Evropa

Evropska liga

| | |
4. jul
27. maj
Info - Evropska liga
Evropska liga - Naslednje tekme v živo
23. jul
Danes
Ararat-Armenia
Ararat-Armenia
17:00
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
HB Torshavn
HB Torshavn
17:45
Linfield
Linfield
Shkendija
Shkendija
17:55
Dudelange
Dudelange
FC Santa Coloma
FC Santa Coloma
20:00
FC Astana
FC Astana
Tre Penne
Tre Penne
20:30
Suduva
Suduva
24. jul
Jutri
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
18:00
Ferronikeli
Ferronikeli
25. jul
Četrtek
Pyunik Yerevan
Pyunik Yerevan
15:30
Jablonec
Jablonec
Ventspils
Ventspils
16:45
Gzira United
Gzira United
Gabala
Gabala
17:00
Dinamo Tbilisi
Dinamo Tbilisi
Partizani
Partizani
17:30
Sheriff Tiraspol
Sheriff Tiraspol
AEK Larnaca
AEK Larnaca
17:30
Levski
Levski
Utrecht
Utrecht
18:30
Zrinjski
Zrinjski
Aberdeen
Aberdeen
18:45
Chikhura
Chikhura
Honved
Honved
18:55
CS U. Craiova
CS U. Craiova
Arsenal Tula
Arsenal Tula
19:00
Neftci Baku
Neftci Baku
Alashkert
Alashkert
19:00
FC Steaua Bucuresti
FC Steaua Bucuresti
Flora
Flora
19:00
Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt
Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk
19:00
Esbjerg
Esbjerg
Mlada Boleslav
Mlada Boleslav
19:00
Ordabasy
Ordabasy
Molde
Molde
19:00
Cukaricki
Cukaricki
Group A O Z R P Goli Toč
1 Bayer Leverkusen 6 4 1 1 16:9 13
2 Zurich 6 3 2 1 7:6 10
3 AEK Larnaca 6 1 3 2 6:12 5
4 Ludogorets 6 0 2 4 5:7 4
Group B O Z R P Goli Toč
1 Salzburg 6 6 0 0 17:6 18
2 Celtic 6 3 3 0 6:8 9
3 RB Leipzig 6 2 3 1 9:8 7
4 Rosenborg 6 0 5 1 4:14 1
Group C O Z R P Goli Toč
1 Zenit Petersburg 6 3 1 2 6:5 11
2 Slavia Prague 6 3 2 1 4:3 10
3 Bordeaux 6 2 3 1 6:6 7
4 FC Copenhagen 6 1 3 2 3:5 5
Group D O Z R P Goli Toč
1 Dinamo Zagreb 6 4 0 2 11:3 14
2 Fenerbahce 6 2 2 2 7:7 8
3 Trnava 6 2 3 1 4:7 7
4 Anderlecht 6 0 3 3 2:7 3
Group E O Z R P Goli Toč
1 Arsenal 6 5 0 1 12:2 16
2 Sporting 6 4 1 1 13:3 13
3 Vorskla Poltava 6 1 5 0 4:13 3
4 Qarabag 6 1 5 0 2:13 3
Group F O Z R P Goli Toč
1 Real Betis 6 3 0 3 7:2 12
2 Olympiakos Piraeus 6 3 2 1 11:6 10
3 AC Milan 6 3 2 1 12:9 10
4 Dudelange 6 0 5 1 3:16 1
Group G O Z R P Goli Toč
1 Villarreal 6 2 0 4 12:5 10
2 Rapid Vienna 6 3 2 1 6:9 10
3 Rangers 6 1 2 3 8:8 6
4 Spartak Moscow 6 1 3 2 8:12 5
Group H O Z R P Goli Toč
1 Eintracht Frankfurt 6 6 0 0 17:5 18
2 Lazio 6 3 3 0 9:11 9
3 Apollon 6 2 3 1 10:10 7
4 Marseille 6 0 5 1 6:16 1
Group I O Z R P Goli Toč
1 Genk 6 3 1 2 14:8 11
2 Malmo FF 6 2 1 3 7:6 9
3 Besiktas 6 2 3 1 9:11 7
4 Sarpsborg 08 6 1 3 2 8:13 5
Group J O Z R P Goli Toč
1 Sevilla 6 4 2 0 18:6 12
2 Krasnodar 6 4 2 0 8:8 12
3 Standard Liege 6 3 2 1 7:9 10
4 Akhisar Genclik Spor 6 0 5 1 4:14 1
Group K O Z R P Goli Toč
1 Dynamo Kiev 6 3 1 2 10:7 11
2 Rennes 6 3 3 0 7:8 9
3 FC Astana 6 2 2 2 7:7 8
4 Jablonec 6 1 3 2 6:8 5
Group L O Z R P Goli Toč
1 Chelsea 6 5 0 1 12:3 16
2 BATE 6 3 3 0 9:9 9
3 Videoton 6 2 3 1 5:7 7
4 PAOK 6 1 5 0 5:12 3
# Igralec Ekipa G A
1. . Munas Dabbur Salzburg 6 1
2. . Luka Jovic Eintracht Frankfurt 5 0
3. . Ever Banega Sevilla 4 1
3. . Fredrik Gulbrandsen Salzburg 4 1
5. . Wissam Ben Yedder Sevilla 4 0
5. . Emilio Zelaya Apollon 4 0
5. . Takumi Minamino Salzburg 4 0
5. . Olivier Giroud Chelsea 4 0
5. . Patrick Cutrone AC Milan 4 0
5. . Lucas Alario Bayer Leverkusen 4 0
11. . Kai Havertz Bayer Leverkusen 3 3
12. . Karl Toko Ekambi Villarreal 3 2
12. . Konstantinos Fortounis Olympiakos Piraeus 3 2
12. . Haller S. Eintracht Frankfurt 3 2
15. . Ismaila Sarr Rennes 3 1
15. . Mbwana Samata Genk 3 1
15. . Giovani Lo Celso Real Betis 3 1
15. . Jeremain Lens Besiktas 3 1
15. . Marcus Antonsson Malmo FF 3 1
20. . Nikolai Signevich BATE 3 0
23. jul
Danes
Ararat-Armenia
Ararat-Armenia
17:00
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
HB Torshavn
HB Torshavn
17:45
Linfield
Linfield
Shkendija
Shkendija
17:55
Dudelange
Dudelange
FC Santa Coloma
FC Santa Coloma
20:00
FC Astana
FC Astana
Tre Penne
Tre Penne
20:30
Suduva
Suduva
24. jul
Jutri
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
18:00
Ferronikeli
Ferronikeli
25. jul
Četrtek
Pyunik Yerevan
Pyunik Yerevan
15:30
Jablonec
Jablonec
Ventspils
Ventspils
16:45
Gzira United
Gzira United
Gabala
Gabala
17:00
Dinamo Tbilisi
Dinamo Tbilisi
AEK Larnaca
AEK Larnaca
17:30
Levski
Levski
Partizani
Partizani
17:30
Sheriff Tiraspol
Sheriff Tiraspol
Utrecht
Utrecht
18:30
Zrinjski
Zrinjski
Aberdeen
Aberdeen
18:45
Chikhura
Chikhura
Honved
Honved
18:55
CS U. Craiova
CS U. Craiova
Haugesund
Haugesund
19:00
Sturm Graz
Sturm Graz
Flora
Flora
19:00
Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt
Alashkert
Alashkert
19:00
FC Steaua Bucuresti
FC Steaua Bucuresti
Arsenal Tula
Arsenal Tula
19:00
Neftci Baku
Neftci Baku
Yeni Malatyaspor
Yeni Malatyaspor
19:00
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk
19:00
Esbjerg
Esbjerg
Molde
Molde
19:00
Cukaricki
Cukaricki
Mlada Boleslav
Mlada Boleslav
19:00
Ordabasy
Ordabasy
Lechia Gdansk
Lechia Gdansk
19:00
Brondby
Brondby
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
19:30
K. Almaty
K. Almaty
CSKA Sofia
CSKA Sofia
19:30
Osijek
Osijek
Gap Connahs Quay
Gap Connahs Quay
19:30
Partizan
Partizan
Lokomotiv Plovdiv
Lokomotiv Plovdiv
19:30
Trnava
Trnava
Piast Gliwice
Piast Gliwice
20:00
Riga FC
Riga FC
Videoton
Videoton
20:00
Vaduz
Vaduz
Norrkoping
Norrkoping
20:00
FK Liepaja
FK Liepaja
Luzern
Luzern
20:15
Klaksvik
Klaksvik
DAC Dunajska Streda
DAC Dunajska Streda
20:30
Atromitos
Atromitos
Gent
Gent
20:30
FC Viitorul
FC Viitorul
Jeunesse Esch
Jeunesse Esch
20:30
Guimaraes
Guimaraes
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
20:30
Hacken
Hacken
Aris
Aris
20:30
AEL Limassol
AEL Limassol
Domžale
Domžale
20:45
Malmo FF
Malmo FF
Buducnost
Buducnost
20:45
FK Zorya Luhansk
FK Zorya Luhansk
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton Wanderers
20:45
Crusaders
Crusaders
Strasbourg
