Slovenski klubi in igralci
Preveri prihajajoče nogometne prenose tekem v živo slovenskih klubov in slovenskih nogometašev v tujini. V španski La ligi kot glavni vratar Atletica Madrida brani Jan Oblak, V Serie A v napadu Atalante igra Josip Iličić, v Salzborgu blesti v Benjaminim Šeško.
28. nov
Danes
Reggiana
Reggiana
Serie C - Group B
14:30
Viterbese<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Daniel Pavlev</b></i>
Viterbese
Daniel Pavlev
Fermana<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Elian Demirovic</b></i>
Fermana
Elian Demirovic
Serie C - Group B
14:30
Imolese
Imolese
Messina<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Aleksandar Boskovic</b></i>
Messina
Aleksandar Boskovic
Serie C - Group C
14:30
Andria
Andria
Austria Vienna
Austria Vienna
Avstrijska liga
14:30
Sturm Graz<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Jon Stankovic</b></i>
Sturm Graz
Jon Stankovic
Brentford
Brentford
Angleška Premier Liga
15:00
Everton<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Zan-Luk Leban</b></i>
Everton
Zan-Luk Leban
Hamrun
Hamrun
Premier League
16:00
Santa Lucia<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Vito Plut</b></i>
Santa Lucia
Vito Plut
Sheriff Tiraspol<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Lovro Bizjak</b></i>
Sheriff Tiraspol
Lovro Bizjak
Divizia Nationala
16:00
Dinamo-Auto
Dinamo-Auto
Maritimo
Maritimo
Portugalska liga
16:30
Ferreira<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Igor Vekic</b></i>
Ferreira
Igor Vekic
FC Botosani
FC Botosani
Liga 1
16:30
Voluntari<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Andraz Struna</b></i>
Voluntari
Andraz Struna
Ried
Ried
Avstrijska liga
17:00
Rapid Vienna<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Dejan Petrovic</b></i>
Rapid Vienna
Dejan Petrovic
Trnava<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Dejan Trajkovski</b></i>
Trnava
Dejan Trajkovski
Fortuna liga
17:00
Ruzomberok
Ruzomberok
Kristiansund
Kristiansund
Eliteserien
17:00
Viking<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> David Brekalo</b></i>
Viking
David Brekalo
RB Leipzig<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Kevin Kampl</b></i>
RB Leipzig
Kevin Kampl
Nemška liga
17:30
Bayer Leverkusen
Bayer Leverkusen
Padova<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Enej Jelenic</b></i>
Padova
Enej Jelenic
Serie C - Group A
17:30
Pro Vercelli
Pro Vercelli
Mantova<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Urban Zibert</b></i>
Mantova
Urban Zibert
Serie C - Group A
17:30
Renate
Renate
Fiorenzuola
Fiorenzuola
Serie C - Group A
17:30
Legnago Salus<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Dejan Lazarevic</b></i>
Legnago Salus
Dejan Lazarevic
Halmstad
Halmstad
Allsvenskan
17:30
Hammarby<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Aljosa Matko</b></i>
Hammarby
Aljosa Matko
Balzan<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Aleksa Andrejic</b></i>
Balzan
Aleksa Andrejic
Premier League
18:00
Hibernians
Hibernians
AS Roma<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Amir Feratovic</b></i>
AS Roma
Amir Feratovic
Italijanska Serie A
18:00
Torino
Torino
Mezokovesd-Zsory
Mezokovesd-Zsory
OTP Bank Liga
18:00
Ferencvaros<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Miha Blazic</b></i>
Ferencvaros
Miha Blazic
CSKA Moscow<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Jaka Bijol</b></i>
CSKA Moscow
Jaka Bijol
Premier League
18:00
Zenit Petersburg
Zenit Petersburg
Gent
Gent
Jupiler League
18:30
Standard Liege<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Luka Elsner</b></i>
Standard Liege
Luka Elsner
Cadiz CF
Cadiz CF
Španska La Liga
18:30
Atletico Madrid<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Jan Oblak</b></i>
Atletico Madrid
Jan Oblak
Kolos Kovalyovka<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Matija Rom</b></i>
Kolos Kovalyovka
Matija Rom
Premier League
18:30
Veres Rivne
Veres Rivne
PAOK<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Jasmin Kurtic</b></i>
PAOK
Jasmin Kurtic
Super League
18:30
Aris
Aris
Hapoel Haifa<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Alen Ozbolt</b></i>
Hapoel Haifa
Alen Ozbolt
Ligat haAl
19:15
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
Mura
Mura
Prva Liga Telemach
20:15
Maribor
Maribor
29. nov
Jutri
AlbinoLeffe
AlbinoLeffe
Serie C - Group A
14:30
Piacenza<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Roberto Codromaz</b></i>
Piacenza
Roberto Codromaz
Ufa<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Bojan Jokic</b></i>
Ufa
Bojan Jokic
Premier League
15:00
Spartak Moscow
Spartak Moscow
Anorthosis<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Denis Popovic</b></i>
Anorthosis
Denis Popovic
First Division
16:45
Apollon<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Luka Stor</b></i>
Apollon
Luka Stor

Jure Balkovec (Karagumruk) igra v ned. ob 14:00 proti Trabzonspor, v sre. ob 13:00 proti Sariyer, v ned. ob 14:00 proti Giresunspor
Jon Stankovic (Sturm Graz) igra v ned. ob 14:30 proti Austria Vienna, v sre. ob 19:00 proti Altach, v sob. ob 17:00 proti Admira
Jaka Bijol (CSKA Moscow) igra v ned. ob 18:00 proti Zenit Petersburg, v sob. ob 12:00 proti FK Krylya Sovetov Samara
Miha Blazic (Ferencvaros) igra v ned. ob 18:00 proti Mezokovesd-Zsory, v sob. ob 15:30 proti Puskas Academy
Jasmin Kurtic (PAOK) igra v ned. ob 18:30 proti Aris, v sre. ob 20:30 proti AEL Larissa
Jan Oblak (Atletico Madrid) igra v ned. ob 18:30 proti Cadiz CF, v sob. ob 18:30 proti Mallorca
David Tijanic (Goztepe) igra v pon. ob 18:00 proti Fenerbahce, v čet. ob 15:00 proti Kahta
Domen Crnigoj (Venezia) igra v tor. ob 18:30 proti Atalanta
Josip Ilicic (Atalanta) igra v tor. ob 18:30 proti Venezia, v sob. ob 20:45 proti Napoli
Vid Belec (Salernitana) igra v tor. ob 20:45 proti Juventus, v sob. ob 15:00 proti AC Milan
Miha Mevlja (Alanyaspor) igra v sre. ob 15:00 proti Osmaniyespor, v sob. ob 11:30 proti Sivasspor
Adam Gnezda Cerin (Rijeka) igra v sre. ob 18:30 proti Dinamo Zagreb, v sob. ob 17:05 proti Dragovoljac
Leo Stulac (Empoli) igra v čet. ob 18:30 proti Torino
Petar Stojanovic (Empoli) igra v čet. ob 18:30 proti Torino
Benjamin Verbic (Dynamo Kiev) igra v sob. ob 13:00 proti Veres Rivne
Luka Zahovic (Pogon Szczecin) igra v sob. ob 15:00 proti Termalica B-B.
Andraz Sporar (Middlesbrough) igra v sob. ob 16:00 proti Swansea