Nogomet
Slovenija

Olimpija Ljubljana

Zadnji video povzetki
Povzetek tekme: Aluminij - Olimpija Ljubljana (1-0) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Olimpija Ljubljana - NK Bravo (1-1) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Koper - Olimpija Ljubljana (0-1) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Olimpija Ljubljana - Tabor Sežana (1-0) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Maribor - Olimpija Ljubljana (0-0) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Olimpija Ljubljana - Radomlje (2-3) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Olimpija Ljubljana - Domžale (2-1) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Olimpija Ljubljana - Celje (1-0) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Mura - Olimpija Ljubljana (1-0) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Olimpija Ljubljana - Aluminij (3-1) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Domžale - Olimpija Ljubljana (0-2) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: NK Bravo - Olimpija Ljubljana (2-0) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Olimpija Ljubljana - Koper (1-3) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Tabor Sežana - Olimpija Ljubljana (1-2) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Povzetek tekme: Olimpija Ljubljana - Maribor (3-1) | Prva Liga Telemach
| Prva liga Telekom Slovenije
Prikaži še ostale (+11)
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana - Naslednje tekme v živo
20. nov
Sobota
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
Prva Liga Telemach
20:15
Mura
Mura
5. dec
Nedelja
Domžale
Domžale
Prva Liga Telemach
17:00
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
8. dec
Sreda
Celje
Celje
Prva Liga Telemach
17:00
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
11. dec
Sobota
Radomlje
Radomlje
Prva Liga Telemach
17:00
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
9. feb
Sreda
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
Prva Liga Telemach
17:00
Maribor
Maribor
12. feb
Sobota
Tabor Sežana
Tabor Sežana
Prva Liga Telemach
17:00
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
19. feb
Sobota
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
Prva Liga Telemach
17:00
Koper
Koper
26. feb
Sobota
NK Bravo
NK Bravo
Prva Liga Telemach
17:00
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
2. mar
Sreda
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
Prva Liga Telemach
17:00
Aluminij
Aluminij
5. mar
Sobota
Mura
Mura
Prva Liga Telemach
17:00
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
12. mar
Sobota
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
Prva Liga Telemach
17:00
Celje
Celje
19. mar
Sobota
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
Prva Liga Telemach
17:00
Domžale
Domžale
2. apr
Sobota
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
Prva Liga Telemach
17:00
Radomlje
Radomlje
9. apr
Sobota
Maribor
Maribor
Prva Liga Telemach
17:00
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
16. apr
Sobota
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
Prva Liga Telemach
17:00
Tabor Sežana
Tabor Sežana
23. apr
Sobota
Koper
Koper
Prva Liga Telemach
17:00
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
30. apr
Sobota
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
Prva Liga Telemach
17:00
NK Bravo
NK Bravo
7. maj
Sobota
Aluminij
Aluminij
Prva Liga Telemach
17:00
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
14. maj
Sobota
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
Prva Liga Telemach
17:00
Mura
Mura
21. maj
Sobota
Celje
Celje
Prva Liga Telemach
17:00
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana