sevilla
Real Betis - Sevilla | La Liga 2023/24
Španska 2. liga
Španija
18:30
Levante
Cartagena
Real Madrid Vs. Levante Las Planas | Watch Real Madrid Take On Levante Las Planas In An Exciting Liga F Fixture - Live On Dazn.
Italijanska Serie A
Italija
18:00
Napoli
AS Roma
Napoli - Roma | Serie A 2023/24
Francoska Ligue 1
Francija
19:00
Lyon
Monako
Lyon - Monaco | Ligue 1 2023/24
Nemška liga
Nemčija
15:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - Union Berlin, | Nogomet
17:30
Mainz
1. FC Köln
Bundesliga: Mainz - Köln, | Nogomet
19:30
Darmstadt
Heidenheim
Bundesliga: Darmstadt - Heidenheim, | Nogomet
Nizozemska liga
Nizozemska
12:15
Nijmegen
AZ Alkmaar
Eredivisie: Nijmegen - Az Alkmaar, | Nogomet
Avstrijska liga
Avstrija
17:00
Salzburg
Sturm Graz
Jon Stankovič
Nogomet: Avstrijska Liga: Playoff: Rb Salzburg - Sturm
Super League
Grčija
18:30
PAOK
AEK Athens FC
Nogomet: Grška Liga: Playoff: Paok - Aek
19:30
Panathinaikos
Aris
Benjamin Verbič, Adam Gnezda Čerin, Andraž Šporar
Nogomet: Grška Liga: Playoff: Panathinaikos - Aris
Superliga
Danska
16:00
Nordsjaelland
Brondby
Nogomet: Danska Liga: Playoff: Nordsjaelland - Brondby
Turška liga
Turčija
18:00
Trabzonspor
Gaziantep
Nogomet - Turška Liga: Trabzonspor - Gaziantep
TFF 1. Lig
Turčija
15:00
Goztepe
Genclerbirligi
Nogomet: Turška 2. Liga: Göztepe - Genclerbirligi
Portugalska liga
Portugalska
21:30
FC Porto
Sporting
Nogomet: Portugalska Liga: Porto - Sporting
FA WSL (Ž)
Anglija
13:30
Everton (Ž)
Arsenal (Ž)
Everton Vs. Arsenal | See All The Latest Action In The Womens Super League, The Top Womens Soccer Division In England.
19:45
Bristol City (Ž)
Manchester City (Ž)
Bristol City Vs. Man City | See All The Latest Action In The Womens Super League, The Top Womens Soccer Division In England.
Primera Division (Ž)
Španija
16:00
Real Sociedad (Ž)
Atletico Madrid (Ž)
Real Sociedad Vs. Atletico Madrid | Watch Real Sociedad Take On atletico Madrid In Liga F.
Champions League (Ž)
Evropa
16:00
Paris SG (Ž)
Lyon (Ž)
Paris Saint-germain Vs. Olympique Lyonnais | Paris Saint-germain Is Facing Off Against Olympique Lyonnais At The Stade Georges Lefevre Stadium In The Uefa Womens Champions League Semi-final Second Leg. Who Will Make It Through To The Final?
