Slovenski klubi in igralci
Preveri prihajajoče nogometne prenose tekem v živo slovenskih klubov in slovenskih nogometašev v tujini. V španski La ligi kot glavni vratar Atletica Madrida brani Jan Oblak, V Serie A v napadu Atalante igra Josip Iličić, v Salzborgu blesti v Benjaminim Šeško.
27. sep
Jutri
BFC Daugavpils
BFC Daugavpils
SynotTip Virsliga
15:00
Rigas<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ziga Lipuscek</b></i>
Rigas
Ziga Lipuscek
Balikesirspor<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Roman Bezjak</b></i>
Balikesirspor
Roman Bezjak
Turški pokal
16:30
Altindag Bld.
Altindag Bld.
Slovenija U19
Slovenija U19
Euro U19
19:30
Nizozemska U19
Nizozemska U19
Švedska
Švedska
Liga narodov B
20:45
Slovenija
Slovenija
28. sep
Sreda
Fužinar
Fužinar
2. SNL
15:30
Aluminij
Aluminij
OSK Trencianske Stankovce
OSK Trencianske Stankovce
Slovaški pokal
15:30
Trnava<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Dejan Trajkovski</b></i>
Trnava
Dejan Trajkovski
Khimki<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Dusan Stojinovic</b></i>
Khimki
Dusan Stojinovic
Ruski pokal
16:30
Lokomotiv Moscow
Lokomotiv Moscow
Zeleznicar Pancevo
Zeleznicar Pancevo
Prva liga
17:00
Macva<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Omar Kocar</b></i>
Macva
Omar Kocar
Celje
Celje
Pokal Slovenije
18:00
Dravinja
Dravinja
CSKA Moscow<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Jaka Bijol</b></i>
CSKA Moscow
Jaka Bijol
Ruski pokal
19:00
Sochi
Sochi
Bursaspor<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Tim Matavz</b></i>
Bursaspor
Tim Matavz
Turški pokal
19:00
Boyabat
Boyabat
29. sep
Četrtek
Honka
Honka
Veikkausliiga
17:00
HJK<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Filip Valencic</b></i>
HJK
Filip Valencic
30. sep
Petek
Sabail<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Nicolas Rajsel</b></i>
Sabail
Nicolas Rajsel
Premier League
17:00
Gabala
Gabala
Hannover<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Luka Krajnc</b></i>
Hannover
Luka Krajnc
Nemška 2. liga
18:30
Hamburger SV
Hamburger SV
SAK Klagenfurt<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Marko Gajic</b></i>
SAK Klagenfurt
Marko Gajic
Regionalliga Central
19:00
Union Gurten
Union Gurten
Kalsdorf<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Timotej Mate</b></i>
Kalsdorf
Timotej Mate
Regionalliga Central
19:00
Treibach
Treibach
Deutschlandsberger<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Nik Mrsic</b></i>
Deutschlandsberger
Nik Mrsic
Regionalliga Central
19:00
Bad Gleichenberg
Bad Gleichenberg
CS U. Craiova
CS U. Craiova
Liga 1
20:00
Voluntari<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Andraz Struna</b></i>
Voluntari
Andraz Struna
Sporting
Sporting
Portugalska liga
20:00
Gil Vicente<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ziga Frelih</b></i>
Gil Vicente
Ziga Frelih
Thun<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Kenan Fatkic</b></i>
Thun
Kenan Fatkic
Challenge League
20:15
Xamax
Xamax
Plock<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Luka Susnjara</b></i>
Plock
Luka Susnjara
Ekstraklasa
20:30
Piast Gliwice
Piast Gliwice
Cosenza<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Kristjan Matosevic</b></i>
Cosenza
Kristjan Matosevic
Serie B
20:30
Como
Como
Standard Liege<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Luka Elsner</b></i>
Standard Liege
Luka Elsner
Jupiler League
20:45
Seraing
Seraing
1. okt
Sobota
Sapporo<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Milan Tucic</b></i>
Sapporo
Milan Tucic
Japonska liga
09:00
Kawasaki Frontale
Kawasaki Frontale
Ufa<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Bojan Jokic</b></i>
Ufa
Bojan Jokic
FNL Russia
10:45
Baltika
Baltika
Pendikspor
Pendikspor
TFF 1. Lig
12:30
Goztepe<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> David Tijanic</b></i>
Goztepe
David Tijanic
Holstein Kiel
Holstein Kiel
Nemška 2. liga
13:00
Hansa Rostock<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Nik Omladic</b></i>
Hansa Rostock
Nik Omladic
Kasimpasa
Kasimpasa
Turška liga
13:30
Gaziantep<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Amedej Vetrih</b></i>
Gaziantep
Amedej Vetrih
Rigas<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ziga Lipuscek</b></i>
Rigas
Ziga Lipuscek
SynotTip Virsliga
14:00
Metta/LU
Metta/LU
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
Beloruska liga
14:00
Shakhtyor Soligorsk<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Dario Kolobaric</b></i>
Shakhtyor Soligorsk
Dario Kolobaric

Jaka Bijol (CSKA Moscow) igra v sre. ob 19:00 proti Sochi, v sob. ob 15:30 proti Khimki
David Tijanic (Goztepe) igra v sob. ob 12:30 proti Pendikspor
Domen Crnigoj (Venezia) igra v sob. ob 14:00 proti Cagliari
Jon Stankovic (Sturm Graz) igra v sob. ob 14:30 proti Grazer, v ned. ob 17:00 proti Austria Vienna
Andraz Sporar (Middlesbrough) igra v sob. ob 16:00 proti Coventry
Jan Oblak (Atletico Madrid) igra v sob. ob 18:30 proti Sevilla
Luka Zahovic (Pogon Szczecin) igra v sob. ob 20:30 proti Lechia Gdansk
Leo Stulac (Empoli) igra v sob. ob 20:45 proti AC Milan
Petar Stojanovic (Empoli) igra v sob. ob 20:45 proti AC Milan
Zan Kolmanic (Austin FC) igra v ned. ob 4:00 proti Vancouver Whitecaps
Miha Mevlja (Alanyaspor) igra v ned. ob 13:30 proti Giresunspor
Vid Belec (Salernitana) igra v ned. ob 15:00 proti Sassuolo
Adam Gnezda Cerin (Rijeka) igra v ned. ob 15:00 proti Hajduk Split
Miha Blazic (Ferencvaros) igra v ned. ob 16:30 proti Kecskemeti TE
Josip Ilicic (Atalanta) igra v ned. ob 18:00 proti Fiorentina
Jasmin Kurtic (PAOK) igra v ned. ob 20:30 proti Panathinaikos