Nogomet
Evropa

Konferenčna liga

7. jul
24. maj
Zadnji video povzetki
Povzetek tekme: Guimaraes - Hajduk Split (1-0) | Konferenčna liga
| HNK Hajduk Split
Povzetek tekme: Twente - Cukaricki (1-3) | Konferenčna liga
| FCTwenteTV
Povzetek tekme: Dundee Utd - AZ Alkmaar (1-0) | Konferenčna liga
| AZ Alkmaar
Povzetek tekme: Vikingur Reykjavik - Lech Poznan (1-0) | Konferenčna liga
| TVP Sport
Info - Konferenčna liga
Konferenčna liga - Naslednje tekme v živo
17. avg
Sreda
APOEL
APOEL
18:45
Djurgarden
Djurgarden
18. avg
Četrtek
Rakow
Rakow
18:00
Slavia Prague
Slavia Prague
Molde
Molde
19:00
AC Wolfsberger
AC Wolfsberger
Young Boys
Young Boys
19:00
Anderlecht
Anderlecht
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
19:00
Nice
Nice
Rigas
Rigas
19:00
Linfield
Linfield
CSKA Sofia
CSKA Sofia
19:00
Basel
Basel
Slovacko
Slovacko
19:00
AIK
AIK
CS U. Craiova
CS U. Craiova
19:30
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
Basaksehir
Basaksehir
19:45
Antwerp
Antwerp
Zrinjski
Zrinjski
20:00
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
Maribor
Maribor
20:15
CFR Cluj
CFR Cluj
1. FC Köln
1. FC Köln
20:30
Feherver FC
Feherver FC
Lech Poznan
Lech Poznan
20:30
Dudelange
Dudelange
FC Steaua Bucuresti
FC Steaua Bucuresti
20:30
Viking
Viking
West Ham United
West Ham United
20:45
Viborg
Viborg
Villarreal
Villarreal
20:45
Hajduk Split
Hajduk Split
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
21:00
Gil Vicente
Gil Vicente
Vaduz
Vaduz
21:00
Rapid Vienna
Rapid Vienna
Fiorentina
Fiorentina
21:00
Twente
Twente
# Igralec Ekipa G A
1. . Rrahmani A. KF Ballkani 6 0
2. . Andre Gray Aris 5 1
3. . Krstovic N. DAC Dunajska Streda 5 0
3. . Budu Zivzivadze Feherver FC 5 0
5. . Jean Pierre Nsame Young Boys 4 2
6. . Asoro J. Djurgarden 4 1
6. . Assis J. Gzira United 4 1
8. . Flavio Paixao Lechia Gdansk 3 2
8. . Ramos G. Riga FC 3 2
10. . Kenan Kodro Feherver FC 3 1
10. . K Cukaricki 3 1
10. . Ivi Lopez Rakow 3 1
10. . Maxuell Gzira United 3 1
10. . Pavlidis E. AZ Alkmaar 3 1
10. . Sasere F. Vaduz 3 1
10. . Dani de Wit AZ Alkmaar 3 1
17. . Aleksic D. Basaksehir 3 0
17. . Thorvaldsson I. Breidablik 3 0
17. . Vladyslav Kochergin Rakow 3 0
17. . Jovanovic D. Maccabi Tel Aviv 3 0
17. avg
Sreda
APOEL
APOEL
18:45
Djurgarden
Djurgarden
18. avg
Četrtek
Rakow
Rakow
18:00
Slavia Prague
Slavia Prague
Slovacko
Slovacko
19:00
AIK
AIK
Young Boys
Young Boys
19:00
Anderlecht
Anderlecht
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
19:00
Nice
Nice
Molde
Molde
19:00
AC Wolfsberger
AC Wolfsberger
Rigas
Rigas
19:00
Linfield
Linfield
CSKA Sofia
CSKA Sofia
19:00
Basel
Basel
CS U. Craiova
CS U. Craiova
19:30
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
Basaksehir
Basaksehir
19:45
Antwerp
Antwerp
Zrinjski
Zrinjski
20:00
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
Maribor
Maribor
20:15
CFR Cluj
CFR Cluj
1. FC Köln
1. FC Köln
20:30
Feherver FC
Feherver FC
FC Steaua Bucuresti
FC Steaua Bucuresti
20:30
Viking
Viking
Lech Poznan
Lech Poznan
20:30
Dudelange
Dudelange
West Ham United
West Ham United
20:45
Viborg
Viborg
Villarreal
Villarreal
20:45
Hajduk Split
Hajduk Split
Vaduz
Vaduz
21:00
Rapid Vienna
Rapid Vienna
Shkupi
Shkupi
21:00
KF Ballkani
KF Ballkani
Fiorentina
Fiorentina
21:00
Twente
Twente
Partizan
Partizan
21:00
Hamrun
Hamrun
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
21:00
Gil Vicente
Gil Vicente
23. avg
Torek
Djurgarden
Djurgarden
18:00
APOEL
APOEL
25. avg
Četrtek
Viborg
Viborg
19:00
West Ham United
West Ham United
Twente
Twente
19:00
Fiorentina
Fiorentina
Viking
Viking
19:00
FC Steaua Bucuresti
FC Steaua Bucuresti
AC Wolfsberger
AC Wolfsberger
19:00
Molde
Molde
Gil Vicente
Gil Vicente
19:00
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
19:00
CS U. Craiova
CS U. Craiova
Feherver FC
Feherver FC
19:00
1. FC Köln
1. FC Köln
Slavia Prague
Slavia Prague
19:00
Rakow
Rakow
Basel
Basel
19:00
CSKA Sofia
CSKA Sofia
CFR Cluj
CFR Cluj
19:00
Maribor
Maribor
AIK
AIK
19:00
Slovacko
Slovacko
Nice
Nice
20:00
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
Dudelange
Dudelange
20:00
Lech Poznan
Lech Poznan
KF Ballkani
KF Ballkani
20:00
Shkupi
Shkupi
Hamrun
Hamrun
20:00
Partizan
Partizan
Anderlecht
Anderlecht
20:00
Young Boys
Young Boys
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
20:30
Zrinjski
Zrinjski
Linfield
Linfield
20:45
Rigas
Rigas
Antwerp
Antwerp
20:45
Basaksehir
Basaksehir
Rapid Vienna
Rapid Vienna
21:00
Vaduz
Vaduz
Hajduk Split
Hajduk Split
21:00
Villarreal
Villarreal