Prenos košarkaških tekem v živo (NBA, Evroliga, ABA liga)
Košarka prenosi v živo
Košarka
Torek, 19. mar
Košarka
Liga ABA 2
Evropa
15:00
Cedevita Junior
Podgorica
Cedevita Junior - Podgorica | Aba 2 2023/24
18:00
Siroki Brijeg
Subotica
široki - Spartak | Aba 2 2023/24
21:00
TFT Skopje
MZT Skopje
Tft Skopje - Mzt Skopje | Aba 2 2023/24
NCAA
ZDA
23:40
Wagner
Howard
Košarka - Ncaa - March Madness: Tba
Champions League
Evropa
18:30
Peristeri
Tenerife
Peristeri - Tenerife | Fiba Liga Prvakov 2023/24
20:30
Unicaja
Cholet
Unicaja - Cholet | Fiba Liga Prvakov 2023/24
Evroliga
Evropa
18:30
Anadolu Efes
Olympiakos
Košarka - Evroliga: 30. Krog: Efes - Olympiacos
19:00
Žalgiris Kaunas
Virtus Bologna
Košarka - Evroliga: 30. Krog: Zalgiris - Virtus Bologna
20:00
Alba Berlin
Real Madrid
Košarka - Evroliga: 30. Krog: Alba Berlin - Real Madrid
20:05
Maccabi Tel Aviv
Lyon-Villeurbanne
Košarka - Evroliga: Maccabi - Asvel
20:30
Partizan
Baskonia
Košarka - Evroliga: 30. Krog: Partizan - Baskonia
Sreda, 20. mar
Košarka
Liga Nova KBM
Slovenija
18:00
Krka Novo Mesto
Ilirija
Liga Nova Kbm: Krka - Ilirija, | Košarka
NBA
ZDA
02:00
Minnesota Timberwolves
Denver Nuggets
Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets | Nba 2023/24
Liga ABA 2
Evropa
15:00
Zlatibor Cajetina
Gorenjska Šenčur
Zlatibor - Ggd šenčur | Aba 2 2023/24
18:00
Borac Banja Luka
Helios Domžale
Borac - Kansai Helios Domžale | Aba 2 2023/24
21:00
GKK Šibenik
Sutjeska
šibenka - Sutjeska | Aba 2 2023/24
NCAA
ZDA
02:10
Košarka - NCAA - March Madness: TBA (brez komentarja)
NCAA
23:40
Košarka - NCAA - March Madness: TBA
NCAA
Champions League
Evropa
18:30
AEK Athens
Prometheus
Aek - Promitheas | Fiba Liga Prvakov 2023/24
20:00
Dijon
Galatasaray
Dijon - Galatasaray | Fiba Liga Prvakov 2023/24
Evroliga
Evropa
18:45
Fenerbahce
Barcelona
Košarka - Evroliga: 30. Krog: Fenerbahce - Barcelona
19:00
Monako
Olimpia Milano
Košarka - Evroliga: 30. Krog: Monaco - Milano
20:00
Crvena zvezda
Panathinaikos
Košarka - Evroliga: 30. Krog: Crvena Zvezda - Panathinaikos
20:30
Valencia
Bayern
Košarka - Evroliga: 30. Krog: Valencia - Bayern (m)
Četrtek, 21. mar
Košarka
NBA
ZDA
00:30
Boston Celtics
Milwaukee Bucks
Boston Celtics - Milwaukee Bucks | Nba 2023/24
Liga ABA 2
Evropa
15:00
Subotica
Cedevita Junior
Spartak - Cedevita Junior | Aba 2 2023/24
18:00
Podgorica
Pelister
Podgorica - Pelister Bitola | Aba 2 2023/24
21:00
Vojvodina Novi Sad
TFT Skopje
Vojvodina - Tft Skopje | Aba 2 2023/24
NCAA
ZDA
02:10
Košarka - NCAA - March Madness: TBA (brez komentarja)
NCAA
22:00
Košarka - NCAA - March Madness: TBA
NCAA
Evroliga
Evropa
18:30
Anadolu Efes
Alba Berlin
Košarka - Evroliga: 31. Krog: Efes - Alba Berlin
20:30
Partizan
Real Madrid
Košarka - Evroliga: 31. Krog: Partizan - Real Madrid
Liga ABA
Evropa
18:00
FMP Beograd
Buducnost
Fmp Soccerbet - Budućnost Voli | Aba Liga 2023/24
Petek, 22. mar
Košarka
NBA
ZDA
02:00
Denver Nuggets
New York Knicks
Denver Nuggets - New York Knicks | Nba 2023/24
NBL
Avstralija
09:30
Tasmania JackJumpers
Melbourne United
Košarka - Avstralska Liga: Finale (2. Tekma): Tasmania - Melbourne
Liga ABA 2
Evropa
15:00
MZT Skopje
Zlatibor Cajetina
Mzt Skopje - Zlatibor | Aba 2 2023/24
18:00
Gorenjska Šenčur
Siroki Brijeg
Ggd šenčur - široki | Aba 2 2023/24
21:00
Sutjeska
Borac Banja Luka
Sutjeska - Borac | Aba 2 2023/24
Super League
Izrael
12:15
Hapoel Afula
Ironi Ramat-Gan
Košarka - Izraelska Liga: Afula - Ramat Gan
NCAA
ZDA
00:30
Košarka - NCAA - March Madness: TBA (brez komentarja)
NCAA
03:00
Košarka - NCAA - March Madness: TBA (brez komentarja)
NCAA
Liga ABA
Evropa
19:00
Borac
Zadar
Borac Mozzart - Zadar | Aba Liga 2023/24
21:00
Split
Cibona
Split - Cibona | Aba Liga 2023/24
