Nogomet
Evropa

UEFA Nations League C

3. sep
7. jun
Info - UEFA Nations League C
UEFA Nations League C - Naslednje tekme v živo
3. sep
Četrtek
Slovenija
Slovenija
20:45
Grčija
Grčija
Moldavija
Moldavija
20:45
Kosovo
Kosovo
4. sep
Petek
Litva
Litva
20:45
Kazahstan
Kazahstan
Belorusija
Belorusija
20:45
Albanija
Albanija
5. sep
Sobota
Makedonija
Makedonija
15:00
Armenija
Armenija
Azerbajdžan
Azerbajdžan
18:00
Luksemburg
Luksemburg
Estonija
Estonija
18:00
Gruzija
Gruzija
Ciper
Ciper
18:00
Črna gora
Črna gora
6. sep
Nedelja
Slovenija
Slovenija
18:00
Moldavija
Moldavija
Kosovo
Kosovo
20:45
Grčija
Grčija
7. sep
Ponedeljek
Kazahstan
Kazahstan
16:00
Belorusija
Belorusija
Albanija
Albanija
20:45
Litva
Litva
8. sep
Torek
Gruzija
Gruzija
18:00
Makedonija
Makedonija
Armenija
Armenija
18:00
Estonija
Estonija
Luksemburg
Luksemburg
20:45
Črna gora
Črna gora
Ciper
Ciper
20:45
Azerbajdžan
Azerbajdžan
8. okt
Četrtek
Armenija
Armenija
18:00
Gruzija
Gruzija
Estonija
Estonija
20:45
Makedonija
Makedonija
9. okt
Petek
Luksemburg
Luksemburg
20:45
Ciper
Ciper
Črna gora
Črna gora
20:45
Azerbajdžan
Azerbajdžan
Group 1 O Z R P Goli Toč
1 Črna gora 0 0 0 0 0:0 0
2 Luksemburg 0 0 0 0 0:0 0
3 Ciper 0 0 0 0 0:0 0
4 Azerbajdžan 0 0 0 0 0:0 0
Group 2 O Z R P Goli Toč
1 Estonija 0 0 0 0 0:0 0
2 Makedonija 0 0 0 0 0:0 0
3 Armenija 0 0 0 0 0:0 0
4 Gruzija 0 0 0 0 0:0 0
Group 3 O Z R P Goli Toč
1 Grčija 0 0 0 0 0:0 0
2 Slovenija 0 0 0 0 0:0 0
3 Moldavija 0 0 0 0 0:0 0
4 Kosovo 0 0 0 0 0:0 0
Group 4 O Z R P Goli Toč
1 Albanija 0 0 0 0 0:0 0
2 Belorusija 0 0 0 0 0:0 0
3 Litva 0 0 0 0 0:0 0
4 Kazahstan 0 0 0 0 0:0 0
# Igralec Ekipa G A
1. . Aleksandar Mitrovic Serbia 6 0
2. . James Forrest Scotland 5 0
3. . Adam Szalai Hungary 4 0
4. . Teemu Pukki Finland 3 0
4. . Stefan Mugosa Montenegro 3 0
6. . Nicolae Stanciu Romania 2 2
7. . Miha Zajc Slovenia 2 1
8. . George Tucudean Romania 2 0
8. . Adem Ljajic Serbia 2 0
8. . Bozhidar Kraev Bulgaria 2 0
8. . Johansen S. Norway 2 0
8. . Ola Kamara Norway 2 0
13. . Fraser R. Scotland 1 2
14. . Dusan Tadic Serbia 1 1
14. . Aleksandar Prijovic Serbia 1 1
14. . Roland Sallai Hungary 1 1
14. . Selnaes O. Norway 1 1
14. . Nejc Skubic Slovenia 1 1
14. . Pyry Soiri Finland 1 1
14. . Eran Zahavi Israel 1 1
3. sep
Četrtek
Moldavija
Moldavija
20:45
Kosovo
Kosovo
Slovenija
Slovenija
20:45
Grčija
Grčija
4. sep
Petek
Belorusija
Belorusija
20:45
Albanija
Albanija
Litva
Litva
20:45
Kazahstan
Kazahstan
5. sep
Sobota
Makedonija
Makedonija
15:00
Armenija
Armenija
Azerbajdžan
Azerbajdžan
18:00
Luksemburg
Luksemburg
Ciper
Ciper
18:00
Črna gora
Črna gora
Estonija
Estonija
18:00
Gruzija
Gruzija