Prenos nogometnih tekem v živo (Prva Liga Telekom, Liga Prvakov, Liga Narodov) - Slovenija, Sobota
Sledi prvi sklop pripravljalnih tekem slovenske reprezentance pred eurom 2024. 21. marca bo Slovenija formo preizkušala na Malti, pet dni kasneje pa še v Stožicah proti zvezdniški Portugalski.
Pred začetkom Eura 2024 bodo slovenski reprezentanti odigrali še dve pripravljalni tekmi v Stožicah, 4. junija z Armenijo in 8. junija še proti Bolgariji.
Slovenija bo letos igrala na evropskem prvenstvu v Nemčiji v skupini C, kjer jo 16. junija v Stuttgartu čaka tekma z Dansko, 20. junija v Münchnu s Srbijo in 25. junija v Kölnu protu Angliji.
Pred začetkom Eura 2024 bodo slovenski reprezentanti odigrali še dve pripravljalni tekmi v Stožicah, 4. junija z Armenijo in 8. junija še proti Bolgariji.
Slovenija bo letos igrala na evropskem prvenstvu v Nemčiji v skupini C, kjer jo 16. junija v Stuttgartu čaka tekma z Dansko, 20. junija v Münchnu s Srbijo in 25. junija v Kölnu protu Angliji.
Sobota, 30. mar | Nogomet prenosi v živo
Sobota, 30. mar | Nogomet
Sobota, 30. mar
Nogomet
Prva Liga Telemach
Slovenija
17:30
Celje
Aluminij
Nogomet - Prva Liga Telemach: Celje - Aluminij
2. SNL
Slovenija
15:30
NK Bistrica
Gorica
Kety Emmi&impol Bistrica : Gorica | 2snl2324
20:00
Nafta
Beltinci
Nogomet - 2. Snl: Nafta - Beltinci
Angleška Premier Liga
Anglija
13:30
Newcastle Utd
West Ham United
Newcastle United - West Ham | Premier League 2023/24
16:00
Tottenham
Luton
Tottenham - Luton Town | Premier League 2023/24
16:00
Bournemouth
Everton
Bournemouth - Everton | Premier League 2023/24
16:00
Nottingham
Crystal Palace
Javor - Crvena Zvezda | Super Liga Srbije 2023/24
16:00
Chelsea
Burnley
Chelsea - Burnley | Premier League 2023/24
18:30
Aston Villa
Wolverhampton Wanderers
Aston Villa - Wolverhampton | Premier League 2023/24
21:00
Brentford
Manchester United
Brentford - Manchester United | Premier League 2023/24
Španska La Liga
Španija
14:00
Getafe
Sevilla
Getafe - Sevilla | La Liga 2023/24
21:00
Barcelona
Las Palmas
Barcelona - Las Palmas | La Liga 2023/24
Italijanska Serie A
Italija
12:30
Napoli
Atalanta
Napoli - Atalanta | Serie A 2023/24
18:00
Lazio
Juventus
Lazio - Juventus | Serie A 2023/24
20:45
Fiorentina
AC Milan
Fiorentina - Milan | Serie A 2023/24
Nemška liga
Nemčija
15:30
RB Leipzig
Mainz
Kevin Kampl, Benjamin Šesko
Bundesliga: Leipzig - Mainz, | Nogomet
15:30
Bayer Leverkusen
Hoffenheim
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Hoffenheim, | Nogomet
18:30
Bayern Munich
Dortmund
Bundesliga: Bayern München - Borussia Dortmund, | Nogomet
Nizozemska liga
Nizozemska
21:00
AZ Alkmaar
Vitesse
Eredivisie: Az Alkmaar - Vitesse, | Nogomet
Super Liga
Srbija
18:30
Partizan
Spartak Subotica
Partizan - Spartak | Super Liga Srbije 2023/24
SuperSport HNL
Hrvaška
19:30
Hajduk Split
Dinamo Zagreb
Hajduk - Dinamo | Hnl 2023/24
CAF Champions League
Afrika
14:00
Mazembe
Petro Atletico
Nogomet - Afriška Liga Prvakov: 1/4 Finale: Mazembe - Petro De Luanda
19:00
Young Africans
Mamelodi
Nogomet - Afriška Liga Prvakov: 1/4 Finale: Young Africans - Mamelodi
22:00
Esperance Tunis
ASEC Mimosas
Nogomet - Afriška Liga Prvakov: 1/4 Finale: Esperance Tunis - Asec Mimosas
Parva Liga
Bolgarija
13:00
Botev Vratsa
Hebar
Nogomet - Bolgarska Liga: Botev Vratsa - Hebar
15:30
Lokomotiv Plovdiv
Ludogorets
Nogomet - Bolgarska Liga: Lokomotiv Plovdiv - Ludogorets
Saudi Professional League
Saudova Arabija
20:00
Al Shabab
Al-Hilal
Nogomet - Savdska Pro Liga: Al Shabab - Al Hilal
Nemška 2. liga
Nemčija
13:00
Holstein Kiel
Hansa Rostock
2. Bundesliga: Holstein Kiel - Hansa Rostock, | Nogomet
20:30
Hertha Berlin
Nurnberg
2. Bundesliga: Hertha - Nürnberg, | Nogomet
3. Liga
Nemčija
14:00
Preussen Munster
SG Dynamo Dresden
Nogomet: 3. Bundesliga: Münster - Dynamo Dresden
14:00
Ulm
FC Erzgebirge Aue
Nogomet: 3. Bundesliga (brez Komentarja): Ulm 1846 - Aue
16:30
Freiburg II
1860 München
Nogomet: 3. Bundesliga: Freiburg Ii - 1860 München
Portugalska liga
Portugalska
21:30
Estoril
FC Porto
Nogomet - Portugalska Liga: Estoril - Porto
FA WSL (Ž)
Anglija
13:30
Liverpool (Ž)
Manchester City (Ž)
Liverpool Vs. Man City | Liverpool Welcome Man City To Prenton Park For Women’s Super League Action. Locked In A Three-way Title Race, The Visitors Are Intent On Keeping Pace With Chelsea & Arsenal. In The Reverse Fixture, Khadija Shaw’s Hat-trick Guided City To A 5-1 Win.
