Slovenski klubi in igralci
Preveri prihajajoče nogometne prenose tekem v živo slovenskih klubov in slovenskih nogometašev v tujini. V španski La ligi kot glavni vratar Atletica Madrida brani Jan Oblak, V Serie A v napadu Atalante igra Josip Iličić, v Salzborgu blesti v Benjaminim Šeško.
9. feb
Danes
Gokulam
Gokulam
I-League
12:00
Minerva<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Luka Majcen</b></i>
Minerva
Luka Majcen
Minaj<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Lovro Grajfoner</b></i>
Minaj
Lovro Grajfoner
Prijateljske tekme
14:00
Velez Mostar
Velez Mostar
Dinamo Batumi
Dinamo Batumi
Prijateljske tekme
14:00
FK Liepaja<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Nik Kapun</b></i>
FK Liepaja
Nik Kapun
Bodo/Glimt<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Nino Zugelj</b></i>
Bodo/Glimt
Nino Zugelj
Prijateljske tekme
16:00
Silkeborg
Silkeborg
Lamia
Lamia
Grški pokal
17:30
PAOK<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Jasmin Kurtic</b></i>
PAOK
Jasmin Kurtic
Nea Salamis
Nea Salamis
First Division
18:00
Anorthosis<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Darko Milanic</b></i>
Anorthosis
Darko Milanic
10. feb
Jutri
Al Sharjah
Al Sharjah
UAE Arabian Gulf League
14:30
Ajman<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Miral Samardzic</b></i>
Ajman
Miral Samardzic
Brondby
Brondby
Atlantic Cup
15:30
Viking<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> David Brekalo</b></i>
Viking
David Brekalo
Sochi<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Vanja Drkusic</b></i>
Sochi
Vanja Drkusic
Prijateljske tekme
17:00
Spartak Moscow<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Miha Mevlja</b></i>
Spartak Moscow
Miha Mevlja
Furstenfeld
Furstenfeld
Prijateljske tekme
18:00
Bad Gleichenberg<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Leon Sres</b></i>
Bad Gleichenberg
Leon Sres
Sandecja Nowy S.
Sandecja Nowy S.
1.Liga
18:00
Leczna<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Egzon Kryeziu</b></i>
Leczna
Egzon Kryeziu
Cukaricki
Cukaricki
Super Liga
18:00
Radnicki 1923<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Dusan Stoiljkovic</b></i>
Radnicki 1923
Dusan Stoiljkovic
SV Union Gnas
SV Union Gnas
Prijateljske tekme
18:15
Pinkafeld<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Anze Jelar</b></i>
Pinkafeld
Anze Jelar
Al-Ittihad FC
Al-Ittihad FC
Saudi Professional League
18:30
Al Adalh<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> David Tijanic</b></i>
Al Adalh
David Tijanic
BFC Dynamo
BFC Dynamo
Regionalliga Nordost
19:00
Chemnitzer<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Jovan Vidovic</b></i>
Chemnitzer
Jovan Vidovic
Omonia<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Tim Matavz</b></i>
Omonia
Tim Matavz
First Division
19:00
Aris
Aris
Xamax<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Kenan Fatkic</b></i>
Xamax
Kenan Fatkic
Challenge League
19:30
Lausanne
Lausanne
Leuven
Leuven
Jupiler League
20:00
Cercle Brugge KSV<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Dino Hotic</b></i>
Cercle Brugge KSV
Dino Hotic
Sturm Graz<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Tomi Horvat</b></i>
Sturm Graz
Tomi Horvat
Avstrijska liga
20:30
Rapid Vienna<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Dejan Petrovic</b></i>
Rapid Vienna
Dejan Petrovic
Genoa<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Rok Vodisek</b></i>
Genoa
Rok Vodisek
Serie B
20:30
Palermo<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Leo Stulac</b></i>
Palermo
Leo Stulac
Eupen<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Jan Gorenc</b></i>
Eupen
Jan Gorenc
Jupiler League
20:45
KV Mechelen
KV Mechelen
Vizela
Vizela
Portugalska liga
21:15
Chaves<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ziga Frelih</b></i>
Chaves
Ziga Frelih
11. feb
Sobota
Western United<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Rene Krhin</b></i>
Western United
Rene Krhin
Avstralska liga
07:00
Adelaide United
Adelaide United
Prachuap<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Aris Zarifovic</b></i>
Prachuap
Aris Zarifovic
Thai Premier League
12:00
Chonburi
Chonburi
Shkupi<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Aleks Zlatkov</b></i>
Shkupi
Aleks Zlatkov
Prijateljske tekme
13:00
Žalgiris
Žalgiris
Kukesi
Kukesi
Kategoria Superiore
13:00
Kastrioti<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Aaron Kacinari</b></i>
Kastrioti
Aaron Kacinari
Hannover<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Luka Krajnc</b></i>
Hannover
Luka Krajnc
Nemška 2. liga
13:00
Paderborn
Paderborn
Cagliari<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Valter Birsa</b></i>
Cagliari
Valter Birsa
Serie B
14:00
Benevento<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Dejan Vokic</b></i>
Benevento
Dejan Vokic
Paralimni
Paralimni
First Division
14:00
APOEL<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Vid Belec</b></i>
APOEL
Vid Belec
Hallescher<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Aljaz Casar</b></i>
Hallescher
Aljaz Casar
3. Liga
14:00
Freiburg II
Freiburg II

Jasmin Kurtic (PAOK) igra v čet. ob 17:30 proti Lamia, v pon. ob 17:00 proti Asteras Tripolis
Miha Mevlja (Spartak Moscow) igra v pet. ob 17:00 proti Sochi
David Tijanic (Al Adalh) igra v pet. ob 18:30 proti Al-Ittihad FC
Leo Stulac (Palermo) igra v pet. ob 20:30 proti Genoa
Jon Stankovic (Sturm Graz) igra v pet. ob 20:30 proti Rapid Vienna
Vid Belec (APOEL) igra v sob. ob 14:00 proti Paralimni, v sre. ob 18:00 proti Omonia
Petar Stojanovic (Empoli) igra v sob. ob 15:00 proti Spezia
Mitja Lotric (Sakhnin) igra v sob. ob 17:30 proti Maccabi Bnei Raina
Luka Zahovic (Pogon Szczecin) igra v sob. ob 20:00 proti Jagiellonia
Zan Kolmanic (Austin FC) igra v sob. ob 22:00 proti Louisville City
Jaka Bijol (Udinese) igra v ned. ob 12:30 proti Sassuolo
Blaz Vrhovec (Gornik Zabrze) igra v ned. ob 15:00 proti Radomiak Radom
Miha Blazic (Angers) igra v ned. ob 15:00 proti Auxerre
Jan Oblak (Atletico Madrid) igra v ned. ob 16:15 proti Celta Vigo
Adam Gnezda Cerin (Panathinaikos) igra v ned. ob 19:00 proti Aris
Andraz Sporar (Panathinaikos) igra v ned. ob 19:00 proti Aris
Benjamin Verbic (Panathinaikos) igra v ned. ob 19:00 proti Aris
Domen Crnigoj (Salernitana) igra v pon. ob 18:30 proti Verona