Rokomet
Madžarska

Evropsko prvenstvo 2022

+ Slovakia
| | |
4. nov
2. maj
Zadnji video povzetki
Povzetek tekme: Finska - Švica (19-32) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Ukrajina - Ferski Otoki (25-21) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Belorusija - Italija (37-32) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Rusija - Češka (28-27) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Kosovo - Romunija (23-23) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Rusija - Ukrajina (30-28) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Finska - Danska (22-40) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Švica - Makedonija (23-25) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Litva - Portugalska (26-34) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Estonija - Nemčija (23-35) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Italija - Norveška (24-39) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Ukrajina - Rusija (27-27) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Švedska - Romunija (33-30) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Nemčija - BiH (25-21) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Povzetek tekme: Danska - Švica (31-26) | Evropsko prvenstvo 2020
| ehfTV
Prikaži še ostale (+10)
Info - Evropsko prvenstvo 2022
Letošnje evropsko prvenstvo v rokometu med 9. in 26. januarjem na Švedskem, Norveškem in v Avstriji bo prvi turnir organiziran v treh državah in prvič bo na njem nastopilo kar 24 reprezentanc. Med njimi je tudi Slovenija, branilci naslova pa so Španci. Več informacij
Evropsko prvenstvo 2022 - Naslednje tekme v živo
13. jan
Četrtek
Slovenija
Slovenija
18:00
Makedonija
Makedonija
Srbija
Srbija
18:00
Ukrajina
Ukrajina
Rusija
Rusija
18:00
Litva
Litva
Španija
Španija
18:00
Češka
Češka
Švedska
Švedska
20:30
BiH
BiH
Norveška
Norveška
20:30
Slovaška
Slovaška
Madžarska
Madžarska
20:30
Nizozemska
Nizozemska
Danska
Danska
20:30
Črna gora
Črna gora
Hrvaška
Hrvaška
20:30
Francija
Francija
14. jan
Petek
Nemčija
Nemčija
18:00
Belorusija
Belorusija
Portugalska
Portugalska
20:30
Islandija
Islandija
Avstrija
Avstrija
20:30
Poljska
Poljska
15. jan
Sobota
Slovaška
Slovaška
18:00
Litva
Litva
Makedonija
Makedonija
18:00
Črna gora
Črna gora
Francija
Francija
18:00
Ukrajina
Ukrajina
Češka
Češka
18:00
BiH
BiH
Hrvaška
Hrvaška
20:30
Srbija
Srbija
Norveška
Norveška
20:30
Rusija
Rusija
Španija
Španija
20:30
Švedska
Švedska
Slovenija
Slovenija
20:30
Danska
Danska
Group 1 O Z R P Goli Toč
1 Srbija 6 5 1 0 131:96 11
2 Francija 5 3 1 1 110:84 7
3 Grčija 5 2 0 3 97:98 4
4 Belgija 6 0 0 6 0:60 0
Group 2 O Z R P Goli Toč
1 Nemčija 5 5 0 0 156:115 10
2 BiH 5 2 0 3 114:115 4
3 Avstrija 5 2 0 3 130:152 4
4 Estonija 5 1 0 4 121:139 2
Group 3 O Z R P Goli Toč
1 Rusija 5 3 2 0 143:133 8
2 Češka 5 2 1 2 136:128 5
3 Ukrajina 5 2 1 2 132:131 5
4 Ferski Otoki 5 1 0 4 117:136 2
Group 4 O Z R P Goli Toč
1 Portugalska 5 4 0 1 155:133 8
2 Islandija 5 3 0 2 149:118 6
3 Litva 5 2 0 3 134:159 4
4 Izrael 5 1 0 4 133:161 2
Group 5 O Z R P Goli Toč
1 Slovenija 5 3 1 1 149:128 7
2 Nizozemska 5 3 1 1 136:137 7
3 Poljska 5 3 0 2 146:133 6
4 Turčija 5 0 0 5 120:153 0
Group 6 O Z R P Goli Toč
1 Norveška 5 4 0 1 155:116 8
2 Belorusija 5 4 0 1 160:142 8
3 Italija 5 1 0 4 144:156 2
4 Latvija 5 1 0 4 115:160 2
Group 7 O Z R P Goli Toč
1 Danska 5 4 0 1 167:131 8
2 Makedonija 5 4 0 1 139:135 8
3 Švica 5 2 0 3 142:135 4
4 Finska 5 0 0 5 117:164 0
Group 8 O Z R P Goli Toč
1 Švedska 5 5 0 0 155:115 10
2 Črna gora 5 2 0 3 132:144 4
3 Kosovo 5 1 1 3 116:137 3
4 Romunija 5 1 1 3 137:144 3
Ranking of third-placed teams O Z R P Goli Toč
2 Črna gora 5 2 0 3 132:144 4
2 Nizozemska 5 3 1 1 136:137 7
2 Češka 5 2 1 2 136:128 5
2 BiH 5 2 0 3 114:115 4
3 Italija 5 1 0 4 144:156 2
3 Švica 5 2 0 3 142:135 4
4 Izrael 5 1 0 4 133:161 2
4 Belgija 6 0 0 6 0:60 0
4. nov
Sreda
Nizozemska
Nizozemska
27 : 26
Turčija
Turčija
Makedonija
Makedonija
33 : 24
Finska
Finska
Avstrija
Avstrija
31 : 28
Estonija
Estonija
Črna gora
Črna gora
32 : 25
Kosovo
Kosovo
Portugalska
Portugalska
31 : 22
Izrael
Izrael
Islandija
Islandija
36 : 20
Litva
Litva
5. nov
Četrtek
Nemčija
Nemčija
25 : 21
BiH
BiH
Švedska
Švedska
33 : 30
Romunija
Romunija
Danska
Danska
31 : 26
Švica
Švica