Strasbourg
20:45
Maccabi Haifa
Maccabi Haifa
Rangers
Rangers
20:45
Niedercorn
Niedercorn
Antwerp
Antwerp
20:45
FC Viitorul
FC Viitorul
Espanyol
Espanyol
21:00
Stjarnan
Stjarnan
Valur
Valur
21:00
Ludogorets
Ludogorets
Torino
Torino
21:00
Debrecen
Debrecen
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
21:00
Apollon
Apollon
Legia
Legia
21:00
KuPS
KuPS
30. jul
Torek
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
17:45
Ararat-Armenia
Ararat-Armenia
Suduva
Suduva
17:45
Tre Penne
Tre Penne
Dudelange
Dudelange
17:55
Shkendija
Shkendija
Ferronikeli
Ferronikeli
18:00
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
31. jul
Sreda
Cukaricki
Cukaricki
20:45
Molde
Molde
1. avg
Četrtek
Ordabasy
Ordabasy
16:00
Mlada Boleslav
Mlada Boleslav
FC Astana
FC Astana
16:00
FC Santa Coloma
FC Santa Coloma
K. Almaty
K. Almaty
16:30
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
FC Viitorul
FC Viitorul
17:00
Gent
Gent
FC Viitorul
FC Viitorul
17:00
Antwerp
Antwerp
FK Zorya Luhansk
FK Zorya Luhansk
18:00
Buducnost
Buducnost
CS U. Craiova
CS U. Craiova
18:15
Honved
Honved
Levski
Levski
18:30
AEK Larnaca
AEK Larnaca
Debrecen
Debrecen
18:30
Torino
Torino
Riga FC
Riga FC
18:30
Piast Gliwice
Piast Gliwice
Hacken
Hacken
18:30
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
Klaksvik
Klaksvik
19:00
Luzern
Luzern
Zrinjski
Zrinjski
19:00
Utrecht
Utrecht
Vaduz
Vaduz
19:00
Videoton
Videoton
Sheriff Tiraspol
Sheriff Tiraspol
19:00
Partizani
Partizani
Neftci Baku
Neftci Baku
19:00
Arsenal Tula
Arsenal Tula
Maccabi Haifa
Maccabi Haifa
19:00
Strasbourg
Strasbourg
Malmo FF
Malmo FF
19:00
Domžale
Domžale
KuPS
KuPS
19:00
Legia
Legia
Jablonec
Jablonec
19:00
Pyunik Yerevan
Pyunik Yerevan
FK Liepaja
FK Liepaja
19:00
Norrkoping
Norrkoping
Dinamo Tbilisi
Dinamo Tbilisi
19:00
Gabala
Gabala
Apollon
Apollon
19:00
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
Atromitos
Atromitos
19:00
DAC Dunajska Streda
DAC Dunajska Streda
AEL Limassol
AEL Limassol
19:00
Aris
Aris
Ludogorets
Ludogorets
19:30
Valur
Valur
Brondby
Brondby
19:30
Lechia Gdansk
Lechia Gdansk
Esbjerg
Esbjerg
19:45
Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
20:00
Yeni Malatyaspor
Yeni Malatyaspor
Niedercorn
Niedercorn
20:00
Rangers
Rangers
Gzira United
Gzira United
20:00
Ventspils
Ventspils
Sturm Graz
Sturm Graz
20:30
Haugesund
Haugesund
FC Steaua Bucuresti
FC Steaua Bucuresti
20:30
Alashkert
Alashkert
Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt
20:30
Flora
Flora
Osijek
Osijek
20:45
CSKA Sofia
CSKA Sofia
Linfield
Linfield
20:45
HB Torshavn
HB Torshavn
Trnava
Trnava
20:45
Lokomotiv Plovdiv
Lokomotiv Plovdiv
Chikhura
Chikhura
20:45
Aberdeen
Aberdeen
Partizan
Partizan
21:00
Gap Connahs Quay
Gap Connahs Quay
Guimaraes
Guimaraes
21:00
Jeunesse Esch
Jeunesse Esch
Crusaders
Crusaders
21:00
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton Wanderers
Stjarnan
Stjarnan
21:15
Espanyol
Espanyol