Nogomet
Evropa

Liga Prvakov

| | |
18. avg
12. maj
Zadnji video povzetki
Povzetek tekme: Gent - Dynamo Kiev (1-2) | Liga Prvakov
| Football Hub
Povzetek tekme: Krasnodar - PAOK (2-1) | Liga Prvakov
| Look Sport
Povzetek tekme: Maccabi Tel Aviv - Salzburg (1-2) | Liga Prvakov
| Look Sport
Povzetek tekme: Slavia Prague - Midtjylland (0-0) | Liga Prvakov
| Look Sport
Povzetek tekme: KF Tirana - FK Crvena zvezda (0-1) | Liga Prvakov
| Crvena zvezda
Povzetek tekme: FK Crvena zvezda - Europa FC (5-0) | Liga Prvakov
| Crvena zvezda
#UCL Matchday 3 Moments
| UEFA
Prikaži še ostale (+2)
Info - Liga Prvakov
Liga Prvakov - Naslednje tekme v živo
29. sep
Torek
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
21:00
Gent
Gent
Omonia
Omonia
21:00
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
Ferencvaros
Ferencvaros
21:00
Molde
Molde
30. sep
Sreda
PAOK
PAOK
21:00
Krasnodar
Krasnodar
Salzburg
Salzburg
21:00
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
Midtjylland
Midtjylland
21:00
Slavia Prague
Slavia Prague
# Igralec Ekipa G A
1. . Robert Lewandowski Bayern Munich 10 0
2. . Erling Haland Salzburg 8 1
3. . Harry Kane Tottenham 6 0
4. . Kylian Mbappe Paris Saint Germain 5 3
5. . Heung-Min Son Tottenham 5 2
5. . Raheem Sterling Manchester City 5 2
7. . Lautaro Martinez Inter 5 1
7. . Dries Mertens Napoli 5 1
9. . Memphis Depay Lyon 5 0
9. . Mauro Icardi Paris Saint Germain 5 0
11. . Karim Benzema Real Madrid 4 2
11. . Gabriel Jesus Manchester City 4 2
11. . Mohamed Salah Liverpool 4 2
14. . Serge Gnabry Bayern Munich 4 1
14. . Mislav Orsic Dinamo Zagreb 4 1
14. . Quincy Promes Ajax 4 1
14. . Rodrygo Real Madrid 4 1
18. . Achraf Hakimi Dortmund 4 0
19. . Paulo Dybala Juventus 3 3
19. . Hwang Hee-Chan Salzburg 3 3
22. sep
Torek
Krasnodar
Krasnodar
2 : 1
PAOK
PAOK
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
1 : 2
Salzburg
Salzburg
Slavia Prague
Slavia Prague
0 : 0
Midtjylland
Midtjylland
23. sep
Sreda
Gent
Gent
1 : 2
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
Molde
Molde
3 : 3
Ferencvaros
Ferencvaros
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
2 : 0
Omonia
Omonia
29. sep
Torek
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
21:00
Gent
Gent
Ferencvaros
Ferencvaros
21:00
Molde
Molde
Omonia
Omonia
21:00
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
30. sep
Sreda
PAOK
PAOK
21:00
Krasnodar
Krasnodar
Midtjylland
Midtjylland
21:00
Slavia Prague
Slavia Prague
Salzburg
Salzburg
21:00
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv