Nogomet
Portugalska

Taça de Portugal

9. sep
23. maj
Zadnji video povzetki
Povzetek tekme: Rio Ave - Belenenses (2-1) | Taça de Portugal
| Federação Portuguesa de Futebol
Povzetek tekme: Leca - Paredes (2-1) | Taça de Portugal
| Federação Portuguesa de Futebol
Povzetek tekme: Mafra - Moreirense (3-1) | Taça de Portugal
| Federação Portuguesa de Futebol
Povzetek tekme: FC Alverca - Famalicao (1-2) | Taça de Portugal
| Federação Portuguesa de Futebol
Povzetek tekme: Rio Ave - Olhanense (2-1) | Taça de Portugal
| Federação Portuguesa de Futebol
Povzetek tekme: Casa Pia - SC Farense (3-1) | Taça de Portugal
| Federação Portuguesa de Futebol
Povzetek tekme: Vizela - Amadora (2-0) | Taça de Portugal
| Federação Portuguesa de Futebol
Povzetek tekme: Felgueiras - Estoril (0-1) | Taça de Portugal
| Federação Portuguesa de Futebol
Povzetek tekme: Cinfaes - SC Farense (0-4) | Taça de Portugal
| Federação Portuguesa de Futebol
Povzetek tekme: Feirense - Nacional (3-1) | Taça de Portugal
| Federação Portuguesa de Futebol
Povzetek tekme: FC Alverca - Anadia (4-1) | Taça de Portugal
| Federação Portuguesa de Futebol
Povzetek tekme: Setubal - Vizela (0-2) | Taça de Portugal
| Federação Portuguesa de Futebol
Povzetek tekme: Louletano - Amadora (1-2) | Taça de Portugal
| Federação Portuguesa de Futebol
Povzetek tekme: Oriental Dragon - Moreirense (2-3) | Taça de Portugal
| Federação Portuguesa de Futebol
Povzetek tekme: Camacha - Tondela (1-2) | Taça de Portugal
| Federação Portuguesa de Futebol
Prikaži še ostale (+10)
Info - Taça de Portugal
Taça de Portugal - Naslednje tekme v živo
Ni podatkov
# Igralec Ekipa G A
1. . Amilton Aves 5 0
2. . Aboubakar V. FC Porto 4 0
3. . Toze Guimaraes 3 0
3. . Rodrigo Pinho Maritimo 3 0
3. . Luan U. Madeira 3 0
3. . Gomes V. Aves 3 0
3. . Doumbia S. Sporting 3 0
8. . Marinho Academica 2 0
8. . Palhinha J. Sporting 2 0
8. . Vieira J. Leiria 2 0
8. . Danilo Pereira FC Porto 2 0
8. . Roberto Arouca 2 0
8. . Silva A. AD Oliveirense 2 0
8. . Dyego Sousa Braga 2 0
8. . Texeira D. Guimaraes 2 0
8. . Maciel F. Gil Vicente 2 0
8. . Livramento SC Farense 2 0
8. . Guedes H. Rio Ave 2 0
8. . Sousa Lavos Matos P. E. Caldas 2 0
8. . Abreu G. Gil Vicente 2 0
9. sep
Četrtek
AD Limianos
AD Limianos
3 : 2
CDC Montalegre
CDC Montalegre
10. sep
Petek
Real SC
Real SC
1 : 0
FC Barreirense
FC Barreirense
11. sep
Sobota
Santa Marta Penaguiao
Santa Marta Penaguiao
0 : 3
Camacha
Camacha
Santarem
Santarem
0(0) : 1(0)
Loures
Loures
Gondomar
Gondomar
2 : 3
Salgueiros
Salgueiros
Felgueiras
Felgueiras
3 : 0
Camara de Lobos
Camara de Lobos
SC Mirandela
SC Mirandela
0 : 1
AD Fafe
AD Fafe
Machico
Machico
0 : 5
Sao Martinho
Sao Martinho
SC Praiense
SC Praiense
0 : 1
Sporting Ideal
Sporting Ideal
O Elvas CAD
O Elvas CAD
0 : 2
Sacavenense
Sacavenense
Vila Velha
Vila Velha
0 : 3
Vitoria Sernache
Vitoria Sernache
Alvarenga
Alvarenga
3 : 1
Gouveia
Gouveia
FC Alverca
FC Alverca
6 : 0
Electrico
Electrico
Anca
Anca
1 : 0
Sanjoanense
Sanjoanense
Berco
Berco
2 : 1
GD Joane
GD Joane
Canelas 2010
Canelas 2010
12 : 0
Regua
Regua
Castro Daire
Castro Daire
1 : 0
Trancoso
Trancoso
Cerva
Cerva
1 : 3
Maria de Fonte
Maria de Fonte
Culatrense
Culatrense
1 : 2
Louletano
Louletano
Estarreja
Estarreja
1 : 2
Aguias do Moradal
Aguias do Moradal
Ferreiras
Ferreiras
1 : 0
Penedo Gordo
Penedo Gordo
Gloria Ribatejo
Gloria Ribatejo
0 : 4
Sintrense
Sintrense
Lusitano Evora 1911
Lusitano Evora 1911
1 : 2
Oriental Dragon
Oriental Dragon
Macedo de Cavaleiros
Macedo de Cavaleiros
1 : 0
Forjaes
Forjaes
Marinhense
Marinhense
1 : 2
Idanhense
Idanhense
Moimenta
Moimenta
2 : 3
Cinfaes
Cinfaes
Moncarapachense
Moncarapachense
1(1) : 2(1)
Industria
Industria
Olhanense
Olhanense
1 : 0
Juv. Evora
Juv. Evora
Oliveirense
Oliveirense
6 : 0
Guarda Desportiva
Guarda Desportiva
Pedroso
Pedroso
0 : 2
Paredes
Paredes
Pinhalnovense
Pinhalnovense
0 : 2
Amora
Amora
SB Castelo Branco
SB Castelo Branco
1 : 0
Mata Mourisquense
Mata Mourisquense
SC Vianense
SC Vianense
2 : 1
Ancora Praia
Ancora Praia
Sertanense
Sertanense
2 : 0
Peniche
Peniche
Valenciano
Valenciano
2 : 4
Merelinense
Merelinense
Vasco da Gama
Vasco da Gama
1 : 2
Imortal
Imortal
Vigor Mocidade
Vigor Mocidade
0(0) : 1(0)
Uniao de Coimbra
Uniao de Coimbra
Vila Mea
Vila Mea
4(3) : 3(3)
Amarante
Amarante
Abrantes Benfica
Abrantes Benfica
2 : 2
Caldas
Caldas
12. sep
Nedelja
Damaiense
Damaiense
3 : 1
SC Lusitania
SC Lusitania
SC Vila Real
SC Vila Real
2(1) : 1(1)
Tirsense
Tirsense
Uniao Lamas
Uniao Lamas
1(1) : 2(1)
SC Espinho
SC Espinho
Arronches Benfica
Arronches Benfica
4(2) : 3(2)
Vasco da Gama P. Delgada
Vasco da Gama P. Delgada
Leca
Leca
1 : 0
Lusitania FC
Lusitania FC