Ponedeljek, 29. apr
Nogomet
Španska La Liga
Španija
21:00
Barcelona
Valencia
Barcelona - Valencia | La Liga 2023/24
Italijanska Serie A
Italija
20:45
Genoa
Cagliari
Genoa - Cagliari | Serie A 2023/24
Ligue 2
Francija
20:45
Dunkerque
Auxerre
Dunkerque - Auxerre | Ligue 2 2023/24
Torek, 30. apr
Nogomet
Liga Prvakov
Evropa
21:00
Bayern Munich
Real Madrid
Uefa Liga Prvakov: Bayern - Real Madrid
Jasmin Kurtić (Sudtirol) igra v sob. (27. apr) ob 14:00 proti Modena, v sre. ( 1. maj) ob 15:00 proti Ternana
Erik Janža (Gornik Zabrze) igra v sob. (27. apr) ob 15:00 proti LKS Lodz, v pet. ( 3. maj) ob 18:00 proti Cracovia
Kevin Kampl (RB Leipzig) igra v sob. (27. apr) ob 15:30 proti Dortmund, v pet. ( 3. maj) ob 20:30 proti Hoffenheim
Benjamin Šesko (RB Leipzig) igra v sob. (27. apr) ob 15:30 proti Dortmund, v pet. ( 3. maj) ob 20:30 proti Hoffenheim
Domen Črnigoj (Reggiana) igra v sob. (27. apr) ob 16:15 proti Palermo, v sre. ( 1. maj) ob 18:00 proti Modena
Petar Stojanovič (Sampdoria) igra v sob. (27. apr) ob 16:15 proti Como, v sre. ( 1. maj) ob 18:00 proti Lecco
Leo Štulac (Palermo) igra v sob. (27. apr) ob 16:15 proti Reggiana, v sre. ( 1. maj) ob 15:00 proti Spezia
Miha Zajc (Fenerbahce) igra v sob. (27. apr) ob 18:00 proti Besiktas
Žan Vipotnik (Bordeaux) igra v sob. (27. apr) ob 19:00 proti Laval, v pet. ( 3. maj) ob 20:00 proti AC Ajaccio
Žan Kolmanic (Austin FC) igra v sob. (27. apr) ob 19:45 proti Los Angeles Galaxy
Žan Celar (Lugano) igra v sob. (27. apr) ob 20:30 proti Sion, v ned. (28. apr) ob 20:30 proti El Porvenir
Jan Oblak (Atletico Madrid) igra v sob. (27. apr) ob 21:00 proti Athletic Bilbao
David Brekalo (Orlando City) igra v ned. (28. apr) ob 1:30 proti Toronto FC
Aljaz Ivačič (Portland Timbers) igra v ned. (28. apr) ob 4:30 proti Los Angeles FC
Jure Balkovec (Alanyaspor) igra v ned. (28. apr) ob 15:00 proti Istanbulspor AS, v pet. ( 3. maj) ob 19:00 proti Ankaragucu
Jaka Bijol (Udinese) igra v ned. (28. apr) ob 15:00 proti Bologna
Miha Mevlja (Spartak Moscow) igra v ned. (28. apr) ob 15:15 proti Lokomotiv Moscow, v sre. ( 1. maj) ob 17:00 proti Dynamo Moscow
Jon Stankovič (Sturm Graz) igra v ned. (28. apr) ob 17:00 proti Salzburg, v sre. ( 1. maj) ob 17:00 proti Rapid Vienna
Miha Blazič (Lech Poznan) igra v ned. (28. apr) ob 17:30 proti Cracovia, v pet. ( 3. maj) ob 20:30 proti Ruch
Vid Belec (APOEL) igra v ned. (28. apr) ob 18:00 proti Omonia
Adam Gnezda Čerin (Panathinaikos) igra v ned. (28. apr) ob 19:30 proti Aris
Benjamin Verbič (Panathinaikos) igra v ned. (28. apr) ob 19:30 proti Aris
Andraž Šporar (Panathinaikos) igra v ned. (28. apr) ob 19:30 proti Aris
Vanja Drkušić (Sochi) igra v pon. (29. apr) ob 16:30 proti Fakel
Jan Mlakar (Pisa) igra v sre. ( 1. maj) ob 12:30 proti Cremonese
Luka Zahović (Pogon Szczecin) igra v čet. ( 2. maj) ob 16:00 proti Wisla
Mitja Lotrič (Allerheiligen) igra v pet. ( 3. maj) ob 19:00 proti Vorwarts Steyr
Rok Kronaveter (Allerheiligen) igra v pet. ( 3. maj) ob 19:00 proti Vorwarts Steyr
Prenose Prve lige Telemach lahko spremljate v živo na Športklubu, derbi posameznega kola pa se prenaša na Šport TV. Evropsko prvenstvo v nogometu bo na voljo na TV SLO2, Ligo prvakov prenaša Kanal A in Športklub, angleška Premier liga je na voljo na Areni Šport, nemška bundesliga pa na Šport TV.
Aktualni eventi - Nogomet
15. apr - 19. maj
Azijski pokal U23
|