Champions Cup: Arsenal - Fiorentina
Champions Cup: Arsenal - Fiorentina
Rafael Dos Anjos - Leon Edwards
UFC Fight Night
Rafael Dos Anjos - Leon Edwards
UFC Fight Night
ITU World Triathlon Series: Edmonton, Sprint, moški,
Triatlon
ITU World Triathlon Series: Edmonton, Sprint, moški,
Triatlon
Champions Cup: Bayern (M) - Real Madrid
Champions Cup: Bayern (M) - Real Madrid
Svetovno prvenstvo: ,
Vaterpolo
Svetovno prvenstvo: ,
Vaterpolo
Svetovno prvenstvo: ,
Vaterpolo
Svetovno prvenstvo: ,
Vaterpolo
Svetovno prvenstvo: ,
Vaterpolo
Svetovno prvenstvo: ,
Vaterpolo
Svetovno prvenstvo: ,
Vaterpolo
Svetovno prvenstvo: ,
Vaterpolo
Kvalifikacije za SP: Belorusija - Litva
Kvalifikacije za SP: Belorusija - Litva
Svetovno prvenstvo: ,
Vaterpolo
Svetovno prvenstvo: ,
Vaterpolo
The Open Championship 2019 Day 4
The Open Championship 2019 Day 4
Kvalifikacije za SP: Ukrajina - Latvija
Kvalifikacije za SP: Ukrajina - Latvija
Reiten: CHIO in Aachen
Reiten: CHIO in Aachen
WTA Lozana: Finale
WTA Lozana: Finale
Svetovno prvenstvo: ,
Vaterpolo
Svetovno prvenstvo: ,
Vaterpolo
Kvalifikacije za SP: Nemčija - Estonija
Kvalifikacije za SP: Nemčija - Estonija
Plavanje - svetovno prvenstvo
Plavanje - svetovno prvenstvo
Svetovno prvenstvo: Polfinala in finala, prvi dan,
Plavanje
Svetovno prvenstvo: Polfinala in finala, prvi dan,
Plavanje
Motorsport: DTM
Motorsport: DTM
Kvalifikacije za SP: Švica - Turčija
Kvalifikacije za SP: Švica - Turčija
DTM: Assen - 2. dirka
DTM: Assen - 2. dirka
Kitajska liga: Jiangsu – Beijing Guoan
Kitajska liga: Jiangsu – Beijing Guoan
Champions Cup: Juventus - Tottenham
Champions Cup: Juventus - Tottenham
Kvalifikacije za SP: Španija - Azerbajdžan
Kvalifikacije za SP: Španija - Azerbajdžan
Kolesarstvo - dirka po Franciji, 15. etapa
Kolesarstvo - dirka po Franciji, 15. etapa
Reiten: CHIO in Aachen
Reiten: CHIO in Aachen
Švedska liga: Malmo - Sirius
Švedska liga: Malmo - Sirius
Diamantna liga: London - 2. dan
Diamantna liga: London - 2. dan
Diamantna liga: London - 2. dan
Diamantna liga: London - 2. dan
Kvalifikacije za SP: Rusija - Madžarska
Kvalifikacije za SP: Rusija - Madžarska
Škotski pokal: St. Johnstone - Ross County,
Nogomet
Škotski pokal: St. Johnstone - Ross County,
Nogomet
Svetovno prvenstvo U21 (m): Hrvaška - Bahrajn
Svetovno prvenstvo U21 (m): Hrvaška - Bahrajn
Svetovno prvenstvo U21 (m): ZDA - Tunizija
Svetovno prvenstvo U21 (m): ZDA - Tunizija
Speedway of Nations: Rusija - finale 2
Speedway of Nations: Rusija - finale 2
Fußball: ÖFB-Cup
Fußball: ÖFB-Cup
Srbska liga: Inđija - Partizan
Srbska liga: Inđija - Partizan
Prijateljska tekma: Eibar - Kayserispor
Prijateljska tekma: Eibar - Kayserispor
Mura - NK Bravo
Prva Liga
Mura - NK Bravo
Prva Liga
Svetovno prvenstvo U21 (m): Srbija - Slovenija
Svetovno prvenstvo U21 (m): Srbija - Slovenija
Češka liga: Teplice - Slavia Praha,
Nogomet
Češka liga: Teplice - Slavia Praha,
Nogomet
Evropsko prvenstvo U19 (m): Francija - Norveška
Evropsko prvenstvo U19 (m): Francija - Norveška
Evropsko prvenstvo U19 (m): Irska - Češka
Evropsko prvenstvo U19 (m): Irska - Češka
Reiten: CHIO in Aachen
Reiten: CHIO in Aachen
Olimpija Ljubljana - Domžale
Prva Liga
Olimpija Ljubljana - Domžale
Prva Liga
Svetovno prvenstvo U21 (m): Španija - Japonska
Svetovno prvenstvo U21 (m): Španija - Japonska
Nascar: New Hempshire
Nascar: New Hempshire
MLB: Los Angeles Dodgers - Miami,
Baseball
MLB: Los Angeles Dodgers - Miami,
Baseball
FIBA 3X3 World Tour: Saskatoon - 1/2 finale
FIBA 3X3 World Tour: Saskatoon - 1/2 finale
FIBA 3X3 World Tour: Saskatoon - 1/2 finale
FIBA 3X3 World Tour: Saskatoon - 1/2 finale