Sobota, 23. mar
Košarka
Liga Nova KBM
Slovenija
13:00
Rogaška
KK Triglav Kranj
Liga Nova Kbm: Rogaška - Kranj, | Košarka
Lega A
Italija
20:30
Trento
Sassari
Trentino - Sassari | Lega Basket Serie A 2023/24
NBA
ZDA
01:00
Minnesota Timberwolves
Cleveland Cavaliers
Minnesota Timberwolves - Cleveland Cavaliers | Nba 2023/24
18:00
New York Knicks
Brooklyn Nets
New York Knicks - Brooklyn Nets | Nba 2023/24
Liga ABA 2
Evropa
15:00
Helios Domžale
Podgorica
Kansai Helios Domžale - Podgorica | Aba 2 2023/24
Liga ABA
Evropa
17:00
Cedevita Olimpija
Mornar Bar
Cedevita Olimpija - Mornar Barsko Zlato | Aba Liga 2023/24
19:00
Igokea
Krka Novo Mesto
Igokea M:tel - Krka | Aba Liga 2023/24
Nedelja, 24. mar
Košarka
Lega A
Italija
19:00
Olimpia Milano
Basket Napoli
Olimpia Milano - Napoli | Lega Basket Serie A 2023/24
NBA
ZDA
00:30
Atlanta Hawks
Charlotte Hornets
Atlanta Hawks - Charlotte Hornets | Nba 2023/24
20:30
Los Angeles Clippers
Philadelphia 76ers
Los Angeles Clippers - Philadelphia 76ers | Nba 2023/24
23:00
Miami Heat
Cleveland Cavaliers
Miami Heat - Cleveland Cavaliers | Nba 2023/24
Liga ABA 2
Evropa
12:00
Zlatibor Cajetina
Vojvodina Novi Sad
Zlatibor - Vojvodina | Aba 2 2023/24
15:00
Cedevita Junior
Gorenjska Šenčur
Cedevita Junior - Ggd šenčur | Aba 2 2023/24
Liga ABA
Evropa
17:00
Studentski Centar
Partizan
Sc Derby - Partizan Mozzart Bet | Aba Liga 2023/24
Žiga Samar (Alba Berlin) igra v tor. (19. mar) ob 20:00 proti Real Madrid, v čet. (21. mar) ob 18:30 proti Anadolu Efes, v ned. (24. mar) ob 17:00 proti Chemnitz
Luka Dončić (Dallas Mavericks) igra v sre. (20. mar) ob 1:00 proti San Antonio Spurs, v pet. (22. mar) ob 1:30 proti Utah Jazz, v tor. (26. mar) ob 2:00 proti Utah Jazz
Vlatko Čančar (Denver Nuggets) igra v sre. (20. mar) ob 2:00 proti Minnesota Timberwolves, v pet. (22. mar) ob 2:00 proti New York Knicks, v ned. (24. mar) ob 3:00 proti Portland Trail Blazers, v tor. (26. mar) ob 2:00 proti Memphis Grizzlies
Gregor Hrovat (Dijon) igra v sre. (20. mar) ob 20:00 proti Galatasaray, v sob. (23. mar) ob 18:30 proti Levallois
Klemen Prepelič (Galatasaray) igra v sre. (20. mar) ob 20:00 proti Dijon, v ned. (24. mar) ob 16:00 proti Buyukcekmece
Luka Rupnik (Poitiers) igra v pet. (22. mar) ob 20:00 proti Fos-sur-Mer
Aleksej Nikolić (Chalon/Saone) igra v sob. (23. mar) ob 18:30 proti Nancy
Žiga Dimec (Anwil Wloclawek) igra v sob. (23. mar) ob 19:30 proti Dziki Warszawa
Miha Lapornik (San Pablo Burgos) igra v sob. (23. mar) ob 20:00 proti Gipuzkoa
Žan Mark Šiško (Breogan) igra v sob. (23. mar) ob 20:45 proti Obradoiro CAB
Preveri prihajajoče košarkarske prenose tekem v živo slovenskih klubov in najboljših slovenskih košarkašev v tujini.
V ameriški profesionalni NBA ligi nastopajo Luka Dončić(Dallas Mavericks), Goran Dragić(Milwaukee Bucks) in Vlatko Čančar(Denver Nuggets). V Euroligi bosta slovensko košarko zastopala Mike Tobey pri Crveni zvezdi in Žiga Samar pri berlinski Albi, v Eurocupu bo v skupini A igrala Cedevita Olimpija. V Ligi ABA bo polek Cedevite Olimpije nastopala še novomeška Krka.
Prenose tekem v ligi NBA in ABA ligi boste lahko spremljali na kanalih Arene Sport, prenose tekem v Evroligi pa na kanalih Sportkluba.
V ameriški profesionalni NBA ligi nastopajo Luka Dončić(Dallas Mavericks), Goran Dragić(Milwaukee Bucks) in Vlatko Čančar(Denver Nuggets). V Euroligi bosta slovensko košarko zastopala Mike Tobey pri Crveni zvezdi in Žiga Samar pri berlinski Albi, v Eurocupu bo v skupini A igrala Cedevita Olimpija. V Ligi ABA bo polek Cedevite Olimpije nastopala še novomeška Krka.
Prenose tekem v ligi NBA in ABA ligi boste lahko spremljali na kanalih Arene Sport, prenose tekem v Evroligi pa na kanalih Sportkluba.