Primera Division (Ž)
Španija
16:00
Atletico Madrid (Ž)
Valencia (Ž)
Atletico Madrid Vs. Valencia | Catch Liga F Action As Atletico Madrid Welcomes Valencia To Centro Deportivo Wanda. The Stakes Are High For Both, With The Host Hunting Down The Final Uefa Women’s Champions League Spot And Valencia Keen To Make One Last Push To Confirm Survival.
19:00
Villarreal (Ž)
Real Madrid (Ž)
Villarreal Vs. Real Madrid | Catch Liga F Action As Villarreal Welcomes Real Madrid To Ciudad Deportiva Pamesa Ceramica. Signe Bruun’s Last-minute Winner Captured The Three Points For Second-placed Real In The Reverse Fixture.
DFB Pokal (Ž)
Nemčija
13:00
Wolfsburg (Ž)
SGS Essen (Ž)
Wolfsburg Vs. Essen | Catch Dfb-pokal Frauen Semi-final Action As Wolfsburg Welcomes Essen To Aok Stadion. Die Wolfinnen Aims To Lift The Cup For A Tenth Successive Season; The Juggernaut Will Need To Overcome Two-time Runner Up Essen To Stamp Their Ticket To The Final.
Rok Kronaveter (Allerheiligen) igra v pet. (29. mar) ob 19:00 proti SC Weiz
Mitja Lotrič (Allerheiligen) igra v pet. (29. mar) ob 19:00 proti SC Weiz
Vanja Drkušić (Sochi) igra v sob. (30. mar) ob 14:30 proti CSKA Moscow
Benjamin Šesko (RB Leipzig) igra v sob. (30. mar) ob 15:30 proti Mainz
Kevin Kampl (RB Leipzig) igra v sob. (30. mar) ob 15:30 proti Mainz
Miha Mevlja (Spartak Moscow) igra v sob. (30. mar) ob 17:00 proti Ural, v sre. ( 3. apr) ob 19:30 proti Zenit Petersburg
Žan Celar (Lugano) igra v sob. (30. mar) ob 18:00 proti Lausanne Ouchy, v ned. (31. mar) ob 20:30 proti Justo Jose de Urquiza, v tor. ( 2. apr) ob 20:30 proti Basel
Žan Vipotnik (Bordeaux) igra v sob. (30. mar) ob 19:00 proti Paris FC
Luka Zahović (Pogon Szczecin) igra v sob. (30. mar) ob 20:00 proti Cracovia, v sre. ( 3. apr) ob 20:30 proti Jagiellonia
David Brekalo (Orlando City) igra v ned. (31. mar) ob 0:30 proti New York Red Bulls
Žan Kolmanic (Austin FC) igra v ned. (31. mar) ob 1:30 proti FC Dallas
Aljaz Ivačič (Portland Timbers) igra v ned. (31. mar) ob 4:30 proti Vancouver Whitecaps
Vid Belec (APOEL) igra v ned. (31. mar) ob 16:00 proti AEK Larnaca
Adam Gnezda Čerin (Panathinaikos) igra v ned. (31. mar) ob 17:00 proti PAOK, v sre. ( 3. apr) ob 20:00 proti AEK Athens FC
Jon Stankovič (Sturm Graz) igra v ned. (31. mar) ob 17:00 proti Salzburg
Benjamin Verbič (Panathinaikos) igra v ned. (31. mar) ob 17:00 proti PAOK, v sre. ( 3. apr) ob 20:00 proti AEK Athens FC
Andraž Šporar (Panathinaikos) igra v ned. (31. mar) ob 17:00 proti PAOK, v sre. ( 3. apr) ob 20:00 proti AEK Athens FC
Jasmin Kurtić (Sudtirol) igra v pon. ( 1. apr) ob 15:00 proti Como
Leo Štulac (Palermo) igra v pon. ( 1. apr) ob 15:00 proti Pisa
Jaka Bijol (Udinese) igra v pon. ( 1. apr) ob 15:00 proti Sassuolo
Miha Blazič (Lech Poznan) igra v pon. ( 1. apr) ob 15:00 proti Stal Mielec
Jan Mlakar (Pisa) igra v pon. ( 1. apr) ob 15:00 proti Palermo
Domen Črnigoj (Reggiana) igra v pon. ( 1. apr) ob 15:00 proti Venezia
Erik Janža (Gornik Zabrze) igra v pon. ( 1. apr) ob 20:00 proti Legia
Petar Stojanovič (Sampdoria) igra v pon. ( 1. apr) ob 20:30 proti Ternana
Jan Oblak (Atletico Madrid) igra v pon. ( 1. apr) ob 21:00 proti Villarreal
Jure Balkovec (Alanyaspor) igra v tor. ( 2. apr) ob 19:30 proti Gaziantep
Miha Zajc (Fenerbahce) igra v sre. ( 3. apr) ob 19:30 proti Adana Demirspor