Začenjajo se Olimpijske igra v Tokiju. V naslednjih dneh bomo držali pesti za slovenske športnike in športnice. Več o posameznih nastopih naših reprezentantov in TV prenosih pa preveri tukaj.
Ta vikend bo odigrano 2. kolo Prve Liga Telemach, že danes se bosta pomerila Tabor Sežana in Celje, jutri bo zanimivo na primorskem, kjer se bosta srečala Koper in Mura, v nedeljo sledi še derbi kola med Mariborom in Domžalami.
TBA*1
Gold Cup 2021 - Polfinale
TBA*1
Gold Cup 2021 - Polfinale
Uživo Beach Volleyball: Summer Olympic Games
Uživo Beach Volleyball: Summer Olympic Games
Uživo Athletics
Olympic Champion Maurice Greene meets stars hoping to challenge for a medal in August World Championships, giving viewers an insight into their training and the dedication and hard work required to become a World Champion.
Uživo Athletics
Olympic Champion Maurice Greene meets stars hoping to challenge for a medal in August World Championships, giving viewers an insight into their training and the dedication and hard work required to become a World Champion.
OI Tokio 2020: Veslanje
OI Tokio 2020: Veslanje
Uživo BMX: Summer Olympic Games
Uživo BMX: Summer Olympic Games
Uživo Athletics
Olympic Champion Maurice Greene meets stars hoping to challenge for a medal in August World Championships, giving viewers an insight into their training and the dedication and hard work required to become a World Champion.
Uživo Athletics
Olympic Champion Maurice Greene meets stars hoping to challenge for a medal in August World Championships, giving viewers an insight into their training and the dedication and hard work required to become a World Champion.
Uživo Swimming: Summer Olympic Games
Uživo Swimming: Summer Olympic Games
TBA*2
Gold Cup 2021 - Polfinale
TBA*2
Gold Cup 2021 - Polfinale
OI Tokio 2020: Tenis (M)
OI Tokio 2020: Tenis (M)
Uživo Boxing: Summer Olympic Games - DAY 7
Uživo Boxing: Summer Olympic Games - DAY 7
Shenzhen - Guangzhou Evergrande
Super League
Shenzhen - Guangzhou Evergrande
Super League
Villareal - Herta Berlin
Prijateljska tekma
Villareal - Herta Berlin
Prijateljska tekma
Lokomotiva - Dragovoljac
1. HNL
Lokomotiva - Dragovoljac
1. HNL
Genk - Oostende
Jupiler League
Genk - Oostende
Jupiler League