Nogomet
Slovenija

Prva Liga

| | |
12. avg
12. jun
Zadnji video povzetki
Povzetek tekme: Mura - Maribor (2-0) | Prva Liga
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Mura - Maribor (2-0) | Prva Liga
| NK Maribor
Povzetek tekme: Olimpija Ljubljana - NK Bravo (2-0) | Prva Liga
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Koper - Celje (3-0) | Prva Liga
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Gorica - Tabor Sežana (1-2) | Prva Liga
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Domžale - Mura (1-1) | Prva Liga
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Tabor Sežana - Olimpija Ljubljana (2-1) | Prva Liga
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: NK Bravo - Aluminij (1-1) | Prva Liga
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Maribor - Koper (1-1) | Prva Liga
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Maribor - Koper (1-1) | Prva Liga
| NK Maribor
Povzetek tekme: Celje - Gorica (1-1) | Prva Liga
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Tabor Sežana - NK Bravo (2-0) | Prva Liga
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Olimpija Ljubljana - Celje (1-0) | Prva Liga
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Gorica - Maribor (0-4) | Prva Liga
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Koper - Domžale (2-0) | Prva Liga
| Prva liga Telekom Slovenije
Prikaži še ostale (+10)
Info - Prva Liga
V nedeljo bo na sporedu zadnji večni derbi v letošnji sezoni, žal bo to obračun pred praznimi Stožicami. Vodstvo Olimpije je sporočilo, da bo stadion ne glede na sproščene omejitve zaprt za gledalce.
Oba tekmeca loči le še točka razlike. Več informacij
Prva Liga - Naslednje tekme v živo
29. okt
Četrtek
Aluminij
Aluminij
18:00
Domžale
Domžale
2. nov
Ponedeljek
NK Bravo
NK Bravo
14:00
Domžale
Domžale
Mura
Mura
17:00
Celje
Celje
Aluminij
Aluminij
20:15
Maribor
Maribor
3. nov
Torek
Koper
Koper
16:00
Tabor Sežana
Tabor Sežana
Gorica
Gorica
18:00
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
6. nov
Petek
Celje
Celje
17:00
Aluminij
Aluminij
7. nov
Sobota
Tabor Sežana
Tabor Sežana
14:00
Mura
Mura
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
16:00
Koper
Koper
Maribor
Maribor
18:00
Domžale
Domžale
Gorica
Gorica
20:00
NK Bravo
NK Bravo
21. nov
Sobota
Domžale
Domžale
18:00
Celje
Celje
NK Bravo
NK Bravo
18:00
Maribor
Maribor
Aluminij
Aluminij
18:00
Tabor Sežana
Tabor Sežana
Mura
Mura
18:00
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
Koper
Koper
18:00
Gorica
Gorica
25. nov
Sreda
Celje
Celje
18:00
Maribor
Maribor
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
18:00
Aluminij
Aluminij
Gorica
Gorica
18:00
Mura
Mura
Koper
Koper
18:00
NK Bravo
NK Bravo
O Z R P Goli Toč
1 Mura 9 5 2 2 14:6 17
2 Tabor Sežana 9 5 0 4 14:13 15
3 Olimpija Ljubljana 9 4 3 2 10:7 15
4 Maribor 9 3 4 2 17:11 13
5 Koper 9 3 4 2 13:9 13
6 NK Bravo 9 3 2 4 10:14 11
7 Domžale 8 2 3 3 11:12 9
8 Aluminij 8 2 3 3 6:11 9
9 Celje 9 2 3 4 8:12 9
10 Gorica 9 2 2 5 9:17 8
# Igralec Ekipa G A
1. . Mulahusejnovic N. Koper 5 0
2. . Djordje Ivanovic NK Olimpija Ljubljana 4 1
2. . Nino Kouter Mura 4 1
2. . Rok Kronaveter Maribor 4 1
5. . Dare Vrsic Koper 3 5
6. . Aldair Tabor Sezana 3 3
7. . Rovas C. Tabor Sezana 3 2
7. . Filip Dangubic Celje 3 2
9. . Luka Bobicanec Mura 3 1
10. . Andrija Filipovic Mura 3 0
10. . Dario Kolobaric Domzale 3 0
10. . Jasmin Mesanovic Maribor 3 0
10. . Zan Zuzek Koper 3 0
14. . Jure Matjasic Aluminij 2 1
15. . Senijad Ibricic Domzale 2 0
15. . Nemanja Mitrovic Maribor 2 0
15. . Oyewusi M. ND Gorica 2 0
15. . Miral Samardzic NK Olimpija Ljubljana 2 0
15. . Tamar Svetlin Domzale 2 0
15. . Zizek K. Mura 2 0
2. nov
Ponedeljek
NK Bravo
NK Bravo
14:00
Domžale
Domžale
Mura
Mura
17:00
Celje
Celje
Aluminij
Aluminij
20:15
Maribor
Maribor
3. nov
Torek
Koper
Koper
16:00
Tabor Sežana
Tabor Sežana
Gorica
Gorica
18:00
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana