Rokomet
Švedska

Evropsko prvenstvo 2020

+ Norway, Austria
| | |
4. nov
22. nov
Zadnji video povzetki
Povzetek tekme: Estonija - Nemčija (23-35) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Italija - Norveška (24-39) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Rusija - Ukrajina (30-28) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Finska - Danska (22-40) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Švica - Makedonija (23-25) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Litva - Portugalska (26-34) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Ukrajina - Rusija (27-27) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Švedska - Romunija (33-30) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Nemčija - BiH (25-21) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Danska - Švica (31-26) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Portugalska - Izrael (31-22) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Nizozemska - Turčija (27-26) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Črna gora - Kosovo (32-25) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Makedonija - Finska (33-24) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Avstrija - Estonija (31-28) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Prikaži še ostale (+10)
Info - Evropsko prvenstvo 2020
Letošnje evropsko prvenstvo v rokometu med 9. in 26. januarjem na Švedskem, Norveškem in v Avstriji bo prvi turnir organiziran v treh državah in prvič bo na njem nastopilo kar 24 reprezentanc. Med njimi je tudi Slovenija, branilci naslova pa so Španci. Več informacij
Evropsko prvenstvo 2020 - Naslednje tekme v živo
5. jan
Torek
Belorusija
Belorusija
15:30
Norveška
Norveška
Srbija
Srbija
18:00
Francija
Francija
6. jan
Sreda
Nizozemska
Nizozemska
18:00
Slovenija
Slovenija
Črna gora
Črna gora
18:00
Švedska
Švedska
Avstrija
Avstrija
18:00
Nemčija
Nemčija
Portugalska
Portugalska
20:30
Islandija
Islandija
8. jan
Petek
Norveška
Norveška
18:15
Belorusija
Belorusija
9. jan
Sobota
Švedska
Švedska
18:00
Črna gora
Črna gora
Francija
Francija
19:00
Srbija
Srbija
10. jan
Nedelja
Islandija
Islandija
17:00
Portugalska
Portugalska
Nemčija
Nemčija
18:10
Avstrija
Avstrija
Slovenija
Slovenija
20:00
Nizozemska
Nizozemska
10. mar
Sreda
Italija
Italija
18:00
Latvija
Latvija
Ukrajina
Ukrajina
18:00
Ferski Otoki
Ferski Otoki
Grčija
Grčija
18:00
Belgija
Belgija
Kosovo
Kosovo
18:00
Romunija
Romunija
Makedonija
Makedonija
18:00
Danska
Danska
Estonija
Estonija
18:00
BiH
BiH
Turčija
Turčija
18:00
Poljska
Poljska
Finska
Finska
18:00
Švica
Švica
Group 1 O Z R P Goli Toč
1 Belgija 0 0 0 0 0:0 0
2 Francija 0 0 0 0 0:0 0
3 Grčija 0 0 0 0 0:0 0
4 Srbija 0 0 0 0 0:0 0
Group 2 O Z R P Goli Toč
1 Nemčija 2 2 0 0 60:44 4
2 Avstrija 1 1 0 0 31:28 2
3 BiH 1 0 0 1 21:25 0
4 Estonija 2 0 0 2 51:66 0
Group 3 O Z R P Goli Toč
1 Rusija 2 1 1 0 57:55 3
2 Ukrajina 2 0 1 1 55:57 1
3 Češka 0 0 0 0 0:0 0
4 Ferski Otoki 0 0 0 0 0:0 0
Group 4 O Z R P Goli Toč
1 Portugalska 2 2 0 0 65:48 4
2 Islandija 1 1 0 0 36:20 2
3 Izrael 1 0 0 1 22:31 0
4 Litva 2 0 0 2 46:70 0
Group 5 O Z R P Goli Toč
1 Nizozemska 1 1 0 0 27:26 2
2 Poljska 0 0 0 0 0:0 0
3 Slovenija 0 0 0 0 0:0 0
4 Turčija 1 0 0 1 26:27 0
Group 6 O Z R P Goli Toč
1 Norveška 1 1 0 0 39:24 2
2 Belorusija 0 0 0 0 0:0 0
3 Latvija 0 0 0 0 0:0 0
4 Italija 1 0 0 1 24:39 0
Group 7 O Z R P Goli Toč
1 Danska 2 2 0 0 71:48 4
2 Makedonija 2 2 0 0 58:47 4
3 Švica 2 0 0 2 49:56 0
4 Finska 2 0 0 2 46:73 0
Group 8 O Z R P Goli Toč
1 Švedska 2 2 0 0 63:46 4
2 Romunija 2 1 0 1 66:60 2
3 Črna gora 2 1 0 1 59:61 2
4 Kosovo 2 0 0 2 41:62 0
Ranking of third-placed teams O Z R P Goli Toč
1 Švedska 2 2 0 0 63:46 4
1 Nemčija 2 2 0 0 60:44 4
2 Makedonija 2 2 0 0 58:47 4
2 Ukrajina 2 0 1 1 55:57 1
3 Latvija 0 0 0 0 0:0 0
3 Slovenija 0 0 0 0 0:0 0
3 Grčija 0 0 0 0 0:0 0
4 Litva 2 0 0 2 46:70 0
4. nov
Sreda
Nizozemska
Nizozemska
27 : 26
Turčija
Turčija
Makedonija
Makedonija
33 : 24
Finska
Finska
Avstrija
Avstrija
31 : 28
Estonija
Estonija
Črna gora
Črna gora
32 : 25
Kosovo
Kosovo
Portugalska
Portugalska
31 : 22
Izrael
Izrael
Islandija
Islandija
36 : 20
Litva
Litva
5. nov
Četrtek
Nemčija
Nemčija
25 : 21
BiH
BiH
Švedska
Švedska
33 : 30
Romunija
Romunija
Danska
Danska
31 : 26
Švica
Švica