Nogomet
Slovenija

Prva Liga Telemach

| | |
16. jul
12. maj
Zadnji video povzetki
Povzetek tekme: Domžale - Celje (1-0) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Tabor Sežana - NK Bravo (0-2) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Koper - Radomlje (3-2) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Maribor - Aluminij (3-0) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Aluminij - Olimpija Ljubljana (1-0) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Mura - Domžale (1-1) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Koper - Tabor Sežana (1-0) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: NK Bravo - Maribor (0-2) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Radomlje - Celje (3-2) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Maribor - Koper (2-0) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Domžale - Aluminij (1-1) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Celje - Mura (1-0) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Tabor Sežana - Radomlje (0-1) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Olimpija Ljubljana - NK Bravo (1-1) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Tabor Sežana - Maribor (0-1) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Prikaži še ostale (+10)
Info - Prva Liga Telemach
Začenja se nova sezona Prve Lige Telemach. Telemach je poleg pravic za prenos tekem prve slovenske nogometne lige, pridobil še pravice za prenos tekem Pokala Slovenije, 2. slovenske nogometne lige in Prve slovenske ženske lige. Pravice so pridobili za obdobje od 2021 do 2025.
V sezoni 2021/22 bodo gledalci lahko spremljali prenose tekem Prve Lige v živo na programu Šport TV in na SportKlubu. Šport TV bo predvajal eno tekmo kroga, SportKlub pa bo predvajal preostale tekme kroga. Najverjetneje bo Šport TV ponudil prvo izbiro t.j. najbolj zanimivo tekmo.
Prva Liga Telemach - Naslednje tekme v živo
20. nov
Sobota
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
20:15
Mura
Mura
28. nov
Danes
NK Bravo
NK Bravo
13:00
Koper
Koper
Mura
Mura
20:15
Maribor
Maribor
4. dec
Sobota
Aluminij
Aluminij
15:00
Koper
Koper
Mura
Mura
17:00
Tabor Sežana
Tabor Sežana
Celje
Celje
20:15
Maribor
Maribor
5. dec
Nedelja
NK Bravo
NK Bravo
13:00
Radomlje
Radomlje
Domžale
Domžale
17:00
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
8. dec
Sreda
Celje
Celje
17:00
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
11. dec
Sobota
Tabor Sežana
Tabor Sežana
13:00
Celje
Celje
Radomlje
Radomlje
17:00
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
Maribor
Maribor
20:15
Domžale
Domžale
12. dec
Nedelja
NK Bravo
NK Bravo
13:00
Aluminij
Aluminij
Koper
Koper
17:00
Mura
Mura
9. feb
Sreda
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
17:00
Maribor
Maribor
Mura
Mura
17:00
NK Bravo
NK Bravo
Domžale
Domžale
17:00
Tabor Sežana
Tabor Sežana
Celje
Celje
17:00
Koper
Koper
Aluminij
Aluminij
17:00
Radomlje
Radomlje
12. feb
Sobota
Koper
Koper
17:00
Domžale
Domžale
O Z R P Goli Toč
1 Koper 17 10 3 4 30:20 33
2 Maribor 17 10 3 4 27:18 33
3 NK Bravo 17 7 6 4 15:10 27
4 Olimpija Ljubljana 16 8 3 5 20:16 27
5 Domžale 18 6 5 7 24:26 23
6 Mura 16 5 7 4 20:22 22
7 Celje 17 6 3 8 19:21 21
8 Aluminij 18 4 6 8 17:25 18
9 Tabor Sežana 18 4 4 10 17:19 16
10 Radomlje 18 4 4 10 20:32 16
# Igralec Ekipa G A
1. . Maks Barisic Koper 10 3
2. . Ziljkic A. NK Olimpija Ljubljana 6 3
3. . Mustafa Nukic NK Olimpija Ljubljana 6 2
4. . Dino Stancic Tabor Sezana 6 1
5. . Ognjen Mudrinski Maribor 6 0
6. . Ivan Bozic Celje 5 4
7. . Parris K. Koper 5 3
7. . Amadej Marosa Mura 5 3
9. . Senijad Ibricic Domzale 4 3
9. . Jakupovic A. Domzale 4 3
11. . Sandi Ogrinec NK Bravo 4 2
11. . Guzina G. Radomlje 4 2
13. . Ivan Saric Radomlje 4 1
13. . Bede Osuji Koper 4 1
13. . Zan Medved Celje 4 1
13. . Loren Maruzin NK Bravo 4 1
17. . Georgijevic D. Domzale 4 0
17. . Louis Bongongui Tabor Sezana 4 0
17. . Armin Derlek Aluminij 4 0
20. . Mitja Lotric Mura 3 4
27. nov
Sobota
Radomlje
Radomlje
0 : 2
Domžale
Domžale
Aluminij
Aluminij
3 : 2
Tabor Sežana
Tabor Sežana
28. nov
Danes
NK Bravo
NK Bravo
13:00
Koper
Koper
Mura
Mura
20:15
Maribor
Maribor
8. dec
Sreda
Celje
Celje
17:00
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana