Slovenski nastopi na OI za 30. jul
Atletika:
02.45 disk, moški, kvalifikacije (Kristjan Čeh)
12.00 5000 m, ženske, kvalifikacije (Klara Lukan)

Judo:
04.00 nad 78 kg, ženske, 1. krog (Ana Velenšek)

Jadranje:
05.00 laser, moški, 9. in 10. regata (Žan Luka Zelko)
razred 470, ženske, 5. in 6. regata (Tina Mrak/Veronika Macarol)
Uživo Beach Volleyball: Summer Olympic Games
Uživo Beach Volleyball: Summer Olympic Games
Karen Khachanov - Pablo Carreno-Busta
Olimpijske igre
Karen Khachanov - Pablo Carreno-Busta
Olimpijske igre
Uživo LOI 2020 - Badminton: Miks, dubl, finale
prenos
Uživo LOI 2020 - Badminton: Miks, dubl, finale
prenos
Kajak-kanu - Peter Kauzer, slalom na divjih vodah, finale K1 (M)
Olimpijske igre, prenosi
Kajak-kanu - Peter Kauzer, slalom na divjih vodah, finale K1 (M)
Olimpijske igre, prenosi
Uživo LOI 2020 - Streličarstvo (ž): za treće mesto i finale
prenos
Uživo LOI 2020 - Streličarstvo (ž): za treće mesto i finale
prenos
Uživo Boxing: Summer Olympic Games - DAY 7
Uživo Boxing: Summer Olympic Games - DAY 7
Kanada (Ž) - Brazilija (Ž)
Olimpijske igre (Ž)
Kanada (Ž) - Brazilija (Ž)
Olimpijske igre (Ž)
Francija (Ž) - Nigerija (Ž)
Olimpijske igre (Ž)
Francija (Ž) - Nigerija (Ž)
Olimpijske igre (Ž)
Novak Đoković - Alexander Zverev
Olimpijske igre
Novak Đoković - Alexander Zverev
Olimpijske igre
Sapporo - G-Osaka
Japonska liga
Sapporo - G-Osaka
Japonska liga
Velika Britanija (Ž) - Avstralija (Ž)
Olimpijske igre (Ž)
Velika Britanija (Ž) - Avstralija (Ž)
Olimpijske igre (Ž)
Judo, finali
Olimpijske igre, prenosi
Judo, finali
Olimpijske igre, prenosi
Formula 1 - VN Madžarske: Trening 1
Formula 1 - VN Madžarske: Trening 1
Uživo Athletics
Olympic Champion Maurice Greene meets stars hoping to challenge for a medal in August World Championships, giving viewers an insight into their training and the dedication and hard work required to become a World Champion.
Uživo Athletics
Olympic Champion Maurice Greene meets stars hoping to challenge for a medal in August World Championships, giving viewers an insight into their training and the dedication and hard work required to become a World Champion.
Uživo LOI 2020 - Plivanje (m i ž): 50m slobodno, kvalifikacije
uključenje u prenos
Uživo LOI 2020 - Plivanje (m i ž): 50m slobodno, kvalifikacije
uključenje u prenos
Uživo Athletics
Olympic Champion Maurice Greene meets stars hoping to challenge for a medal in August World Championships, giving viewers an insight into their training and the dedication and hard work required to become a World Champion.
Uživo Athletics
Olympic Champion Maurice Greene meets stars hoping to challenge for a medal in August World Championships, giving viewers an insight into their training and the dedication and hard work required to become a World Champion.
Nizozemska (Ž) - ZDA (Ž)
Olimpijske igre (Ž)
Nizozemska (Ž) - ZDA (Ž)
Olimpijske igre (Ž)
European Tour: ISPS HANDA World Invitational: Day 2
European Tour: ISPS HANDA World Invitational: Day 2
Stuart Bingham - Michael White
Championship League Snooker
Stuart Bingham - Michael White
Championship League Snooker
Formula 3 - VN Madžarske: Kvalifikacije
Formula 3 - VN Madžarske: Kvalifikacije
Shenzhen - Guangzhou Evergrande
Super League
Shenzhen - Guangzhou Evergrande
Super League
Namizni tenis, finale (M)
Olimpijske igre, prenosi
Namizni tenis, finale (M)
Olimpijske igre, prenosi
Nemčija - Norveška
Olimpijske igre
Nemčija - Norveška
Olimpijske igre
Kitajska (Ž) - Avstralija (Ž)
Olimpijske igre (Ž)
Kitajska (Ž) - Avstralija (Ž)
Olimpijske igre (Ž)
Formula 1 - VN Madžarske: Trening 2
Formula 1 - VN Madžarske: Trening 2
Rusija - Francija
Olimpijske igre
Rusija - Francija
Olimpijske igre
Formula W: Hungaroring: Kvalifikacije
Formula W: Hungaroring: Kvalifikacije
Dortmund - Bologna
Klubske prijateljske
Dortmund - Bologna
Klubske prijateljske
Nogomet na mivki - EBSL: Moldavija: Moldavija - Bolgarija
Nogomet na mivki - EBSL: Moldavija: Moldavija - Bolgarija
Triglav - Gorica
2. SNL
Triglav - Gorica
2. SNL
Stuart Bingham - Gao Yang
Championship League Snooker
Stuart Bingham - Gao Yang
Championship League Snooker
Karlsruher - Darmstadt
Nemška 2. liga
Karlsruher - Darmstadt
Nemška 2. liga
Paderborn - Nurnberg
Nemška 2. liga
Paderborn - Nurnberg
Nemška 2. liga
Uživo Automobilizam - TCR: Evropski šampionat na kružnim stazama (Belgija),
prenos 1. trke
Uživo Automobilizam - TCR: Evropski šampionat na kružnim stazama (Belgija),
prenos 1. trke
Teplice - Slavia Prague
Češka liga
Teplice - Slavia Prague
Češka liga
Speedway GP: Wroclaw I
Speedway GP: Wroclaw I
Lokomotiva - Dragovoljac
1. HNL
Lokomotiva - Dragovoljac
1. HNL
Aluminij - Radomlje
Prva Liga Telemach
Aluminij - Radomlje
Prva Liga Telemach
Genk - Oostende
Jupiler League
Genk - Oostende
Jupiler League
Foz Cataratas - Praia Clube
LNF
Foz Cataratas - Praia Clube
LNF