Košarka
Evropa

FIBA Europe Cup

20. sep
31. maj
Zadnji video povzetki
SL Benfica v PVSK-Veolia - Full Game - FIBA Europe Cup 2019-20
| FIBA
Spirou Basket v Phoenix Brussels - Full Game - FIBA Europe Cup 2019-20
| FIBA
Info - FIBA Europe Cup
FIBA Europe Cup - Naslednje tekme v živo
4. mar
Sreda
Bahcesehir Koleji
Bahcesehir Koleji
15:00
Ventspils
Ventspils
Kyiv Basket
Kyiv Basket
18:00
Pinar Karsiyaka
Pinar Karsiyaka
Bakken Bears
Bakken Bears
18:30
Tsmoki Minsk
Tsmoki Minsk
Cluj Napoca
Cluj Napoca
19:00
Bayreuth
Bayreuth
11. mar
Sreda
Tsmoki Minsk
Tsmoki Minsk
17:00
Bakken Bears
Bakken Bears
Pinar Karsiyaka
Pinar Karsiyaka
18:00
Kyiv Basket
Kyiv Basket
Ventspils
Ventspils
18:00
Bahcesehir Koleji
Bahcesehir Koleji
Bayreuth
Bayreuth
18:30
Cluj Napoca
Cluj Napoca
Group A O Z R P Goli Toč
1 Benfica 6 5 0 1 517:489
2 Leiden 6 4 0 2 533:503
3 Inter Bratislava 6 2 0 4 486:520
4 Pecsi VSK 6 1 0 5 514:538
Group B O Z R P Goli Toč
1 Nes Ziona 6 6 0 0 460:405
2 Zwolle 6 3 0 3 530:477
3 Keravnos 6 2 0 4 464:491
4 Kapfenberg Bulls 6 1 0 5 362:443
Group C O Z R P Goli Toč
1 Ventspils 6 6 0 0 602:439
2 Bayreuth 6 4 0 2 542:472
3 Sigal Prishtina 6 2 0 4 513:570
4 Apoel BC 6 0 0 6 416:592
Group D O Z R P Goli Toč
1 Bahcesehir Koleji 6 5 0 1 472:430
2 CSM Oradea 6 4 0 2 461:456
3 Fribourg Olympic 6 2 0 4 428:466
4 CSU Sibiu 6 1 0 5 472:481
Group E O Z R P Goli Toč
1 Pinar Karsiyaka 6 5 0 1 496:410
2 Spirou Charleroi 6 3 0 3 473:467
3 Donar Groningen 6 2 0 4 386:454
4 Basic-Fit Brussels 6 2 0 4 468:492
Group F O Z R P Goli Toč
1 Kyiv Basket 6 4 0 2 506:492
2 Tsmoki Minsk 6 3 0 3 511:500
3 Lukoil Levski 6 3 0 3 453:453
4 BC Dnipro 6 2 0 4 497:522
Group G O Z R P Goli Toč
1 Cluj Napoca 6 5 0 1 533:490
2 Enisey 6 4 0 2 535:478
3 Balkan 6 2 0 4 480:524
4 Sodertalje 6 1 0 5 479:535
Group H O Z R P Goli Toč
1 Bakken Bears 6 5 0 1 502:476
2 Kormend 6 4 0 2 491:465
3 Kataja 6 2 0 4 489:537
4 Legia 6 1 0 5 476:480
4. mar
Sreda
Bahcesehir Koleji
Bahcesehir Koleji
15:00
Ventspils
Ventspils
Kyiv Basket
Kyiv Basket
18:00
Pinar Karsiyaka
Pinar Karsiyaka
Bakken Bears
Bakken Bears
18:30
Tsmoki Minsk
Tsmoki Minsk
Cluj Napoca
Cluj Napoca
19:00
Bayreuth
Bayreuth
11. mar
Sreda
Tsmoki Minsk
Tsmoki Minsk
17:00
Bakken Bears
Bakken Bears
Pinar Karsiyaka
Pinar Karsiyaka
18:00
Kyiv Basket
Kyiv Basket
Ventspils
Ventspils
18:00
Bahcesehir Koleji
Bahcesehir Koleji
Bayreuth
Bayreuth
18:30
Cluj Napoca
Cluj Napoca