TV spored - Seznam prenosov tekem v živo - Slovenija, Jutri
Sobota, 30. mar | Vsi športi prenosi v živo
Sobota, 30. mar | Vsi športi
Nogomet
Prva Liga Telemach
Slovenija
15:00
Olimpija Ljubljana
FC Koper
Prva Liga Telemach: Olimpija - Koper, | Nogomet
17:30
Celje
Aluminij
Nogomet - Prva Liga Telemach: Celje - Aluminij
2. SNL
Slovenija
15:30
NK Bistrica
Gorica
Kety Emmi&impol Bistrica : Gorica | 2snl2324
20:00
Nafta
Beltinci
Nogomet - 2. Snl: Nafta - Beltinci
Angleška Premier Liga
Anglija
13:30
Newcastle Utd
West Ham United
Newcastle United - West Ham | Premier League 2023/24
16:00
Tottenham
Luton
Tottenham - Luton Town | Premier League 2023/24
16:00
Bournemouth
Everton
Bournemouth - Everton | Premier League 2023/24
16:00
Nottingham
Crystal Palace
Javor - Crvena Zvezda | Super Liga Srbije 2023/24
16:00
Chelsea
Burnley
Chelsea - Burnley | Premier League 2023/24
18:30
Aston Villa
Wolverhampton Wanderers
Aston Villa - Wolverhampton | Premier League 2023/24
21:00
Brentford
Manchester United
Brentford - Manchester United | Premier League 2023/24
Španska La Liga
Španija
14:00
Getafe
Sevilla
Getafe - Sevilla | La Liga 2023/24
21:00
Barcelona
Las Palmas
Barcelona - Las Palmas | La Liga 2023/24
Italijanska Serie A
Italija
12:30
Napoli
Atalanta
Napoli - Atalanta | Serie A 2023/24
18:00
Lazio
Juventus
Lazio - Juventus | Serie A 2023/24
20:45
Fiorentina
AC Milan
Fiorentina - Milan | Serie A 2023/24
Nemška liga
Nemčija
15:30
RB Leipzig
Mainz
Kevin Kampl, Benjamin Šesko
Bundesliga: Leipzig - Mainz, | Nogomet
15:30
Bayer Leverkusen
Hoffenheim
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Hoffenheim, | Nogomet
18:30
Bayern Munich
Dortmund
Bundesliga: Bayern München - Borussia Dortmund, | Nogomet
Nizozemska liga
Nizozemska
21:00
AZ Alkmaar
Vitesse
Eredivisie: Az Alkmaar - Vitesse, | Nogomet
Super Liga
Srbija
18:30
Partizan
Spartak Subotica
Partizan - Spartak | Super Liga Srbije 2023/24
SuperSport HNL
Hrvaška
19:30
Hajduk Split
Dinamo Zagreb
Hajduk - Dinamo | Hnl 2023/24
CAF Champions League
Afrika
14:00
Mazembe
Petro Atletico
Nogomet - Afriška Liga Prvakov: 1/4 Finale: Mazembe - Petro De Luanda
19:00
Young Africans
Mamelodi
Nogomet - Afriška Liga Prvakov: 1/4 Finale: Young Africans - Mamelodi
22:00
Esperance Tunis
ASEC Mimosas
Nogomet - Afriška Liga Prvakov: 1/4 Finale: Esperance Tunis - Asec Mimosas
Parva Liga
Bolgarija
13:00
Botev Vratsa
Hebar
Nogomet - Bolgarska Liga: Botev Vratsa - Hebar
15:30
Lokomotiv Plovdiv
Ludogorets
Nogomet - Bolgarska Liga: Lokomotiv Plovdiv - Ludogorets
Saudi Professional League
Saudova Arabija
20:00
Al Shabab
Al-Hilal
Nogomet - Savdska Pro Liga: Al Shabab - Al Hilal
Nemška 2. liga
Nemčija
13:00
Holstein Kiel
Hansa Rostock
2. Bundesliga: Holstein Kiel - Hansa Rostock, | Nogomet
20:30
Hertha Berlin
Nurnberg
2. Bundesliga: Hertha - Nürnberg, | Nogomet
3. Liga
Nemčija
14:00
Preussen Munster
SG Dynamo Dresden
Nogomet: 3. Bundesliga: Münster - Dynamo Dresden
14:00
Ulm
FC Erzgebirge Aue
Nogomet: 3. Bundesliga (brez Komentarja): Ulm 1846 - Aue
16:30
Freiburg II
1860 München
Nogomet: 3. Bundesliga: Freiburg Ii - 1860 München
Portugalska liga
Portugalska
21:30
Estoril
FC Porto
Nogomet - Portugalska Liga: Estoril - Porto
FA WSL (Ž)
Anglija
13:30
Liverpool (Ž)
Manchester City (Ž)
Liverpool Vs. Man City | Liverpool Welcome Manchester City To Prenton Park For Women’s Super League Action. Locked In A Three-way Title Race, The Visitors Are Intent On Keeping Pace With Chelsea And Arsenal.
