21. sep
5. nov
Zadnji video povzetki
Povzetek tekme: Irska - Škotska (3-0) | Liga narodov B
| FAI TV
Info - Liga narodov B
Slovenija bo nastopila v Ligi narodov v skupini B, potem ko so varovanci selektorja Matjaža Keka v prejšnji sezoni Lige narodov osvojili prvo mesto s štirimi zmagami in dvema neodločenima rezultatoma. Slovenski nogometaši bodo nastopili v skupini s Švedsko, Norveško in Srbijo. Slovenija se bo najprej doma pomerila s Švedsko 2. junija 2022. Zmagovalec skupine si bo izboril napredovanje v skupino A Lige Narodov.
Tekme v Ligi narodov lahko v neposrednem prenosu v živo ekskluzivno spremljate na Sportklubu.
Liga narodov B - Naslednje tekme v živo
21. sep
Sreda
Škotska
Škotska
20:45
Ukrajina
Ukrajina
23. sep
Petek
Finska
Finska
20:45
Romunija
Romunija
BiH
BiH
20:45
Črna gora
Črna gora
24. sep
Sobota
Armenija
Armenija
15:00
Ukrajina
Ukrajina
Slovenija
Slovenija
18:00
Norveška
Norveška
Srbija
Srbija
20:45
Švedska
Švedska
Škotska
Škotska
20:45
Irska
Irska
Izrael
Izrael
20:45
Albanija
Albanija
26. sep
Ponedeljek
Črna gora
Črna gora
20:45
Finska
Finska
Romunija
Romunija
20:45
BiH
BiH
27. sep
Torek
Ukrajina
Ukrajina
20:45
Škotska
Škotska
Švedska
Švedska
20:45
Slovenija
Slovenija
Norveška
Norveška
20:45
Srbija
Srbija
Irska
Irska
20:45
Armenija
Armenija
Albanija
Albanija
20:45
Islandija
Islandija
Group 1 O Z R P Goli Toč
1 Danska 4 3 0 1 6:3 9
2 Hrvaška 4 2 1 1 3:4 7
3 Avstrija 4 1 1 2 5:5 4
4 Francija 4 0 2 2 3:5 2
Group 2 O Z R P Goli Toč
1 Španija 4 2 2 0 6:3 8
2 Portugalska 4 2 1 1 7:2 7
3 Češka 4 1 1 2 4:7 4
4 Švica 4 1 0 3 2:7 3
Group 3 O Z R P Goli Toč
1 Madžarska 4 2 1 1 7:3 7
2 Nemčija 4 1 3 0 8:5 6
3 Italija 4 1 2 1 5:7 5
4 Anglija 4 0 2 2 1:6 2
Group 4 O Z R P Goli Toč
1 Nizozemska 4 3 1 0 11:6 10
2 Belgija 4 2 1 1 9:6 7
3 Poljska 4 1 1 2 5:10 4
4 Wales 4 0 1 3 5:8 1
# Igralec Ekipa G A
1. . Erling Haland Norway 5 1
2. . Stefan Mugosa Montenegro 4 1
3. . Armstrong S. Scotland 2 2
3. . Teemu Pukki Finland 2 2
5. . Edin Dzeko Bosnia & Herzegovina 2 1
5. . Solomon M. Israel 2 1
7. . Thorsteinsson J. D. Iceland 2 0
7. . Smail Prevljak Bosnia & Herzegovina 2 0
7. . Pohjanpalo J. Finland 2 0
7. . Aleksandar Mitrovic Serbia 2 0
7. . Luka Jovic Serbia 2 0
7. . Helgason T. Iceland 2 0
7. . Emil Forsberg Sweden 2 0
14. . Kulusevski D. Sweden 1 2
14. . John McGinn Scotland 1 2
16. . Abada L. Israel 1 1
16. . Che Adams Scotland 1 1
16. . Andrija Zivkovic Serbia 1 1
16. . Benjamin Sesko Slovenia 1 1
16. . Alexander Sorloth Norway 1 1
2. jun
Četrtek
Izrael
Izrael
2 : 2
Islandija
Islandija
Srbija
Srbija
0 : 1
Norveška
Norveška
Slovenija
Slovenija
0 : 2
Švedska
Švedska
4. jun
Sobota
Finska
Finska
1 : 1
BiH
BiH
Črna gora
Črna gora
2 : 0
Romunija
Romunija