Primera Division (Ž)
Španija
16:00
Atletico Madrid (Ž)
Valencia (Ž)
Atletico Madrid Vs. Valencia | Catch Liga F Action As Atletico Madrid Welcomes Valencia To Centro Deportivo Wanda. The Stakes Are High For Both, With The Host Hunting Down The Final Uefa Women’s Champions League Spot And Valencia Keen To Make One Last Push To Confirm Survival.
19:00
Villarreal (Ž)
Real Madrid (Ž)
Villarreal Vs. Real Madrid | Catch Liga F Action As Villarreal Welcomes Real Madrid To Ciudad Deportiva Pamesa Ceramica. Signe Bruun’s Last-minute Winner Captured The Three Points For Second-placed Real In The Reverse Fixture.
DFB Pokal (Ž)
Nemčija
13:00
Wolfsburg (Ž)
SGS Essen (Ž)
Wolfsburg Vs. Essen | Catch Dfb-pokal Frauen Semi-final Action As Wolfsburg Welcome Essen To Aok Stadion. Wolfsburg aim To Lift The Cup For A 10th Successive Season; The Juggernaut Will Need To Overcome Two-time Runners Up Essen To Stamp Their Ticket To The Final.
Košarka
Liga Nova KBM
Slovenija
13:00
Helios Domžale
Gorenjska Šenčur
Liga Nova Kbm: Domžale - Ggd šenčur, | Košarka
Španska liga ACB
Španija
18:00
Breogan
Bilbao
Košarka - španska Liga: Rio Breogan - Bilbao
20:45
Baskonia
Tecnyconta Zaragoza
Košarka - španska Liga: Baskonia - Zaragoza
LNB
Francija
16:00
Limoges
Chalon/Saone
Košarka - Francoska Liga: Limoges - Chalon
18:30
Strasbourg
Lyon-Villeurbanne
Košarka - Francoska Liga: Strasbourg - Asvel
21:00
Saint Quentin
Monako
Košarka - Francoska Liga: Saint Quentin - Monaco
NBA
ZDA
03:00
Sacramento Kings
Dallas Mavericks
Sacramento Kings - Dallas Mavericks | Nba 2023/24
22:00
New Orleans Pelicans
Boston Celtics
New Orleans Pelicans - Boston Celtics | Nba 2023/24
LKL
Litva
15:00
Nevezis
Lietuvos Rytas
Košarka - Litovska Liga: Nevezis - Rytas
NCAA
ZDA
00:09
North Carolina State
Marquette
Košarka - Ncaa: March Madness (1/8 Finala): Marquette - Nc State
00:39
Gonzaga
Purdue
Košarka - Ncaa: March Madness (1/8 Finala): Purdue - Gonzaga (brez Komentarja)
02:39
Duke
Houston
Košarka - Ncaa: March Madness (1/8 Finala): Houston - Duke (brez Komentarja)
03:09
Creighton
Tennessee
Košarka - Ncaa: March Madness (1/8 Finala): Tennessee - Creighton (brez Komentarja)
23:05
Košarka - NCAA: March Madness (1/4 finale): TBA
NCAA
Liga ABA
Evropa
17:00
Krka Novo Mesto
Cedevita Olimpija
Krka - Cedevita Olimpija | Aba Liga 2023/24
21:00
Cibona
Igokea
Cibona - Igokea M:tel | Aba Liga 2023/24
Motošport
Rally WRC
07:00
9. hitrostna preizkušnja
WRC 2024 / Kenija
13:30
12. hitrostna preizkušnja
WRC 2024 / Kenija
Formula E
02:00
Tokyo | Qualifying, World Championships
Enjoy the best sporting action.
06:30
Tokyo, Race
Enjoy the best sporting action.
Tenis
ATP Miami
ZDA
00:00
Grigor Dimitrov
Alexander Zverev
Tenis - Atp Masters Miami: 1/2 Finale (1x)
20:00
Tenis - WTA 1000 Miami: Finale
ATP Miami
WTA Miami
ZDA
17:30
Danielle Rose Collins
Elena Rybakina
Tenis - Atp Masters Miami: Finale (dvojice)
Rokomet
1. NLB liga
Slovenija
18:30
Jeruzalem Ormož
Trimo Trebnje
Rokomet - Slovenska Liga: Jeruzalem Ormož - Trimo Trebnje
Handball-Bundesliga
Nemčija
20:30
SG Flensburg-Handewitt
Hannover-Burgdorf
Rokomet - Bundesliga: Flensburg - Hannover
NB I
Madžarska
19:00
Tatabanya
Szeged
Madžarska Liga, Moški: Tatabanya - Szeged, | Rokomet
Odbojka
PlusLiga
Poljska
14:45
Jastrzebski
Zawiercie
Odbojka - Poljska Liga: Jastrzebski - Zawiercie
Kolesarstvo
Gran Premio Miguel Indurain
Španija
15:30
Gran Premio Miguel Indurain | 203 km
Gran Premio Miguel Indurain
Volta Limburg Classic
Nizozemska
15:00
Volta Limburg Classic | 194 km | 2700 m
Volta Limburg Classic
Hokej
NHL
ZDA
23:00
Colorado Avalanche
Nashville Predators
Colorado Avalanche - Nashville Predators | Nhl 2023/24
Golf
Hero Indian Open
Indija
09:00
European Tour: Hero Indian Open: Day 3
Hero Indian Open
Houston Open
ZDA
18:00
Houston Open | Day 3
PGA Tour
LPGA Ford Championship
ZDA
23:00
LPGA Ford Championship: Day 3
LPGA Ford Championship
Boating
WSL Tour
21:30
WSL Championship Tour, Bells Beach, Australia
Live coverage of the Rip Curl Pro Bells Beach event in Victoria, Australia, part of the WSL Championship Tour.
F1H20 World Championship
Indonezija
05:30
F1H2O World Championship, Grand Prix of Binh Dinh-Vietnam, Sprint Race
Live coverage of the Grand Prix of Binh Dinh-Vietnam, the second round of the 2024 UIM F1H2O Powerboat Racing World Championship.
Boks
01:00
Elijah Pierce
Arthur Villanueva
Pierce Vs. Villanueva: Fight Night (free To Watch) | Arthur Villanueva (35-4-1) Returns In An Eight-round Bout Against The Highly Regarded Prospect Elijah Pierce (18-2-0) At Overtime Elite Arena In Atlanta. Villanueva has Won Three In A Row Since His Return To Boxing.
02:00
Oscar Valdez
Liam Wilson
Boks: Valdez Vs Liam Wilson
20:00
Kurt Walker
James Beech Jnr
Walker Vs. Beech Jr: Fight Night | Undefeated Kurt Walker (10-0-0) Is Set To Face James Beech Jr (16-5-0) In A Clash For The Wba Continental Europe Featherweight Title, Live On Dazn. With The Co-main Event Being Two Undefeated Fighters In fearghus Quinn (9-0-0) And aston Brown (5-0-0) Competing For The bbbc Celtic Middleweight Title.
Preveri prenose tekem slovenskih klubov in slovenskih reprezantanc. Za tekoči teden so na voljo v živo prenosi nogometa, košarke, rokometa, kolesarstva, odbojke, zimskih športov, motošporta, pikada, biljarda... Športne prenose v Sloveniji pokrivajo televizijske hiše: Športklub, Arena Šport, Šport TV, TV Slovenija in ProPlus (Kanal A, Pop TV, Voyo) - Prenosi tekem živo